Įkraunama...
Įkraunama...

Kanarų salos - vieta, kur žiemą šilta

O mes privacius apartamentus nuomuojames su dviem miegamaisiais, baseinu, terasa ir vaizdu i vandenyna, Los Gigantes. Vaziuojam keturiese tai skrydziai, apartamentai, kelione i Varsuva ir auto nuoma 280 eur gavosi zmogui.
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2016 12 02, 08:07)
O mes privacius apartamentus nuomuojames su dviem miegamaisiais, baseinu, terasa ir vaizdu i vandenyna, Los Gigantes. Vaziuojam keturiese tai skrydziai, apartamentai, kelione i Varsuva ir auto nuoma 280 eur gavosi zmogui.

Mums bilietai 220 asm.is Warsuvos
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2016 12 01, 20:43)
O tai kaip gali išeiti vienam žmogui 700, jei vienam tik viešbutis išeina 500, o skrydis ,pervežimas, auto nuoma tik 200 bendrai  blink.gif , ar aš kažko nesupratau
P.S  O kur jus matet 500 HB, aš tai važiuočiau už tokią kainą, mes nesam labai reiklus  smile.gif


https://www.novatura...rson/cleanold/1

Tai ir Novaturas jau siūlo už tokias kainas. Su pusryčiai ir vakariene nuo 575 Eur. Belieka tik auto išsinuomoti.
Atsakyti
Mes islekiam kita savaite 12 dienu. Gavos mazdaug po 400 eur. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2016 12 02, 09:07)
O mes privacius apartamentus nuomuojames su dviem miegamaisiais, baseinu, terasa ir vaizdu i vandenyna, Los Gigantes. Vaziuojam keturiese tai skrydziai, apartamentai, kelione i Varsuva ir auto nuoma 280 eur gavosi zmogui.

Super bigsmile.gif Kada važiuojate? Kiek iš Varšuvos bilietai išeina?
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2016 12 03, 03:21)
Super  bigsmile.gif  Kada važiuojate? Kiek iš Varšuvos bilietai išeina?


Isvaziuojame ketvirtadieni, bilietus gavome po 112 eur, na medziojome, dirbome, pirkome pries pusmeti
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2016 12 03, 11:27)
Isvaziuojame ketvirtadieni, bilietus gavome po 112 eur, na medziojome, dirbome, pirkome pries pusmeti

Super.👍🏻As jau baigiu akis praziuret nuo tu deliojimu,kad nereiktu is Warsuvos. smile.gif Pridedu viesb.Warsuvoj i prieki ir sugrizus,benza -gaunas tas pats kaip su persedimais is LT.
Papildyta:
Sakykit,o ryanair nepasikeite niekas ten su lagaminais rankiniais ir.t.t. nuo pavasario?Maciau,kad vieta privaloma pirkt.Nebuvo to dar kovomen.
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2016 12 03, 12:27)
Isvaziuojame ketvirtadieni, bilietus gavome po 112 eur, na medziojome, dirbome, pirkome pries pusmeti

Geros keliones 4u.gif
Na aš irgi vis medžioju, skaičiuoju, dabar buvo geras variantas iš Kauno su persedimais Kalėdom 87 eur, bet mes galim tik balandi, ar dar vasari, bet vasari kažkaip bijau, norėtusi šiltesnių orų
Papildyta:
QUOTE(ingaul @ 2016 12 03, 13:03)
Super.👍🏻As jau baigiu akis praziuret nuo tu deliojimu,kad nereiktu is Warsuvos. smile.gif Pridedu viesb.Warsuvoj i prieki ir sugrizus,benza -gaunas tas pats kaip su persedimais is LT.
Papildyta:
Sakykit,o ryanair nepasikeite niekas ten su lagaminais rankiniais ir.t.t.  nuo pavasario?Maciau,kad vieta privaloma pirkt.Nebuvo to dar kovomen.

Bet nebutina Waršuvoj nakvot, nebent atskrendat velai vakare ir nesinori vairuot nakti, aš paskaičiavau kad mum su mašina +parkingas išeitu trim +100eur, tai jei gera kaina bilietų važiuočiau
Ryanair rankinis bagažas lig nepasikeite, o bilietus spausdinti duoda tik prieš 3 ar 4 dienos iki skrydžio, ir pirkti vietas reikia kaip supratau jai nepilnamečiai vaikai skrenda
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2016 12 03, 12:27)
Isvaziuojame ketvirtadieni, bilietus gavome po 112 eur, na medziojome, dirbome, pirkome pries pusmeti

Ir mes ketvirtadieni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2016 12 03, 12:44)
Geros keliones  4u.gif
Na aš irgi vis medžioju, skaičiuoju, dabar buvo geras variantas iš Kauno su persedimais Kalėdom  87 eur, bet mes galim tik balandi, ar dar vasari, bet vasari kažkaip bijau, norėtusi šiltesnių orų
Papildyta:

Bet nebutina Waršuvoj nakvot, nebent atskrendat velai vakare ir nesinori vairuot nakti, aš paskaičiavau kad mum su mašina +parkingas išeitu  trim +100eur, tai jei gera kaina bilietų važiuočiau
Ryanair rankinis bagažas lig nepasikeite, o bilietus spausdinti duoda tik prieš 3 ar 4 dienos iki skrydžio, ir pirkti vietas reikia kaip supratau jai nepilnamečiai vaikai skrenda

Mes visad nakvojam,nes parskrendi 23:50
Atsakyti
QUOTE(ppavasariss @ 2016 12 03, 14:18)
Ir mes ketvirtadieni  biggrin.gif

Faina rolleyes.gif , lauksim reportažu apie orus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2016 12 03, 15:51)
Faina  rolleyes.gif , lauksim reportažu apie orus  mirksiukas.gif

Oi, kaip būtų gerai, jei kas nors iš vietos papasakotų, o tai aš jau kelis kartus lagaminą perkrausčiau doh.gif
Šulija vakar per orus sakė, kad Tenerifėje šiandien bus lietus, +19 laipsnių. Susikroviau megztinius, vakams batus neperšlampamus. Šiandien per web kameras žiūriu - saulė šviečia, žmonės maudosi, vėl viską iškrausčiau. Dabar gizmeteo patikrinau, tai vėl noriu viską susidėti. Skrendam jau trečiadienį, tai taip neramu verysad.gif
Atsakyti