Įkraunama...
Įkraunama...

Kanarų salos - vieta, kur žiemą šilta

QUOTE(Maja Di @ 2016 12 08, 13:31)
Man irgi tokie skrydžiai nepatinks, keliauji atostogaut per vargus. Dar dažnai būna atvykimas ar išvykimas labai nepatogiu laiku. Man jau geriau iš Varšuvos nei su keliais persėdimais. Be to MB baisiai nemyli skrydžių (ypač pakilimų), tai nežinau kaip įkalbėčiau. Jau geriau keliais šimtais brangiau atostogos, nei su tokiais vargais... Mes per agentūrą nusipirkom, 7 nakvynės 3 žv. su pusryčiais ir vakariene 2 suaugę ir vaikas -1580, bet ir skrydis pirmyn ryte iš Vilniaus , atgal dieną (grįžimas 22 val) ir bagažas įskaičiuotas ir nuvežimas į viešbutį. Belieka tik mašinos nuoma, bet ir tai galvoju, gal kai kur važiuoti naudosimės agentūros paslaugomis. Čia balandžio mėnesį. Manau normali kaina gaunas, nes skrydžius gaudžiau, jei tiesiogiai iš Varšuvos apie 300 vienam, jei iš Vilniaus tai be 200 niekaip neradau (gal nemoku ieškot ax.gif ) ir persėdimai ilgi.

Mielos mamytes smile.gif ,aš su mielu noru imčiau čiarterį iš Novaturo už 400eur vienam žmogui, kas musu šeimai išeitu 1200 vien lektuvas, manau ir man patiktu skrįsti be persedimo, dėja, musų šeimos biudžetas neduoda pasirinkimo unsure.gif ,ir turėčiau rinktis tada tik Palanga ,bet aš noriu važiuot kitur, ir važiuoju, ir važiuoju daug, ir nemanau kad čia tokia jau kančia, persedimas TIK 1,tarpai 7 pirmin ir 4 val.atgal, nakti neskrendam, ir aš geriau pažiurėsiu filmus sedint Londone oro uoste, nei vairuosiu tos 7 val. į Waršuva mirksiukas.gif , tai kad viskas čia apskaičiuota ir apgalvota, planuoju jau nuo rugsėjo, ir man patinka toks darbas-galėčiau planuot ir planuot, kad tik pinigų butu važiuot
Tiesa, kur netaupom, tai jau lankytinom vietom, -parkai, muzejai, daug aplankom, daug apvažiuojam biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2016 12 08, 23:38)
Kaip jūs sugebat tokias kainas rast? Už tiek tai ir su persėdimais galima skristi biggrin.gif

Išduosiu paslaptį ..., nusipirkau AZUON programele, suranda tinkamus skrydžius, tik irgi reikia gaudyt ax.gif
Papildyta:
QUOTE(zuikaa @ 2016 12 08, 16:31)
Deja taip, ir bilietai visi su persedimais buvo nupirkta ir apartamentai uzsakyti be atsaukimo:(. Pradziai buvome nusipirke vasario 1 dienai Vilnius- Madridas, Madridas-Tenerife, tai Vilnius-Madridas sugebejo nukelti vasario 3dienai doh.gif , bandem prasyti, kad tada ir Madridas- Tenerife leistu nukelti vasario 3dienai, bet neleido.

Va čia tai jau blink.gif blink.gif blink.gif , čia jum dabar taip nukėle? Siaubas. nemiegosiu dabar naktimis blink.gif kažin ar negalma apsidrausti nuo tokių įvykių, tai kaip suradot kitą skrydį?
Papildyta:
Pasiguosiu cray.gif ,negaliu užsisakyt apartamentų, vis atrašo kad užimta ar išvis neatrašo unsure.gif ,jau kelias dienas naktimis sedžiu beješkant unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 08 gruodžio 2016 - 21:52
QUOTE(Vėja2 @ 2016 12 08, 22:02)
Mielos mamytes  smile.gif  ,aš su mielu noru imčiau čiarterį iš Novaturo už 400eur vienam žmogui, kas musu šeimai išeitu 1200 vien lektuvas, manau ir man patiktu skrįsti be persedimo, dėja, musų šeimos biudžetas neduoda pasirinkimo  unsure.gif ,ir turėčiau rinktis tada tik Palanga ,bet aš noriu važiuot kitur, ir važiuoju, ir važiuoju daug, ir nemanau kad čia tokia jau kančia, persedimas TIK 1,tarpai 7 pirmin ir 4 val.atgal, nakti neskrendam, ir aš geriau pažiurėsiu filmus sedint Londone oro uoste, nei vairuosiu tos 7 val. į Waršuva  mirksiukas.gif , tai kad viskas čia apskaičiuota ir apgalvota, planuoju jau nuo rugsėjo, ir man patinka toks darbas-galėčiau planuot ir planuot, kad tik pinigų butu važiuot
Tiesa, kur netaupom, tai jau lankytinom vietom, -parkai, muzejai, daug aplankom, daug apvažiuojam  biggrin.gif


drinks_cheers.gif

kai iš vienos kišenės perki 6 bilietus, tai tenka pasėdėt ir padėliot krūvas įmanomų variantų
sakiau, kad 3 avialinijos, nes reiks 3 skirtingas taisykles studijuot smile.gif
tiksliau 2, nes vienas wizzairas tai jau labai žinomas, o persėdimas realiai vienas.
man gavosi apie 850 6 žmonėms

QUOTE(Vėja2 @ 2016 12 08, 22:02)

Išduosiu paslaptį ..., nusipirkau AZUON programele, suranda tinkamus skrydžius, tik irgi reikia gaudyt  ax.gif



thumbup.gif reiks ir man panagrinėt, kas čia tokio

QUOTE(Vėja2 @ 2016 12 08, 22:02)


Va čia tai jau  blink.gif  blink.gif    blink.gif , čia jum dabar taip nukėle? Siaubas. nemiegosiu dabar naktimis  blink.gif kažin ar negalma apsidrausti nuo tokių įvykių, tai kaip suradot kitą skrydį?


mane čia irgi suneramino, kažkaip galvojau, kad tokių bajerių apart streikų ir pan. nebūna
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2016 12 09, 00:11)
drinks_cheers.gif

kai iš vienos kišenės perki 6 bilietus, tai tenka pasėdėt ir padėliot krūvas įmanomų variantų
sakiau, kad 3 avialinijos, nes reiks 3 skirtingas taisykles studijuot smile.gif
tiksliau 2, nes vienas wizzairas tai jau labai žinomas, o persėdimas realiai vienas.
man gavosi apie 850 6 žmonėms
thumbup.gif reiks ir man panagrinėt, kas čia tokio
mane čia irgi suneramino, kažkaip galvojau, kad tokių bajerių apart streikų ir pan. nebūna

Tai jus irgi labai gerai suradot smile.gif , aha kai 6 bilietai tai sudetinga ..., vat aš ir sakau kad čia ir man iššukis 3 kompanijų taisykles studijot biggrin.gif , o mes su Ryanairas visad skrendam, tai man čia viskas aišku, o su wizzairu - daug klausimų, tai jei jus nieko prieš, aš eisiu pas jus į AŽ, ir užduosiu pora klausimėlių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2016 12 08, 22:58)
Tai jus irgi labai gerai suradot  smile.gif , aha kai 6 bilietai tai sudetinga ..., vat aš ir sakau kad čia ir man iššukis 3 kompanijų taisykles studijot  biggrin.gif , o mes su Ryanairas visad skrendam, tai man čia viskas aišku, o su wizzairu - daug klausimų, tai jei jus nieko prieš, aš eisiu pas jus į AŽ, ir užduosiu pora klausimėlių  rolleyes.gif


jei tik žinosiu mielai atsakysiu rynairą ir wizzairą jau išstudijavus
nes ir su tais, ir su tais ne kartą skridau

tik kas mane nustebino šįkart su wizzairu, kad iškart vietas paskyrė, lyg anksčiau taip nebuvo
Atsakyti
Mane irgi nustebino, kad vietas wizzair davė, skridom spalio gale. Bet mane labai nustebimo ir rynair, kad davė vietas, nors čekinomės likus toms 3 dienoms, kai nemokamai galima 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amrinasta: 09 gruodžio 2016 - 08:17
QUOTE(Amrinasta @ 2016 12 09, 05:51)
Mane irgi nustebino, kad vietas wizzair davė, sridom spalio gale. Bet mane labai nustebimo ir rynair, kad davė vietas, nors čekinomės likus toms 3 dienoms, kai nemokamai galima  4u.gif .

Tai stovinčių gi neima, vietas visada duoda, esu ir dieną prieš check-iną darius biggrin.gif
Wizzair man nepatinka dėl itin mažiuko rankinio bagažo, tinka, jei skrendu savaitgaliui su kuprine, na arba reikia pirkti large cabin bag. Nes mano kelioninis lagaminukas atitinka daugumos avialinijų rankinio bagažo dydį, tokio mažo, kad tiktų wizzair, neturiu, tai privengiu su jais skrydžius derint, nors ir tą nuolaidinę narystę turiu.
Atsakyti
Kažkada (labai senai) kai skridau buvo bilietai be vietų biggrin.gif , kur nerezervuota iš anksto ir neužimta, ten ir sėsk ax.gif . Tai žinoma, kad stovėt nereikia biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2016 12 09, 08:09)
Tai stovinčių gi neima, vietas visada duoda, esu ir dieną prieš check-iną darius biggrin.gif
Wizzair man nepatinka dėl itin mažiuko rankinio bagažo, tinka, jei skrendu savaitgaliui su kuprine, na arba reikia pirkti large cabin bag. Nes mano kelioninis lagaminukas atitinka daugumos avialinijų rankinio bagažo dydį, tokio mažo, kad tiktų wizzair, neturiu, tai privengiu su jais skrydžius derint, nors ir tą nuolaidinę narystę turiu.


tai anksčiau ir duodavo checkinantis, o dabar perkant jau paskyrė vietas
nors dar net negalima checkintis
Atsakyti
Praejusia savaite sugalvojom, kad is karto po Nauju norim i Tenerife, uzvakar nusipirkome bilietus sausio 4-13 d. 4 zmonems uz eur 560. Pirmyn TezTour tiesioginis, atgal su vienu persedimu per Londona Ryanair smile.gif Pataikiau i keliu val. charterio akcija, bilietas tik eur 60 zmogui kainavo.
Buta irgi sugavome per viena diena, Costa Adeje - tik nezinai, ar tas bus geras. Na bet nesedesime ten, gal net ir pusryciausim mieste, tai butui vieta buvo svarbiausia, kad prie kranto arti butu.
Grizusi surasysiu visa pinigu ataskaita 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2016 12 09, 10:41)
tai anksčiau ir duodavo checkinantis, o dabar perkant jau paskyrė vietas
nors dar net negalima checkintis

O prieš kiek laiko leidžia Wizzairas chekintis?
Papildyta:
QUOTE(Miaška @ 2016 12 09, 10:09)
Tai stovinčių gi neima, vietas visada duoda, esu ir dieną prieš check-iną darius biggrin.gif
Wizzair man nepatinka dėl itin mažiuko rankinio bagažo, tinka, jei skrendu savaitgaliui su kuprine, na arba reikia pirkti large cabin bag. Nes mano kelioninis lagaminukas atitinka daugumos avialinijų rankinio bagažo dydį, tokio mažo, kad tiktų wizzair, neturiu, tai privengiu su jais skrydžius derint, nors ir tą nuolaidinę narystę turiu.

Vat ir aš neturiu Wizzairo lagamino, tai skrysiu su Ryanairu dydžio ir sumokėjau už didesnį rankinį bagažą, tikj man nepatinka kad negaliu pasiimti mažos kokios dar rankynes, aš ten sudedu skysčius, kosmetiką, visus popierius, dar užkast su savim pasiemu, bet kažkur skaičiau jei perki pirmini įlaipinimą tai leidžia pasiimti dar tą mažą rankinį bagažą, tai gal dar priority mastau bent viena išsipirkt
Papildyta:
QUOTE(Maite @ 2016 12 09, 10:53)
Praejusia savaite sugalvojom, kad is karto po Nauju norim i Tenerife, uzvakar nusipirkome bilietus sausio 4-13 d. 4 zmonems uz eur 560. Pirmyn TezTour tiesioginis, atgal su vienu persedimu per Londona Ryanair smile.gif Pataikiau i keliu val. charterio akcija, bilietas tik eur 60 zmogui kainavo.
Buta irgi sugavome per viena diena, Costa Adeje - tik nezinai, ar tas bus geras. Na bet nesedesime ten, gal net ir pusryciausim mieste, tai butui vieta buvo svarbiausia, kad prie kranto arti butu.
Grizusi surasysiu visa pinigu ataskaita  4u.gif

Už kiek apartamentus radot? Aš tai stebiuosi kaip greit išgraibstami pigus apartamentai, viena diena uždelsi ir jau nebera blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 09 gruodžio 2016 - 09:10
QUOTE(keistuole @ 2016 12 08, 22:11)
drinks_cheers.gif

kai iš vienos kišenės perki 6 bilietus, tai tenka pasėdėt ir padėliot krūvas įmanomų variantų
sakiau, kad 3 avialinijos, nes reiks 3 skirtingas taisykles studijuot smile.gif
tiksliau 2, nes vienas wizzairas tai jau labai žinomas, o persėdimas realiai vienas.
man gavosi apie 850 6 žmonėms
thumbup.gif reiks ir man panagrinėt, kas čia tokio
mane čia irgi suneramino, kažkaip galvojau, kad tokių bajerių apart streikų ir pan. nebūna

Toksai draudimas tikrai yra.Pieskojus imesiu nuoroda.Tik bjauru kad jeigu pvz jie dengia skrydi,bet jie nedengia prarasto viezbucio.Buvom papuole i panasia situacija.
Mes kad ir ne is vienos kisenes gyvenam,bet nematau tikslo metytis is viso tokioms smulkmenoms kaip skrydis.
Azuon ir as turiu.Geras daiktas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 09 gruodžio 2016 - 10:38
QUOTE(Maite @ 2016 12 09, 09:53)
Praejusia savaite sugalvojom, kad is karto po Nauju norim i Tenerife, uzvakar nusipirkome bilietus sausio 4-13 d. 4 zmonems uz eur 560. Pirmyn TezTour tiesioginis, atgal su vienu persedimu per Londona Ryanair smile.gif Pataikiau i keliu val. charterio akcija, bilietas tik eur 60 zmogui kainavo.
Buta irgi sugavome per viena diena, Costa Adeje - tik nezinai, ar tas bus geras. Na bet nesedesime ten, gal net ir pusryciausim mieste, tai butui vieta buvo svarbiausia, kad prie kranto arti butu.
Grizusi surasysiu visa pinigu ataskaita  4u.gif

Kaip aš pavydžiu žmonėms, kurie sugeba atrasti tokius bilietus. Maniau misija neįmanoma, įtariu paskubėjau pirkdama iš agentūros. Gal būčiau išmokus ieškot ax.gif . Ką padarysi, gal sekančią kelionę sugebėsiu taip susiorganizuot ax.gif . O vasarą irgi taip galima pagaut, norėčiau į Fuertaventūrą.
Atsakyti