Įkraunama...
Įkraunama...

Kanarų salos - vieta, kur žiemą šilta

Buvom pernai vasario antroj pusej. Oras buvo fantastiskas wub.gif. Kasdien maudemes, degindavomes. Tikrai labai silta buvo. Vakarais pakildavo vejas ir reikedavo rubu ilgom rankovem 4u.gif
Siemet vasario pirmoj pusej keliaujam i Tenerife smile.gif

Aciu

Kaip manot is kur pigiausia skrist? Nes is Lt tai pigios avialinijos neskraidina, is warsuvos irgi nepasakyciau kad pigu. Gal patartumet ka nors?

Atsakyti
QUOTE(DijaDeima @ 2016 11 24, 18:35)

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mes i Tenerife skrisime 2 suauge ir vienas 5 metu vaikas. Pirmyn ir atgal per Madrida. Taip mums pasirode patogiau nei vaziuot iki Lenkyjos ir is ten skristi 4u.gif
Atsakyti

Mes i Tenerife skrisime 2 suauge ir vienas 5 metu vaikas. Pirmyn ir atgal per Madrida. Taip mums pasirode patogiau nei vaziuot iki Lenkyjos ir is ten skristi 4u.gif

Su ryanair?

Atsakyti
Taip, su Ryanair vykstame 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2016 11 24, 19:46)
Mes i Tenerife skrisime 2 suauge ir vienas 5 metu vaikas. Pirmyn ir atgal per Madrida. Taip mums pasirode patogiau nei vaziuot iki Lenkyjos ir is ten skristi 4u.gif


Siaip tai is tiesu patogiau, tik man streso per daug...... mes pernai skridome su persedimais, nusipirkus bilietus labai dziaugiausi, kol kolegei kazkokiam skrydziui nepakeite laiko (jai tai nepakenke), tada jau ir as su panika kasdien visus skrydzius ziuredavau ar nesikeite kas nors, likus menesiui iki skrydzio Londone didelis snygis buvo ir visi lektuvai buvo nukreipiami i kita oro uosto, sita situacija man ramybes nepridejo, dar pagalvojau apie nuolatinius streikus, tai su ryanair man persedimai rizikinga. O gryzus dar suzinojau, kad viena pazystama neepejo i toki persedima (gerai kad gryzus) del avialiniju kaltes (situacijos nepamenu).
Atsakyti
Kelionėje su persėdimais, ir kai skrydžiai - ne jungtiniai, visada yra rizika, na bet jei pigūs bilietai, tai gal ta rizika ir atsiperka, gi nebūtinai kas nors įvyks smile.gif
Mane rimtai pavedę rainiai tik porą kartų yra, vieną kartą vos nelikau Dubline, nes pirmas skrydis vėlavo pusantros valandos dėl lėktuvo gedimo, laimė, antrasis keliomis minutėmis taip pat vėlavo, tad bėgte perbėgus Dublino oro uostą, spėjau prie beužsidarančių vartų biggrin.gif

Mes tiesiogiai skrendam, tai gal viskas sklandžiai bus.

Per kokias firmas užsakinėjate transferius? Ar nuomojatės auto nuo pat oro uosto?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2016 11 24, 14:59)
kokie skirtingi ispudziai smile.gif man tai jis miniatiurinis biggrin.gif

Na, taip ne sostine, bet ir tikrai nera taip, kad nera kur iseiti smile.gif. Ir promenada gali prasieiti, ir kavinukese salia promenados pasedeti, ir toleliau i miesteli iseiti. Gal sakyciau ne tiek ispudziai, kiek skirtingos patirtys. Nes mes visa diena keliaudavom, o i miesteli iseidavom tik vakarais ir tai ne kiekviena vakara, todel rasdavom vis kazka nauja smile.gif

QUOTE(Muffins @ 2016 11 24, 15:16)
bet siek tiek pakelete man upa bigsmile.gif


Man patiko GK, daug labiau nei kokia Fuerte. Bet po ja reikia keliauti, kad pamatyti. Butinai lipkit i Roque Nublo, Roque Bentayga, atsiveria nuostabus vaizdai. Galit nuvaziuoti i Soria irgi labai grazu.
Nuo Puerto Rico, pakrante vaziuokit i Agaete. Pakeliui daug apziuros vietu su atsiverianciais vaizdais. Vienoje ju, nuostabiausiai matosi Teide wub.gif Agaeteje, papietaukit restoranelyje ant juros kranto, skanu ir nebrangu.
Arucas miestelyje nuostabi gotikine baznycia.
Baranco de Guayadeque labai grazus slenis, pravaziavus juo yra muziejus - kaimas, kaip zmones gyveno urvuose.
uzvaziuokit i Caldera de Bandama. Visa sostine atsiveria kaip ant delno.
Nuvaziuokit i Playa del Patalavaca, fainas papludimys ir vaizdas is virsaus pasakiskas. Daug vandens sporto.
Ir butinai butinai i Puerto de Mogan wub.gif

Papildyta:
QUOTE(Miaška @ 2016 11 25, 10:27)
Per kokias firmas užsakinėjate transferius? Ar nuomojatės auto nuo pat oro uosto?


Visada nuomojames oro uoste, i ji ir grazinam.
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2016 11 24, 16:23)
Tenerifėje kurį vandens parką geriau aplankyti- Siam ar Octopus? Abu panašiu atstumu nuo viešbučio, į abu pritrūks laiko. Ir taip, žiūriu, per mažai savaitė laiko bus, nespėsim daug ko aplankyt.


Siam mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 25 lapkričio 2016 - 11:16
QUOTE(hereja @ 2016 11 13, 00:23)
Sveikos mergaites,

Gal galit parasyti juros gerybiu/zuvu kainas Tenerifej? Pardese ir turguose (ne restoranuose, o zalio produkto). Patys buvom 3 kartus, vyksim 4-ta, bet visiskai neprisimenu biggrin.gif Aciu 4u.gif


Zuvies kainos priklauso nuo to, ar vietoje sugauta, ar atveztine. Vietine, aisku, pigesne. Atostogu pradzioje nusipirkom visa sviezia tuna, nupjovus galva gavosi apie 10kg doh.gif Sumokejom apie 20eur. Valgem kasdien essen.gif Is pradziu buvo kaifas yahoo.gif Po keliu dienu, aisku, uzkniso biggrin.gif Grizus i LT dar ilgai tuno nepirkom doh.gif Bet dabar vel planuoju kelione ir galvoju, kad vel pirksiu tuna ir kepsiu steikus smile.gif
Tigriniu kreveciu kainos pasirode gerokai pigesnes nei LT, dabar tiksliai nepamenu kiek..
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2016 11 13, 00:23)
Sveikos mergaites,

Gal galit parasyti juros gerybiu/zuvu kainas Tenerifej? Pardese ir turguose (ne restoranuose, o zalio produkto). Patys buvom 3 kartus, vyksim 4-ta, bet visiskai neprisimenu biggrin.gif Aciu 4u.gif


Zuvies kainos priklauso nuo to, ar vietoje sugauta, ar atveztine. Vietine, aisku, pigesne. Atostogu pradzioje nusipirkom visa sviezia tuna, nupjovus galva gavosi apie 10kg doh.gif Sumokejom apie 20eur. Valgem kasdien essen.gif Is pradziu buvo kaifas yahoo.gif Po keliu dienu, aisku, uzkniso biggrin.gif Grizus i LT dar ilgai tuno nepirkom doh.gif Bet dabar vel planuoju kelione ir galvoju, kad vel pirksiu tuna ir kepsiu steikus smile.gif
Tigriniu kreveciu kainos pasirode gerokai pigesnes nei LT, dabar tiksliai nepamenu kiek..
Atsakyti
QUOTE(godive @ 2016 11 26, 18:10)
Zuvies kainos priklauso nuo to, ar vietoje sugauta, ar atveztine. Vietine, aisku, pigesne. Atostogu pradzioje nusipirkom visa sviezia tuna, nupjovus galva gavosi apie 10kg doh.gif Sumokejom apie 20eur. Valgem kasdien  essen.gif Is pradziu buvo kaifas  yahoo.gif Po keliu dienu, aisku, uzkniso  biggrin.gif Grizus i LT dar ilgai tuno nepirkom  doh.gif Bet dabar vel planuoju kelione ir galvoju, kad vel pirksiu tuna ir kepsiu steikus smile.gif
Tigriniu kreveciu kainos pasirode gerokai pigesnes nei LT, dabar tiksliai nepamenu kiek..

Ogo kokio dydzio zuvyte biggrin.gif . bet visai gera mintis tokia nusipirkti ir pusei atostogu uzteks:D. Mercadonoj pirkot?smile.gif Gal galit pasidalinti, kokiais paprastais ir skaniais juros gerybiu gaminimo receptukais?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2016 11 24, 17:53)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="zuikaa" data-cid="71243134" data-time="1480000892"><div><p>Buvom pernai vasario antroj pusej. Oras buvo fantastiskas vartotojo įkelta nuotrauka. Kasdien maudemes, degindavomes. Tikrai labai silta buvo. Vakarais pakildavo vejas ir reikedavo rubu ilgom rankovem vartotojo įkelta nuotrauka
Siemet vasario pirmoj pusej keliaujam i Tenerife vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Aciu</p><p>Kaip manot is kur pigiausia skrist? Nes is Lt tai pigios avialinijos neskraidina, is warsuvos irgi nepasakyciau kad pigu. Gal patartumet ka nors?</p>

Gaile,per Londona.Atvarysi pas mane i svecius pakelej dar.
Sausio men savo vakams is Bazelio isskrendant ir Londone parskrendant mokejau £130 dviems i abu galus.Manau tikrai papigiai.
Papildyta:
QUOTE(Muffins @ 2016 11 24, 14:16)
Oi kaip jums aciu. Nesuprantu kaip as praziurejau Elvitos fotoreportaza. Bandysiu viska tyrinetis ir deliotis, nes vienu tarpu jau tikrai gailejausi, kad pirkom bilietus i GK unsure.gif  kuo daugiau ieskojau informacijos, kuo daugiau googlinau, tuo maziau man patiko, ka radau, tuo maziau vaizdai man buvo grazus, viesbuciai arba prasti, arba ne musu kisenei unsure.gif , bet siek tiek pakelete man upa bigsmile.gif

Mano dar irgi reportazas yra.Su Elvitos nesulyginsi,bet gal ka prisitaikysit.

http://www.supermama...?...025625&st=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 27 lapkričio 2016 - 00:20