Įkraunama...
Įkraunama...

Kanarų salos - vieta, kur žiemą šilta

QUOTE(keistuole @ 2016 12 08, 11:54)
ir kiek jums gavosi bilietas žmogui?
aš tiek dėliojau dėliojau tuos srkydžius ir vis tiek nemažai gaunasi
ir dar 3 skirtingos avialinijos doh.gif

Man irgi tokie skrydžiai nepatinks, keliauji atostogaut per vargus. Dar dažnai būna atvykimas ar išvykimas labai nepatogiu laiku. Man jau geriau iš Varšuvos nei su keliais persėdimais. Be to MB baisiai nemyli skrydžių (ypač pakilimų), tai nežinau kaip įkalbėčiau. Jau geriau keliais šimtais brangiau atostogos, nei su tokiais vargais... Mes per agentūrą nusipirkom, 7 nakvynės 3 žv. su pusryčiais ir vakariene 2 suaugę ir vaikas -1580, bet ir skrydis pirmyn ryte iš Vilniaus , atgal dieną (grįžimas 22 val) ir bagažas įskaičiuotas ir nuvežimas į viešbutį. Belieka tik mašinos nuoma, bet ir tai galvoju, gal kai kur važiuoti naudosimės agentūros paslaugomis. Čia balandžio mėnesį. Manau normali kaina gaunas, nes skrydžius gaudžiau, jei tiesiogiai iš Varšuvos apie 300 vienam, jei iš Vilniaus tai be 200 niekaip neradau (gal nemoku ieškot ax.gif ) ir persėdimai ilgi.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 12 08, 11:31)
Man irgi tokie skrydžiai nepatinks, keliauji atostogaut per vargus. Dar dažnai būna atvykimas ar išvykimas labai nepatogiu laiku. Man jau geriau iš Varšuvos nei su keliais persėdimais. Be to MB baisiai nemyli skrydžių (ypač pakilimų), tai nežinau kaip įkalbėčiau. Jau geriau keliais šimtais brangiau atostogos, nei su tokiais vargais... Mes per agentūrą nusipirkom, 7 nakvynės 3 žv. su pusryčiais ir vakariene 2 suaugę ir vaikas -1580, bet ir skrydis pirmyn ryte iš Vilniaus , atgal dieną (grįžimas 22 val) ir bagažas įskaičiuotas ir nuvežimas į viešbutį. Belieka tik mašinos nuoma, bet ir tai galvoju, gal kai kur važiuoti naudosimės agentūros paslaugomis. Čia balandžio mėnesį. Manau normali kaina gaunas, nes skrydžius gaudžiau, jei tiesiogiai iš Varšuvos apie 300 vienam, jei iš Vilniaus tai be 200 niekaip neradau (gal nemoku ieškot ax.gif ) ir persėdimai ilgi.


aš irgi daug ieškojau, norėjau į kokius 700-800 € tilpt su lėktuvo bilietais (6 žmonės pas mane),
bet taip nepavyko smile.gif
nors skrydžiai, tai geri 12 val maždaug trukmė su visais persėdimais, ryte išskrendi vakarop būni.

Kilt maniškiams problemų nėr, leistis nelabai patinka, man aišku labiausiai smile.gif
Atsakyti
Mums su persedimais 960 eur.4 asm.😉.Laukimo tarpai po 3 val.
Atsakyti
Mums pirminis variantas Vilniaus- Tenerife- Vilnius su persedimu buvo 140eur zmogui, bet tada viena skrydi nukele 2parom, tai teko ji atsaukti ir kito varianto ieskot. Gavosi 160eur zmogui galutine suma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikaa: 08 gruodžio 2016 - 13:39
QUOTE(zuikaa @ 2016 12 08, 13:38)
Mums pirminis variantas  Vilniaus- Tenerife- Vilnius su persedimu buvo 140eur zmogui, bet tada viena skrydi nukele 2parom, tai teko ji atsaukti ir kito varianto ieskot. Gavosi 160eur zmogui galutine suma.


o jau buvot nusipirkę ir nukėlė?
kažkaip net neįvertinau tokios aplinkybės blink.gif
tikiuosi mano nenukels
Atsakyti
As dukrai su draugu Sausio 5 dienai nupirkau bilietus i Tenerife uz £130 i abi puses abiem.Bet jie kyla is Bazelio(Sveicarijos)ir leidziasi Londone.Seip pagalvojus,kaip tokiom kainom tai ir iki pesedimuju orouostu apsimoka nusigauti.
Papildyta:
QUOTE(keistuole @ 2016 12 08, 11:42)
aš irgi daug ieškojau, norėjau į kokius 700-800 € tilpt su lėktuvo bilietais (6 žmonės pas mane),
bet taip nepavyko smile.gif
nors skrydžiai, tai geri 12 val maždaug trukmė su visais persėdimais, ryte išskrendi vakarop būni.

Kilt maniškiams problemų nėr, leistis nelabai patinka, man aišku labiausiai smile.gif

Nu uz tokia kaina nelabai realu butu.Nes paziurejau jau vien apartmentai jeigu padabnesni,tai nuo 400€prasideda,ir tai tokie kur be baseno.
Atsakyti
Deja taip, ir bilietai visi su persedimais buvo nupirkta ir apartamentai uzsakyti be atsaukimo:(. Pradziai buvome nusipirke vasario 1 dienai Vilnius- Madridas, Madridas-Tenerife, tai Vilnius-Madridas sugebejo nukelti vasario 3dienai doh.gif , bandem prasyti, kad tada ir Madridas- Tenerife leistu nukelti vasario 3dienai, bet neleido.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikaa: 08 gruodžio 2016 - 14:31
QUOTE(I.Elija @ 2016 12 08, 14:56)

Nu uz tokia kaina nelabai realu butu.Nes paziurejau jau vien apartmentai jeigu padabnesni,tai nuo 400€prasideda,ir tai tokie kur be baseno.

Aš supratau, kad keistuolė vien lėktuvo bilietus 6 asmenims už tiek norėjo nupirkti, be apartamentų.
Atsakyti
Mes su Norwegian iš Mančesterio tiesiogiai, kaina žmogui apie £130 lyg buvo... Dar vieną checked-in lagaminą paėmiau už 60€.
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2016 12 08, 13:56)
As dukrai su draugu Sausio 5 dienai nupirkau bilietus i Tenerife uz £130 i abi puses abiem.Bet jie kyla is Bazelio(Sveicarijos)ir leidziasi Londone.Seip pagalvojus,kaip tokiom kainom tai ir iki pesedimuju orouostu apsimoka nusigauti.
Papildyta:

Nu uz tokia kaina nelabai realu butu.Nes paziurejau jau vien apartmentai jeigu padabnesni,tai nuo 400€prasideda,ir tai tokie kur be baseno.


aš čia tik apie lėktuvo bilietus


QUOTE(Maja Di @ 2016 12 08, 14:42)
Aš supratau, kad keistuolė vien lėktuvo bilietus 6 asmenims už tiek norėjo nupirkti, be apartamentų.


teisingai supratot, kažkaip neaiškiai surašiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2016 12 08, 12:54)
ir kiek jums gavosi bilietas žmogui?
aš tiek dėliojau dėliojau tuos srkydžius ir vis tiek nemažai gaunasi
ir dar 3 skirtingos avialinijos doh.gif

Už 3 bilietus suaugusiems pirmin-atgal 340 EUR bigsmile.gif , o kad skirtingos aviakompanijos, tai nereiškia kad 3 persedimai, tiesiog į prieki pvz. su wizzairu ir Londone persedi į Monarcho avia, o atgal su Ryanair, mažiausiai bagažas rankinis leidžiamas Wizzaire, tai prie jo ir prisitaikiau
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2016 12 08, 22:34)
Už 3  bilietus suaugusiems pirmin-atgal  340 EUR  bigsmile.gif , o kad skirtingos aviakompanijos, tai nereiškia kad 3 persedimai, tiesiog į prieki pvz. su wizzairu ir Londone persedi į Monarcho avia, o atgal su Ryanair, mažiausiai bagažas rankinis leidžiamas Wizzaire, tai prie jo ir prisitaikiau

Kaip jūs sugebat tokias kainas rast? Už tiek tai ir su persėdimais galima skristi biggrin.gif
Atsakyti