Įkraunama...
Įkraunama...

Kanarų salos - vieta, kur žiemą šilta

QUOTE(Maja Di @ 2016 12 09, 13:48)
Kaip aš pavydžiu žmonėms, kurie sugeba atrasti tokius bilietus. Maniau misija neįmanoma, įtariu paskubėjau pirkdama iš agentūros. Gal būčiau išmokus ieškot ax.gif . Ką padarysi, gal sekančią kelionę sugebėsiu taip susiorganizuot ax.gif . O vasarą irgi taip galima pagaut, norėčiau į Fuertaventūrą.

Viskas ateina su patirtim, ir aišku reikia tam laiko, man jau kaip įprotis kiekviena diena ryte ar vakare atidarai tam tikrus psl. ir patikrini, praeita vasara jau sakiau niekur nevažiuojam, bet bilietai į Kiprą rugpjūčiui pasirode po 87 eur, nu kaip nevažiuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2016 12 09, 13:43)
Viskas ateina su patirtim, ir aišku reikia tam laiko, man jau kaip įprotis kiekviena diena ryte ar vakare atidarai tam tikrus psl. ir patikrini, praeita vasara jau sakiau niekur nevažiuojam, bet bilietai į Kiprą rugpjūčiui pasirode po 87 eur, nu kaip nevažiuot  biggrin.gif

Jei taip bežiūrėdama vasarai kažką pamatysit, į bet kokią šalį, Kirprą, Portugaliją, pagaliau Kanarus, šaukit, pageidautina į až. Diiiiiidelis šokoladas ir prie jo dar kaikas nuo manęs priklausys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 12 09, 11:48)
Kaip aš pavydžiu žmonėms, kurie sugeba atrasti tokius bilietus. Maniau misija neįmanoma, įtariu paskubėjau pirkdama iš agentūros. Gal būčiau išmokus ieškot ax.gif . Ką padarysi, gal sekančią kelionę sugebėsiu taip susiorganizuot ax.gif . O vasarą irgi taip galima pagaut, norėčiau į Fuertaventūrą.

O kam jums vasara i Fuerte?Skriskit ten kur pigiau ir arciau ir taip pat silta.Kuo blogai Maljorka,Malta ir tt?Mes skrendam ten kur ka pagaunam pigiai.Per 20 metu visa Europa ismaisyta gavosi. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Vėja2 @ 2016 12 09, 12:43)
Viskas ateina su patirtim, ir aišku reikia tam laiko, man jau kaip įprotis kiekviena diena ryte ar vakare atidarai tam tikrus psl. ir patikrini, praeita vasara jau sakiau niekur nevažiuojam, bet bilietai į Kiprą rugpjūčiui pasirode po 87 eur, nu kaip nevažiuot  biggrin.gif

Nu va kol parasiau,tai ir kitos apie ta pati parase. biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2016 12 09, 14:07)
O kam jums vasara i Fuerte?Skriskit ten kur pigiau ir arciau ir taip pat silta.Kuo blogai Maljorka,Malta ir tt?Mes skrendam ten kur ka pagaunam pigiai.Per 20 metu visa Europa ismaisyta gavosi. mirksiukas.gif
Papildyta:

Nu va kol parasiau,tai ir kitos apie ta pati parase. biggrin.gif .

Man tinka bet kur. Kitu metų laiku nelabai galim atostogaut, tik šiemet balandį galim, todėl ir pabijojau, kad jei lauksiu paskui nieko nepagausiu.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 12 09, 13:00)
Jei taip bežiūrėdama vasarai kažką pamatysit, į bet kokią šalį, Kirprą, Portugaliją, pagaliau Kanarus, šaukit, pageidautina į až. Diiiiiidelis šokoladas ir prie jo dar kaikas nuo manęs priklausys ax.gif

Jeigu neturite Azuon,ziurekit per cia.Cia ismeta viso menesio skrydzius is karto.Yra funkcija nuo pigiausios iki brangiausios salies.

https://www.skyscann...ateid_proc=true
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2016 12 09, 14:40)
Jeigu neturite Azuon,ziurekit per cia.Cia ismeta viso menesio skrydzius is karto.Yra funkcija nuo pigiausios iki brangiausios salies.

https://www.skyscann...ateid_proc=true

Ačiū, o gal yra galimybė užsidėti paiešką vykimui į bet kokią šalį ir išvykimą iš kelių vietų, t.y. Vilniaus, Kauno, Rygos, Varšuvos?
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2016 12 08, 22:10)

Va čia tai jau  blink.gif  blink.gif    blink.gif , čia jum dabar taip nukėle? Siaubas. nemiegosiu dabar naktimis  blink.gif kažin ar negalma apsidrausti nuo tokių įvykių, tai kaip suradot kitą skrydį?
Papildyta:
Pasiguosiu  cray.gif ,negaliu užsisakyt apartamentų, vis atrašo kad užimta ar išvis neatrašo  unsure.gif ,jau kelias dienas naktimis sedžiu beješkant  unsure.gif

Mums taip nutiko mazdaug pries 4menesius iki skrydzio:(. Kai taip nutiko issiaiskinau, kad yra jungiamuju skrydziu draudimas, bet velgi ten yra visokiu kabliuku doh.gif
Sedejom ir deliojom tada kita skrydi, laukti nesinorejo, nes neaisku ar pabrangtu, ar atpigtu tie bilietai:(, tai galiausiai ir isejo vietoj 140eur zmogui 160eur.
Kokiom datom jus apartamentu ieskote? Musu apartamentu seimininke labai daug geru atsiliepimu turi, paziureciau ar tuo metu laisva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2016 12 09, 13:49)
Mums taip nutiko mazdaug pries 4menesius iki skrydzio:(. Kai taip nutiko issiaiskinau, kad yra jungiamuju skrydziu draudimas, bet velgi ten yra visokiu kabliuku doh.gif
Sedejom ir deliojom tada kita skrydi, laukti nesinorejo, nes neaisku ar pabrangtu, ar atpigtu tie bilietai:(, tai galiausiai ir isejo vietoj 140eur zmogui 160eur.
Kokiom datom jus apartamentu ieskote? Musu apartamentu seimininke labai daug geru atsiliepimu turi, paziureciau ar tuo metu laisva 4u.gif


o kokie jūsų apartamentai, gal galit įmest nuorodą
kažkaip ne itin koks pasirinkimas antra diena duoduosi po psl.
Papildyta:
QUOTE(Maite @ 2016 12 09, 08:53)
Praejusia savaite sugalvojom, kad is karto po Nauju norim i Tenerife, uzvakar nusipirkome bilietus sausio 4-13 d. 4 zmonems uz eur 560. Pirmyn TezTour tiesioginis, atgal su vienu persedimu per Londona Ryanair smile.gif Pataikiau i keliu val. charterio akcija, bilietas tik eur 60 zmogui kainavo.
Buta irgi sugavome per viena diena, Costa Adeje - tik nezinai, ar tas bus geras. Na bet nesedesime ten, gal net ir pusryciausim mieste, tai butui vieta buvo svarbiausia, kad prie kranto arti butu.
Grizusi surasysiu visa pinigu ataskaita  4u.gif


o kaip jūs ta charterį radot, nemoku aš per agentūras ieškot, aš ten tik keliones randu
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2016 12 09, 15:49)
Mums taip nutiko mazdaug pries 4menesius iki skrydzio:(. Kai taip nutiko issiaiskinau, kad yra jungiamuju skrydziu draudimas, bet velgi ten yra visokiu kabliuku doh.gif
Sedejom ir deliojom tada kita skrydi, laukti nesinorejo, nes neaisku ar pabrangtu, ar atpigtu tie bilietai:(, tai galiausiai ir isejo vietoj 140eur zmogui 160eur.
Kokiom datom jus apartamentu ieskote? Musu apartamentu seimininke labai daug geru atsiliepimu turi, paziureciau ar tuo metu laisva 4u.gif

Mum reikia vasario 5-15 dienomis, pietinej puseje, kad butu virtuve ir atskirai miegamasis, aišku jei smelietas paplūdimys šalia, butu super, aj dar WI-FI ir parkingas , o kur galma pamatyt jusų šeimininkes variantus? Butu labai gerai 4u.gif
Atsakyti
Nesigauna man citatų surankioti, seniai SM besinaudojau, tai atsakysiu be citatų.

Aš noriu padrąsinti nebijoti pačioms užsisakyti keliones, ypač Į Europą. Tikrai puikiai veikia visos bilietų paieškos sistemos. Aš tik porą dienų pasėdėjau internete stebėdama kainas ir supratau, kad normalu yra sutilpti į eur 700-800, o normalios jungtys yra tik per Paryžių pirmyn ir per Londoną atgal (iš Vilniaus).
Prisireginau FB grupėje Tenerifės lietuviai, ten išmetė skelbimą, kad mano norimą dieną bilietas charteriu į Tenerifę tik 70 eur, susivedžiau į lektuvubilietai.lt iš karto ir išmetė bilietus po 60 eur, tučtuojau nusipirku. Tos pačios dienos vakarą atgaliniam per Londoną Ryainair davė 70 eur, tai irgi nebelaukiau geresnių laikų. Viskas smile.gif
Butą Costa Adeje irgi FB grupėje pasiūlė. Studija, maža - bet naujai sutvarkyta, labai geroje vietoje (prasichekinau su Tenerifę išmanančiois draugėmis) ir tik 53 eur parai. Kaip nors sutilpsime, namie būsime minimaliai.
Tai mūsų startinis paketas 10-čiai dienų 2 tėvai+2 vaikai (2 ir 5 metai) sutilpo į +-1000 eur (priklausys kiek kelionėje papildomai išleisime atgaliniams čemodanams, gal dar priority sodinimą imsim, nežinau). Ten netaupysime, valgysime tik mieste, keliausime ir t.t. - grįžusi parašysiu visą kelionės sumą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maite: 09 gruodžio 2016 - 14:37
Kaip pavydžiu, šaunuolė 4u.gif , bėgu mokyti, nors nenusipirksiu, bet pasitrniruosiu.
Atsakyti
5-15vasario pries kelias dienas maciau https://ru.airbnb.com/ 27eur para vienu apartamentu kainavo, bet dabar jau uzimti:(. Galit pabandyt su datom pazaist ieskant, gal kur uzsilike vienoj vietoj dalis jusu laiko ir kitoj vietoj uz prieinama kaina 4u.gif
Mes nuomojames is sios moters apartamentus, bet ziemai uzimta jau pas ja viskas seniai:( https://ru.airbnb.co...s/show/22113093
Atsakyti