Įkraunama...
Įkraunama...

Kanarų salos - vieta, kur žiemą šilta

QUOTE(Vėja2 @ 2016 12 09, 14:03)
Mum reikia vasario 5-15 dienomis, pietinej puseje, kad butu virtuve ir atskirai miegamasis, aišku jei smelietas paplūdimys šalia, butu super, aj dar WI-FI ir parkingas , o kur galma pamatyt jusų šeimininkes variantus? Butu labai gerai  4u.gif

As pries men vaikams isnuomavau Adejoj ant juros kranto,per sita web.Esu daug ka per juos nuomavus.Man patinka kad jie rodo uzimtumo grafikus ir nereikia niekur nieko rasineti nesamoniu.
https://www.holidayl...CFW0A0wodGuoGCw

Papildyta:
QUOTE(keistuole @ 2016 12 10, 19:44)
kas jau buvot tenerifėj patarkit, kurioj vietoj geriausia apsistot vasario mėn
(burbuliukais pažymėjau)

vartotojo įkelta nuotrauka

Nera didelio skirtumo del oro.Tik ten apie orouosta tie miestukai tokioj dykynej.Tiksliau pasakius net nemiestukai o naujoviski apartamentu barakai ir viskas.Nera sarmo visai.
Mn tai Adejoj,Gigantese patinka.Nera tos Palangos,bet yra kazkoks gyvenimas ir autentiskumas truputi.
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2016 12 10, 15:19)
O gal kas buvot  netoli Los Gigantes, ar važiavot pro šali, ar labai skiriasi orai nuo to rajono, kur Adexe,Las Amerikas, radau ten apartamentus pagal musų biudžetą, vieta kaip ir nebloga, bet galvoju -arčiau Teide, ar nebus labai šalta, prognozes rodo tokį pat orą kaip ir Adexe

Salta tikrai nebus, orai Adejejnera blogesni nei Los Gigantes 4u.gif

QUOTE(keistuole @ 2016 12 10, 19:02)
ale kiek žiūriu, tai vis tiek 500 -600 € gaunasi, už tiek ir bookinge galima rast, kažkaip aš vis tikiuosi, kad per tą airbnb pigiau gailma rast

Isanksto kainos buvo daug geresnes Airbnb apartamentu nei dabar. Dabar jau labia sukile, near pasirinkimo didelio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tigriuke91: 11 gruodžio 2016 - 10:33
QUOTE(I.Elija @ 2016 12 11, 03:03)
As pries men vaikams isnuomavau Adejoj ant juros kranto,per sita web.Esu daug ka per juos nuomavus.Man patinka kad jie rodo uzimtumo grafikus ir nereikia niekur nieko rasineti nesamoniu.
[url=https://www.holidaylettings.co.uk/?

bigsmile.gif Koks jusu puslapis geras, super ,ačiū 4u.gif ,tiek daug variantų pagal musų poreikius, putinai sau pasižimejau ateičiai ir pasinauduosiu ax.gif
Gal dar išduosti paslaptį, per kur auto nuomojates (jei nuomojates)
Papildyta:
QUOTE(tigriuke91 @ 2016 12 11, 12:31)
Salta tikrai nebus, orai Adejejnera blogesni nei Los Gigantes 4u.gif
Isanksto kainos buvo daug geresnes Airbnb apartamentu nei dabar. Dabar jau labia sukile, near pasirinkimo didelio 4u.gif

Taip, rugsėji kai žiurėjau buvo labai geros kainos žiemai, dabar nieko nėra, viskas užimta, buvau susisiekusi su lietuviais, kurie užsiema apartamentu nuoma, atrašo kad jau žiemai nieko neturi
Atsakyti
Gal kam bus aktualu , labai geros kainos bigsmile.gif https://www.facebook.......e=3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 11 gruodžio 2016 - 16:31
QUOTE(Vėja2 @ 2016 12 11, 11:25)
bigsmile.gif  Koks jusu puslapis geras, super ,ačiū  4u.gif ,tiek daug variantų pagal musų poreikius, putinai sau pasižimejau ateičiai ir pasinauduosiu  ax.gif 
Gal dar išduosti paslaptį, per kur auto nuomojates (jei nuomojates)



iš principo beveik tas pats kaip ir tripadvisor psl
Atsakyti
o kas nuomojotės iš autoreisen http://www.arcarhire...re/car-hire.php
automobilį, ar įšaldo jie depozitą?

ir sąlygose kaip ir rašo, kad jokių frančizių, ar tikrai tas veikia, jokių priemokų už full casco nebenori?
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2016 12 12, 15:34)
o kas nuomojotės iš autoreisen http://www.arcarhire...re/car-hire.php
automobilį, ar įšaldo jie depozitą?

ir sąlygose kaip ir rašo, kad jokių frančizių, ar tikrai tas veikia, jokių priemokų už full casco nebenori?



O per šiuos nenorite nuomotis:

http://www.pluscar-t...ing.php?lang=en?

Tik jie ofiso neturi oro uoste, tektų pačiame parkinge ant suoliuko autonuomos sutartį pasirašyti. Atsiskaityti galima ir grynais, ir kortele. Bet be nuomos mokesčio tikrai daugiau nepaims. O ir kainos pigesnės negu pas kitus.
Atsakyti
QUOTE(Perfecta @ 2016 12 12, 14:57)
O per šiuos nenorite nuomotis:

http://www.pluscar-t...ing.php?lang=en?

Tik jie ofiso neturi oro uoste, tektų pačiame parkinge ant suoliuko autonuomos sutartį pasirašyti. Atsiskaityti galima ir grynais, ir kortele. Bet be nuomos mokesčio tikrai daugiau nepaims. O ir kainos pigesnės negu pas kitus.


bet kad man tame autoreisen pigiau gaunas, tai ir nesuprantu, ar ten dar yra kokie paslėpti mokesčiai, ko aš neišskaitau unsure.gif
Atsakyti
Merginos gal kuriai kartais netycia biggrin.gif teko is Lanzarotes persikelti i Tenerife.
Nes ziuriu bilietus, abydna moketi 4 beveik 230 eur.

Kaip tuo tarpu is Tenerife i barselona 4 bilietai 119 eur.
skrydis 3 val.

O is Lanzarotes i Tenerife tik 50 min. ir plesia tokia kaina biggrin.gif biggrin.gif

--------

Gal kuri patars kaip sutaupius dasigauti i tenerife 4u.gif ax.gif biggrin.gif
Gal kuriai teko tokia kelione. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2016 12 13, 00:24)
Merginos gal kuriai kartais netycia  biggrin.gif teko is Lanzarotes persikelti i Tenerife.
Nes ziuriu bilietus, abydna moketi 4 beveik 230 eur.

Kaip tuo tarpu is Tenerife i barselona 4 bilietai 119 eur.
skrydis 3 val.

O is Lanzarotes i Tenerife tik 50 min. ir plesia tokia kaina  biggrin.gif  biggrin.gif

--------

Gal kuri patars kaip sutaupius dasigauti i tenerife 4u.gif  ax.gif  biggrin.gif
Gal kuriai teko tokia kelione.  4u.gif


Su kokiom avialinijom planuojat skristi? Mes is GK skridom i Fuerte su vietininemis ''Bintercanarias'' avialinijom, bilietus is anksto pirkom per tubillete.com, pas juos buvo pigiau nei tiesiogiai is binter pirkti. Visai papigiaja gavosi, juolab jie akcijas daznai daro bilietams, pracekinkit ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 13 gruodžio 2016 - 08:14
Atiduosiu duoklę ir aš. Keliavau su drauge į Gran Kanariją, savarankiškai, man tokia informacija būtų buvusi labai naudinga - gal bus naudinga ir kam nors iš skaitančių.

Skrydžiai. Bilietų ieškojau pati, žiūrėjau ir per visokias rezervavimo sistemas, tačiau perku visada tiesiogiai, nes taip gaunasi pigiau. IR pernai į Fuertoventurą, ir šiemet į Gran Kanariją skridom per Barseloną. Vieną parą sąmoningai pasirinkom pabūti Barselonoj, nors skrydis yra labai patogiai ir tą pačią dieną. Atgal naktį praleidom oro uoste. Sudėtinga, bet susiradom vieną salę, kur kėdės be ranktūrių ir netgi pavyko normaliai pamiegoti. Bilietų kaina vienam žmogui 148 EUR, visuį skridom su Ryanair. Tiesa, bilietus pirkau gal mėnesį iki skrydžio.

Mašina. Turbūt geriausia mašinos nuomos patirtis. Top Car AutoReisen. 9 paros su visiškai pilnu draudimu (padangos, raktai ir pan.) - 143 EUR. Jokių eilių (pasiėmėm per kokias 10 min) jokių įšaldymų kreditkėj, gražinom oro uoste, raktelius įmetėm į specialią dėžutę.

Nakvynės. Sunkiausia dalis buvo išsirinkti, kur gyventi. Mes rinkomės dvi vietas. Viena buvo tarp San Augustino ir Playa del Ingles. Šitą susiradom per aibnb. Butas per du aukštus, su kiemeliu, skalbianke, indaplove ir visais įmanomais virtuvės atributais. Iki jūros gal 10 min. pėstute. Šiaip ta vieta man labai patiko - nes paplūdimys didžiulis ir smėlėtas. Valgyti eidavom į Playa del Ingles, vieną kartą į San Augustin. Mes mėgstam vaikščioti, tai atstumai ne kliūtis. Buvom paplūdimiu ir iki Meloneras miestelio nuėjusios. O kur dar įspūdingos Maspalomas kopos! Kitą kartą rinkčiausi gyventi ten pat, bet ieškočiau pirmoje eilėje prie jūros. Playa del Ingles man labai nepatiko - tokia Basanavičiaus gatvė. Beje, labai daug gėjų toje zonoje, net atskiri barai su vėliavom yra - jei kas turit problemų dėl to, tai turėkit omeny biggrin.gif

Kitą vietą gyventi pasirinkom Puerto de Mogan. BUvau rezervavusi per Bookingą ir Puerto Rico, su galimybe atšaukti, bet kai pravažiavom pro jį, labai nepatiko, tai ir atšaukėm.
Puerto de Mogan labai gražus miestelis, su labai nekokiu paplūdimiu (toks mažas prigrūstas miesto paplūdimys, nei bangų, nei erdvės). Bookingas duoda labai mažai pasirinkimų Puerto de Mogan, bet ten tikrai labai daug privačių nuomotojų, kurie nesiskelbia jokiuose airbnb ar panašiuose puslapiuose. Kadangi mes dar turėjom porą dienų atšaukti savo rezervuotą apartamentų viešbutį, paguglinusi radau tokį puslapį, kur sudėta daug privačių nuomotojų. Išsiunčiau 12 užklausų el. paštu, gavau gal 7 pasiūlymus. Kaina 60-100 EUR už naktį. Reikia turėti omeny, kad man reikėjo už 4 dienų gyventi, tai sakyčiau, kad visai neblogas rezultatas. Deja, labai apmaudžiai pražiopsojom bookingo rezervacijos atšaukimą, ir teko gyventi apartmentų viešbutyje už 134 EUR/parą. Va čia galima pasižiūrėti tų privačių nuomotojų ir parašyti jiems:
http://www.puerto-de...commodation.php
Atsakyti
QUOTE(Sapho @ 2016 12 13, 12:00)
Mes rinkomės dvi vietas. Viena buvo tarp San Augustino ir Playa del Ingles. Šitą susiradom per aibnb. Butas per du aukštus, su kiemeliu, skalbianke, indaplove ir visais įmanomais virtuvės atributais.

Mes gyvenom visai Playa del Ingles pakrastyje. Po poros kartu buvimo, nutariau, kad butent nuo cia ir link San Augustino yra mums idealiausia vieta gyventi. Bet link San Augustino nieko mums priimtino neradau. Gal galit pasidalinti bent konkretesne vieta, kur tie apartamentai, nes man susirode, kad kuo toliau link san augustino, tuo akmenuotesnis krantas. Butu smagu zinoti, iki kur tesiasi geras papludimys. Tik del jo ir renkames butent Playa del Ingles, o ne Puerto Rico, Mogana ar kitus
Atsakyti