Įkraunama...
Įkraunama...

Kanarų salos - vieta, kur žiemą šilta

o tai kur visgi patogiau palikti tą mašiną ar Mascoj, ar Los gigantes?

ir taxi, kokios auto markės dominuoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 15 gruodžio 2016 - 09:25
QUOTE(keistuole @ 2016 12 15, 10:24)
o tai kur visgi patogiau palikti tą mašiną ar Mascoj, ar Los gigantes?

ir taxi, kokios auto markės dominuoja?


Mums tai patogiau buvo Los Gigantes. Todel, kad prisiparkuoti vietos daugiau, be to is karto nusiperki bilietus parplaukimui, todel gali oreantuotis laika paciame tarpeklyje.

Taxi nepamenu, bet tikrai nebuvo nudrozta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2016 12 15, 09:44)
Mums tai patogiau buvo Los Gigantes. Todel, kad prisiparkuoti vietos daugiau, be to is karto nusiperki bilietus parplaukimui, todel gali oreantuotis laika paciame tarpeklyje.

Taxi nepamenu, bet tikrai nebuvo nudrozta  biggrin.gif



man dydis taxi labai aktualu smile.gif


bet tai su tais bilietais, paskui gali ir nespėt iki bilieto laiko, jei kažkaip neplanuot lėtai gausis eit
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2016 12 15, 11:05)
man dydis taxi labai aktualu smile.gif
bet tai su tais bilietais, paskui gali ir nespėt iki bilieto laiko, jei kažkaip neplanuot lėtai gausis eit


Tai nusileide tada nusipirksit bilieta smile.gif.

Manau, turetu buti ir minivenu ;)
Atsakyti
Esu palikęs automobilį Los Gigantes, nemokamai, o pats autobusu į masca važiavau. Na užlipti nėra sunku, čia tik baimės pilnos akys, arba viršsvoris kankina. Nusileidimas labai įspūdingas nuo Teidės. Perkate bilietą keltu į vieną pusę o ten rasite takelį, per 4 valandas nusileisite ir būsite 4km nuo keltuvų, tai nesunkiai per valandą galima nueiti iki jų ir automobilio, arba susistabdyti kitus turistus, jie tikrai stoja. Žiemą kartais keltuvai neveikia, dėl sniego. Bet kovą bei spalį esu ėjęs žemys, o birželį lipęs į viršų. Na kaip kam patinka. Šiuo metu būtų per šalta
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2016 12 15, 11:05)
man dydis taxi labai aktualu smile.gif
bet tai su tais bilietais, paskui gali ir nespėt iki bilieto laiko, jei kažkaip neplanuot lėtai gausis eit

Tai gal ir autobusai iš Los Gigantes iki Mascos važiuoja, ar tik taksi?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 12 15, 12:32)
Tai gal ir autobusai iš Los Gigantes iki Mascos važiuoja, ar tik taksi?


važiuoja su persėdimu
ir gaunas apie 18-19 €, jei ir už vaikus reik mokėt (niekur neradau, kad būtų kas parašyta apie lengvatas)
iš principo kelis EUR pridedi ir gerokai konfortabiliau važiuoji
Papildyta:
QUOTE(abejingas @ 2016 12 15, 12:11)
Esu palikęs automobilį Los Gigantes, nemokamai, o pats autobusu į masca važiavau. Na užlipti nėra sunku, čia tik baimės pilnos akys, arba viršsvoris kankina.


aš ir taip jau atsiklausysiu, kokių nesąmonių vėl mama prigalvojo į priekį keliaudama, tai jei dar pasakyčiau, kad ir atgal teks grįžt, tai turbūt visus penkis savo vyrukus turėčiau nešt į tą viršųl.



Atsakyti
[quote=egzzzotika,2016 12 14, 20:06]
[quote=troliuke,2016 12 13, 21:45]
PAziurejau ,labai geros kainos.
12 dienu masina Final price: €145.71 . Skoda Fabia.. smile.gif
realu cia? ax.gif

Kainos tikrai realios, paimsit rakta ir nueisite pasiimti masinos i aikstele. Pries tai pasakys aiksteles nr. Mes labai lengvai radome, veliau per atostogas reikejo vaziuoti pasitikti draugus, tai masina pastateme toje pacioje vietoje is ku pasiememe. Kiekviena masina turi savo stovejimo nr. Dabar irgi is cia uzrezervavome birzelio men.
Patikima kompanija.
[/quote]


bigsmile.gif birzliui jau uzsiregistravot?
Mums reikia geguzei. tai gal irgi jau uzsirezervuoti 4u.gif ax.gif

Nes kaip suprantu reikes moketi vietoje? 4u.gif
Atsakyti

Nes kaip suprantu reikes moketi vietoje? 4u.gif
[/quote]
Jo reikes moketi vietoje, taciau jei gerai atsimenu, jie praso moketi kortele. nes kaip tycia ta diena vyras uzmirso korteles pin koda:D biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(abejingas @ 2016 12 15, 12:11)
Esu palikęs automobilį Los Gigantes, nemokamai, o pats autobusu į masca važiavau. Na užlipti nėra sunku, čia tik baimės pilnos akys, arba viršsvoris kankina. Nusileidimas labai įspūdingas nuo Teidės. Perkate bilietą keltu į vieną pusę o ten rasite takelį, per 4 valandas nusileisite ir būsite 4km nuo keltuvų, tai nesunkiai per valandą galima nueiti iki jų ir automobilio, arba susistabdyti kitus turistus, jie tikrai stoja. Žiemą kartais keltuvai neveikia, dėl sniego. Bet kovą bei spalį esu ėjęs žemys, o birželį lipęs į viršų. Na kaip kam patinka. Šiuo metu būtų per šalta

Manau cia tokiu isprotejusiu optimistu- vienetai. biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2016 12 18, 22:58)
Manau cia tokiu isprotejusiu optimistu- vienetai. biggrin.gif .

Tikrai ne vienetai biggrin.gif , mes keliaudami išlaipiojam visus bokštus, kalnus - aišku, įkandamus mėgėjams, ne kokias viršukalnes. Žiūrėsim, ką susigalvot Tenerifėj...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2016 12 19, 09:16)
Tikrai ne vienetai biggrin.gif , mes keliaudami išlaipiojam visus bokštus, kalnus - aišku, įkandamus mėgėjams, ne kokias viršukalnes. Žiūrėsim, ką susigalvot Tenerifėj...

As suprantu,bet 8 val varyti akmenim ax.gif ?Nes reikia suspeti i paskutini kateri kuris isplaukia apie 6pm.Taip kad pradeti reikia apie 10 am.Seip tai maciau Masckoj uolose zmoniu padarytus migius,su pritiestom nendrem-sventem ir kitu natur produktu bigsmile.gif .Gal jus potencialus kandidatai juos uzimti? biggrin.gif bigsmile.gif
Mes siemet haikinom iki Menulio slenio.Bet ir tai pagal Elvitos rekomendacijas vaziavom iki galo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 19 gruodžio 2016 - 09:56