Įkraunama...
Įkraunama...

Kanarų salos - vieta, kur žiemą šilta

QUOTE(zuikaa @ 2016 12 09, 17:51)
5-15vasario  pries kelias dienas maciau https://ru.airbnb.com/ 27eur para vienu apartamentu kainavo, bet dabar jau uzimti:(. Galit pabandyt su datom pazaist ieskant, gal kur uzsilike vienoj vietoj dalis jusu laiko ir kitoj vietoj uz prieinama kaina 4u.gif
Mes nuomojames is sios moters apartamentus, bet ziemai uzimta jau  pas ja viskas seniai:( https://ru.airbnb.co...s/show/22113093

Tikrai gi galiu išskaidyti atostogos į skirtingas vietas gyventi, bigsmile.gif ačiū už gerą mintį, kažkaip net nepagalvojau kad galiu pasiderinti kitaip datos ir bus gal daugiau variantu 4u.gif ,o tai man HomeAwai vis atrašo kad užimta, nors kalendorius rodo kad laisva, nasupratau jų politikos, kažkaip nepatinka man jų sistema, eisiu dar per airbnb padirbti yu.gif
Atsakyti

O tos, kurios nuomojates apartamentus gaminates patys? ar pusrycius/pietus/vakariene valgot kavinese? kokios kainos maisto? pries 5m. buvom, bet viesbuti su maitinimu, tai tos kainos kavinese ne itin aktualu buvo. Gal labiau apsimoko imti apartamentus ir valgyti kavinese? nei su AI gyventi viesbuti? 

Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2016 12 09, 15:53)
Tikrai gi galiu išskaidyti atostogos į skirtingas vietas gyventi,  bigsmile.gif  ačiū už gerą mintį, kažkaip net nepagalvojau kad galiu pasiderinti kitaip datos ir bus gal daugiau variantu  4u.gif ,o tai man HomeAwai vis atrašo kad užimta, nors kalendorius rodo kad laisva, nasupratau jų politikos, kažkaip nepatinka man jų sistema, eisiu dar per airbnb padirbti  yu.gif

Guodžiaus jau temoje, kad man tas pats su airbnb Tenerifėje: rodo, kad laisva, o atrašo, kad užimta. Nusibodo rašinėt... ir su jokia kita vieta taip nebuvo, kuo puikiausiai per airbnb nuomavomės butus po keliskart Škotijoj, Italijoj, Šiaurės Kipre...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2016 12 09, 21:21)
Guodžiaus jau temoje, kad man tas pats su airbnb Tenerifėje: rodo, kad laisva, o atrašo, kad užimta. Nusibodo rašinėt... ir su jokia kita vieta taip nebuvo, kuo puikiausiai per airbnb nuomavomės butus po keliskart Škotijoj, Italijoj, Šiaurės Kipre...

Kaip keista unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Briunete*** @ 2016 12 09, 18:20)
<p>O tos, kurios nuomojates apartamentus gaminates patys? ar pusrycius/pietus/vakariene valgot kavinese? kokios kainos maisto? pries 5m. buvom, bet viesbuti su maitinimu, tai tos kainos kavinese ne itin aktualu buvo. Gal labiau apsimoko imti apartamentus ir valgyti kavinese? nei su AI gyventi viesbuti? </p>

mes 4asm.pietums ar vakarienei isleisdavom po 30/50eu.uz visus cia.
Atsakyti
QUOTE(DijaDeima @ 2016 12 10, 11:36)
mes 4asm.pietums ar vakarienei isleisdavom po 30/50eu.uz visus cia.

Tai labai pigiai bigsmile.gif
Atsakyti
O gal kas buvot netoli Los Gigantes, ar važiavot pro šali, ar labai skiriasi orai nuo to rajono, kur Adexe,Las Amerikas, radau ten apartamentus pagal musų biudžetą, vieta kaip ir nebloga, bet galvoju -arčiau Teide, ar nebus labai šalta, prognozes rodo tokį pat orą kaip ir Adexe
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2016 12 10, 15:19)
O gal kas buvot  netoli Los Gigantes, ar važiavot pro šali, ar labai skiriasi orai nuo to rajono, kur Adexe,Las Amerikas, radau ten apartamentus pagal musų biudžetą, vieta kaip ir nebloga, bet galvoju -arčiau Teide, ar nebus labai šalta, prognozes rodo tokį pat orą kaip ir Adexe

Lapkričio pradžioj tai tikrai nesiskyrė oras biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2016 12 10, 17:56)
Lapkričio pradžioj tai tikrai nesiskyrė oras  biggrin.gif .

Tai gerai biggrin.gif ,rezervavau netoliese butuką, aišku ne svajonių apartamentai smile.gif , bet vaizdas į vandenyna (čia vyro pageidavimas), beveik po balkonu nedidelis paplūdimys (čia mano pageidavimas), o visą kitą nesvarbu, turėsim mašiną ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2016 12 09, 15:51)
5-15vasario  pries kelias dienas maciau https://ru.airbnb.com/ 27eur para vienu apartamentu kainavo, bet dabar jau uzimti:(. Galit pabandyt su datom pazaist ieskant, gal kur uzsilike vienoj vietoj dalis jusu laiko ir kitoj vietoj uz prieinama kaina 4u.gif
Mes nuomojames is sios moters apartamentus, bet ziemai uzimta jau  pas ja viskas seniai:( https://ru.airbnb.co...s/show/22113093


ale kiek žiūriu, tai vis tiek 500 -600 € gaunasi, už tiek ir bookinge galima rast, kažkaip aš vis tikiuosi, kad per tą airbnb pigiau gailma rast
Atsakyti
kas jau buvot tenerifėj patarkit, kurioj vietoj geriausia apsistot vasario mėn
(burbuliukais pažymėjau)

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2016 12 10, 21:44)
kas jau buvot tenerifėj patarkit, kurioj vietoj geriausia apsistot vasario mėn
(burbuliukais pažymėjau)

vartotojo įkelta nuotrauka

Aš vis gi per airbnb radau, bet netoli Los Gigantes, ten kur jus rodot viskas labai brangiai, aš dar nebuvau Tenerifej, bet kiek dabar nagrinėjau, tai imčiau arčiau Adeje, ten kiek žiurejau paplūdimių daug gražių
Atsakyti