Įkraunama...
Įkraunama...

Kanarų salos - vieta, kur žiemą šilta

QUOTE(zuikaa @ 2016 12 07, 10:57)
Mes irgi vasari skrendam i Tenerife smile.gif . Turim bilietus, isnuomotus apartamentus ir uzsakyta masina biggrin.gif  Kokiom jus datom? Kaip skrendat?

Mes vasario 5-15, pimin ir atgal Vilnius-Londonas-Tenerife, skristi teks su 3 skirtingom aviakompanijom, man tai iššukis prisiderinti prie 3 bagažo vežimo salygų Wizzair, Ryanair ir Monarch, bet mano vyrai jau suauge, jiem ir kuprinės užtenka, man daugiau drabužių reikes, bet prisitaikysim, vistiek ten važiuojant puse rubu bus ant saves, šalta gi bus mas mus biggrin.gif
Ka galvojat apie orus?

Atsakyti
SM stringa, neleidzia cituoti:( Mes vasario 1-16d busim Tenerifej. Orai, manau, bus geri smile.gif . Pernai vasari buvau, tai tikrai labai geri orai buvo. Viena diena per savaite palijo, bet siaip buvo tikra vasara:). Mes su persedimais, bet tik su Ryanair vykstam, tai del bagazo kaip ir ramu, svarbu, kad neveluotu skrydziai.
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2016 12 07, 17:23)
SM stringa, neleidzia cituoti:( Mes vasario 1-16d busim Tenerifej. Orai, manau, bus geri smile.gif . Pernai vasari buvau, tai tikrai labai geri orai buvo. Viena diena per savaite palijo, bet siaip buvo tikra vasara:). Mes su persedimais, bet tik su Ryanair vykstam, tai del bagazo kaip ir ramu, svarbu, kad neveluotu skrydziai.

O bigsmile.gif tai nuraminot , o tai aš vis prognozes žiuriu, bet jei jus jau antrus metus vasari važiuojat, tai jau turetu buti viskas ok smile.gif , pas mus pirmin Londone 7 val. tarpas, atgal 4 val., tikiuosi niekas nestreikos smile.gif
Atsakyti
O kas nors skrendat Kalėdų laike? Nes aš Kanaruose suvis nebuvus, tai tiesiog smalsu, ar įmanoma šventinei savaitei už normalią kainą viešbutį rast, ar aš ieškot nemoku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2016 12 07, 18:34)
O kas nors skrendat Kalėdų laike? Nes aš Kanaruose suvis nebuvus, tai tiesiog smalsu, ar įmanoma šventinei savaitei už normalią kainą viešbutį rast, ar aš ieškot nemoku biggrin.gif

Bandziau ziuret pazistamai, tai nieko gero nemaciau sventiniam laikotarpiui:(. Na bet ziurejau neseniai,gal pries kokiu 10men ir buvo geresniu kainu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2016 12 07, 17:09)
Bandziau ziuret pazistamai, tai nieko gero nemaciau sventiniam laikotarpiui:(. Na bet ziurejau neseniai,gal pries kokiu 10men ir buvo geresniu kainu smile.gif

Oi, taip iš anksto aš savo planų paprastai nežinau... skrydį nupirkau spalį, t.y. prieš du mėnesius, o tada užsiknisau, beieškodama viešbučio, kainos - tūkstantinės doh.gif
Atsakyti
Mes is anksto numatom atostogu data ir planuojames, tada dar buna viesbuciu geras pasirinkimas ir apartamentu ir kaina normali. Pernai i Tenerife su bendradarbe eksprontu nusipirkom bilietus pries kokias 2savaites iki isvykimo, tai vos neprazilau beieskodama viesbucio. Kainos buvo kosmines viesbuciu, bet ir tai neimanoma buvo savaite gyvent vienam viesbutyje, nes nebuvo vietu, viskas perpildyta, tai per savaite spejom pagyvent 3 vietose doh.gif Tai man geriau viska isanksto susiplanuot, susideliot ir but ramiai biggrin.gif
Atsakyti
Siunčiam šiltus linkėjimus iš Tenerifės 4u.gif Šiandien atskridom tiesioginiu 6 val. skrydžiu iš Vilniaus.
Skristi pavargom, žiauriai ilgas skrydis, paskutinės 2 val. buvo kankinančiai ilgos. Nežinau, ar dar kada tam ryšiuosi...
Orai tikriausiai daug kam aktualu tongue.gif Taigi, dieną 21 laipsnis, apsiniaukę, bet šilta, visi su šortais ir maikutėmis. Vanduo irgi 21 laipsnis, trumpam įkristi gerai, bet nepaplaukiosi ilgai. Nuo 17 val. gerokai atvėso, tikrai reikia megztinių, mini disco daro viduje, nes lauke sėdėti nelabai jauku.
Viešbutis Iberostar dalia. Esu žiauriai priekabi ir išlepinta Turkijos gerų viešbučių, bet prikibti neturiu prie ko. Ideali švara, nerealus servisas, visokiariopa pagalba naujokams... Maistas tiesiog tobulas, pasirinkimas didžiulis, maitina visą dieną be sustojimo biggrin.gif Teritorija labai maža, bet čia, kaip suprantu, dauguma viešbučių tokie. Viešbutyje pramogų vaikams mažai, mini disco 10 min., mini klubas du stalai ir viena čiuožykla... kas man didžiausias minusas.
Atsakyti
QUOTE(Juritar @ 2016 12 08, 01:41)
Siunčiam šiltus linkėjimus iš Tenerifės 4u.gif Šiandien atskridom tiesioginiu 6 val. skrydžiu iš Vilniaus.
Skristi pavargom, žiauriai ilgas skrydis, paskutinės 2 val. buvo kankinančiai ilgos. Nežinau, ar dar kada tam ryšiuosi...
Orai tikriausiai daug kam aktualu tongue.gif Taigi, dieną 21 laipsnis, apsiniaukę, bet šilta, visi su šortais ir maikutėmis. Vanduo irgi 21 laipsnis, trumpam įkristi gerai, bet nepaplaukiosi ilgai. Nuo 17 val. gerokai atvėso, tikrai reikia megztinių, mini disco daro viduje, nes lauke sėdėti nelabai jauku.
Viešbutis Iberostar dalia. Esu žiauriai priekabi ir išlepinta Turkijos gerų viešbučių, bet prikibti neturiu prie ko. Ideali švara, nerealus servisas, visokiariopa pagalba naujokams... Maistas tiesiog tobulas, pasirinkimas didžiulis, maitina visą dieną be sustojimo biggrin.gif Teritorija labai maža, bet čia, kaip suprantu, dauguma viešbučių tokie. Viešbutyje pramogų vaikams mažai, mini disco 10 min., mini klubas du stalai ir viena čiuožykla... kas man didžiausias minusas.

Ačiū už tiesioginę transliaciją smile.gif Gerų atostogų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2016 12 07, 19:05)
Mes is anksto numatom atostogu data ir planuojames, tada dar buna viesbuciu geras pasirinkimas ir apartamentu ir kaina normali.

Tikiu, kad taip geriau, bet mums taip nesigauna, skraidom po kokį kartą į mėnesį, būna ir dažniau, tai dažnai ir ekspromtu. Nors pasimokius su Kalėdomis Tenerifėje, jau sutvarkiau kelionę Velykoms biggrin.gif
O jei taip be streso, prieš kiek laiko yra geriausias viešbučių pasirinkimas Tenerifėje?
Atsakyti
Sveiki visi, stojam į būrį smile.gif Pagaliau išsirinkom, kad vasario gale arba kovo pradžioje vykstam į Tenerifę Costa Adeche. Planuojam imti Iberostar Torviscas Playa viešbutį. Gal kas atsiliepimų "gyvų" www platybės jau išnaršytos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2016 12 07, 12:45)
Mes vasario 5-15, pimin ir atgal Vilnius-Londonas-Tenerife, skristi teks su 3 skirtingom aviakompanijom, man tai iššukis prisiderinti prie 3 bagažo vežimo salygų Wizzair, Ryanair ir Monarch, bet mano vyrai jau suauge, jiem ir kuprinės užtenka, man daugiau drabužių reikes, bet prisitaikysim, vistiek ten važiuojant puse rubu bus ant saves, šalta gi bus mas mus  biggrin.gif
Ka galvojat apie orus?




QUOTE(zuikaa @ 2016 12 07, 15:23)
SM stringa, neleidzia cituoti:( Mes vasario 1-16d busim Tenerifej. Orai, manau, bus geri smile.gif . Pernai vasari buvau, tai tikrai labai geri orai buvo. Viena diena per savaite palijo, bet siaip buvo tikra vasara:). Mes su persedimais, bet tik su Ryanair vykstam, tai del bagazo kaip ir ramu, svarbu, kad neveluotu skrydziai.



ir kiek jums gavosi bilietas žmogui?



aš tiek dėliojau dėliojau tuos srkydžius ir vis tiek nemažai gaunasi
ir dar 3 skirtingos avialinijos doh.gif
Atsakyti