Įkraunama...
Įkraunama...

Kanarų salos - vieta, kur žiemą šilta

QUOTE(Maja Di @ 2016 11 28, 21:23)
Mes galvojam mašiną nuomotis visam laikui ax.gif . Bet su autiku gal ir geriau ax.gif

Na nebent ten su parkingu butu bedu,bet nemanau,jei ne vasara skrendat,tikrai nebus daug zmoniu 4u.gif tai nuvaziuosit auto tada 4u.gif
Atsakyti

uzsisakiau ir as jau apartamentus Arona miestely. kas dar neuzsisaket, labai rekomenduoju Airbnb paziuret, nes kainos tai nerealiai geros, nepalyginsi su viesbuciais. as 14 nakvyniu paemiau apartamentus 2 kambariu su virtuve ir visais daiktais, atostogu komplekse su sildomais baseinais, parku ir tt uz 800 Eur.

Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 11 28, 20:51)
Gaila, kad viešbutį ne tą pasirinkau, rinkausi iš dviejų, tas kitas kurio nepasirinkau visai šalia šio parko. Pasirinkau kur arčiau pliažo ax.gif , dabar apie 9 km atstumu ax.gif


Mes panašioje vietoje gyvensim jau už savaitės yahoo.gif
Važiuoju viena su dviem dukrom, bus pirmas kartas Tenerifėje, tad dėl idealios viešbučio vietos net mašinos nusprendžiau nesinuomoti. Siamo parkas, Akvalendas, Džiunglių parkas, Beždžionių parkas - visi maždaug 3-9 km spinduliu nuo viešbučio, tad imsiu taksi (stotelė kaip tik ties viešbučio įėjimu) arba važiuosim tais nemokamais autobusais (stotelė už viešbučio kampo). Taksi kaina 1 eur 1 km, tai nuvažiuoti iki kiekvieno parko ir grįžti į viešbutį gausis tik 6-18 eur ir nereikės sukti galvos dėl parkavimosi, vairavimo, draudimo ir pan. Jei pasitaikys patogus nemokamas autobusas, važiuosim ir juo, bet šiaip poilsiui be rūpesčių puikiai pasitarnaus taksi.
Tik va iki Loro parko taksi gaunasi brangokai, tai dar nesugalvojau, kaip jį pasieksim. Mačiau, kad irgi yra nemokami autobusai (tik niekaip nerandu, iš kur paimtų) arba organizuojamas transferis, tai kažką vietoje susiorganizuosim.
Atsakyti
QUOTE(Juritar @ 2016 11 29, 14:55)
Mes panašioje vietoje gyvensim jau už savaitės yahoo.gif
Važiuoju viena su dviem dukrom, bus pirmas kartas Tenerifėje, tad dėl idealios viešbučio vietos net mašinos nusprendžiau nesinuomoti. Siamo parkas, Akvalendas, Džiunglių parkas, Beždžionių parkas - visi maždaug 3-9 km spinduliu nuo viešbučio, tad imsiu taksi (stotelė kaip tik ties viešbučio įėjimu) arba važiuosim tais nemokamais autobusais (stotelė už viešbučio kampo). Taksi kaina 1 eur 1 km, tai nuvažiuoti iki kiekvieno parko ir grįžti į viešbutį gausis tik 6-18 eur ir nereikės sukti galvos dėl parkavimosi, vairavimo, draudimo ir pan. Jei pasitaikys patogus nemokamas autobusas, važiuosim ir juo, bet šiaip poilsiui be rūpesčių puikiai pasitarnaus taksi.
Tik va iki Loro parko taksi gaunasi brangokai, tai dar nesugalvojau, kaip jį pasieksim. Mačiau, kad  irgi yra nemokami autobusai (tik niekaip nerandu, iš kur paimtų) arba organizuojamas transferis, tai kažką vietoje susiorganizuosim.

Lauksim įspūdžių 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi per Airbnb uzsisakem apartamntus siai ziemai 4u.gif Jei kas nesat per cia uzsisakineje, tai galite jungtis ir registruotis per sia nuoroda ir gausite 20eur nuolaida pirmai kelionei http://www.airbnb.ru/c/jelenav24
Kainu tikrai dar labai geru like siai ziemai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2016 11 29, 14:05)
Mes irgi per Airbnb uzsisakem apartamntus siai ziemai 4u.gif  Jei kas nesat per cia uzsisakineje, tai galite jungtis ir registruotis per  sia nuoroda ir gausite 20eur nuolaida pirmai kelionei http://www.airbnb.ru/c/jelenav24
Kainu tikrai dar labai geru like siai ziemai bigsmile.gif

O aš nusivyliau airbnb šiuo atveju. Šiaip tikrai dažnai naudojuosi, ir įvairiose šalyse, bet va su Kanarais nepavyko. Surandu laisvą, parašau - atrašo, sorry we are booked. Po kokių septynių tokių mečiau gaišt laiką ir užsakiau per bookingą. Labiausiai užkniso būtent laiko gaišimas, nes kol atrašo, praeina diena, o aš negaliu ištisai prie kompo sėdėt ir ieškot. Bent jau nesiskelbtų, kad butas laisvas, jei taip nėra.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2016 11 30, 09:36)
O aš nusivyliau airbnb šiuo atveju. Šiaip tikrai dažnai naudojuosi, ir įvairiose šalyse, bet va su Kanarais nepavyko. Surandu laisvą, parašau - atrašo, sorry we are booked. Po kokių septynių tokių mečiau gaišt laiką ir užsakiau per bookingą. Labiausiai užkniso būtent laiko gaišimas, nes kol atrašo, praeina diena, o aš negaliu ištisai prie kompo sėdėt ir ieškot. Bent jau nesiskelbtų, kad butas laisvas, jei taip nėra.

As is savo patirties pastebejau, kad taip daro tie, pas ka vos keli atsiliepimai ar ju visai nera. Parasai, tai arba kaina pakecia, arba atrasineja ilgai, arba galiausiai sako, kad uzimta.
Pas ka daug ir visi teigiami, geri atsiliepimai atsako maximum per valanda 4u.gif . Tikrai pasiteisino man tokie kriterijai paieskos ir labai lengva, paprasta su tokiais zmonem bendrauti. Viskas greita, sklandu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2016 11 30, 11:36)
O aš nusivyliau airbnb šiuo atveju. Šiaip tikrai dažnai naudojuosi, ir įvairiose šalyse, bet va su Kanarais nepavyko. Surandu laisvą, parašau - atrašo, sorry we are booked. Po kokių septynių tokių mečiau gaišt laiką ir užsakiau per bookingą. Labiausiai užkniso būtent laiko gaišimas, nes kol atrašo, praeina diena, o aš negaliu ištisai prie kompo sėdėt ir ieškot. Bent jau nesiskelbtų, kad butas laisvas, jei taip nėra.

O aš rezervuoju ten, kur rašo momentine rezervacija, nes irgi viena karta bandžiau rezervuot, tai po paros atsake, kad užimta, pikta pasidare, rašau kad sistema rodo kad laisva, neatsake, pagalvojau kad tiesiog nenorėjo kad tik 2 žmones butu, o vietų buvo gal 3-4, bet ir parašytu tada atitinkamai
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2016 11 30, 15:17)
O aš rezervuoju ten, kur rašo momentine rezervacija, nes irgi viena karta bandžiau rezervuot, tai po paros atsake, kad užimta, pikta pasidare, rašau kad sistema rodo kad laisva, neatsake, pagalvojau kad tiesiog nenorėjo kad tik 2 žmones butu, o vietų buvo gal 3-4, bet ir parašytu tada atitinkamai

Iš tų septynių bandymų trys buvo su momentine rezervacija - tai dar ir pinigai kabėdavo užšaldyti, kol grąžindavo doh.gif
Atsakyti
mes tai siemet rezervavome per pacio viesbucio sistema, isejo apie 1000 eu dviem HB, Playa de las amerikas, 4 zvaigzduciu. manau cia gera kaina. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egzzzotika @ 2016 11 30, 20:06)
mes tai siemet rezervavome per pacio viesbucio sistema,  isejo apie 1000  eu dviem HB, Playa de las amerikas, 4 zvaigzduciu. manau cia gera kaina. 4u.gif

Kuriam cia laikui ir kiek zmoniu?
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2016 11 30, 21:50)
Kuriam cia laikui ir kiek zmoniu?

dviem zmonems, 10 dienu
Atsakyti