Įkraunama...
Įkraunama...

Krūties onkologija

oho  :huh2: man iš dešinės pusės... ilgam čia... o ranka darbinė...

Atsakyti

Na, neišvengiau ir chemoterapijos... konsiliumas nusprendė, kad taikys man pilną gydymą... Einu kur nors į kampą pažliumbt, negaliu susitaikyti su šituo sprendimu...

Atsakyti

Labas rytas, KM. Kaip suprasti ,,negaliu susitaikyti su šiuo sprendimu"? Juk jus nori išgydyti!!! 4-6 mėnesiai sunkumo (ir tai dar neaišku, ar bus labai jau sunku), ir po to vėl gyvensite kaip ir seniau. Nurimkite, chemoterapija yra tik vaistas. Pasižiūrėkite chemoterapijos apibrėžimą. Esate kada gėrusi antibijotikus? O aspiriną? Šie vaistai farmaciniu požiūriu niekuo nesiskiria nuo ,,chemoterapijos". Viskas bus gerai - va tai ir yra svarbiausia. Tik pagalvokite, kiek žmonių per ateinančius metus mirs nuo vėžio, o jūs būsite sveika ir gyvensite. Atminkite, kad esate ne viena - šiuo metu LT ~100.000 žmonių, kurie susiduria su onkologine liga, ir tai yra daug daugiau nei su kokia laimo liga ar net gripu...

Saulius

Atsakyti

Ačiū, Sauliau, už švelnų spyrį :) kažkaip jau buvau nusiteikusi TIK švitinimui ir hormonams (ir tie man nelabai patiko), o čia tik bam per galvą - ir chemoterapija...

Sauliau, kaip jūsų žmona? Merginos, kaip jūs? Duokit teigiamų emocijų...  :angel_not:​ 

Ir pasidalinkit patirtimi su chemoterapija. Reikėjo ar ne gulėti ligoninėj? Ar tik atvažiuodavot, sulašindavo ir išvažiuodavot? Ar dirbot ar nedarbingume buvot?  :4u: 

Atsakyti

Labuka, KM, viskas bus gerai,aš tą kelią praėjau.Ligoninej ne gulėjau, kai lasino, vakare gryzdavau. Visą laiką biuletenį buvau. Nuo raudonos papykindavo, bet ne vėmiau, o baltoji atimdavo jegas

Atsakyti

Aš pasakysiu taip - ėmiau ir reikalavau kuo intensyvesnio gydymo, įskaitant ir chemoterapiją (prašiau intensyvesnės), kad po jo nebūtų JOKIŲ BAIMIŲ, kad kažko nepadariau ir liko rizika. Chemoterapija yra tikrai ne tokia baisi kaip jos baimė - praeina greitai, plaukai atauga. Baimė sumažės iškart kai pradėsite gydymą. Nieko nėra svarbiau už gyvybę.

Atsakyti

Mano blogą turbūt žinote, paskaitykite jeigu ne, apie chemoterapiją ir kas po to. http://kaipdangus.blogspot.com/

Atsakyti

Kažkuria prasme mes su Saule savo supratimu panašūs - jei gali, tai bjaurybiuką pasitinki taip, kad jam daugiau klausimų nekiltų:)

KM, mano žmona... labai gerai, kad ir kaip tai keistai beskambėtų:) Laukiam 3-mėnesinių skenavimų liepos pabaigoje: bus 30-as ultragarsinis tyrimas ir 29-as MRT/KT. Kaip visada - labai neramu, bet, manau, viskas bus gerai!

Atsakyti

Laba diena,

Delikatus klausimas... Ar atsilyginote operuojančiam chirurgui? :) Ir kaip? 

Atsakyti

Rozesvardas... jūs turbūt juokaujate?:) Gydytojams geriausia padėka yra jūsų nuoširdus ,,ačiū".

Atsakyti

Laba diena,

 

Delikatus klausimas... Ar atsilyginote operuojančiam chirurgui? :) Ir kaip? 

Rozesvardas, man irgi šis klausimas kilo šią savaitę, nes kitą laukia operacija. Tiesą sakant, man net gėda duoti, net neįsivaizduoju kaip paduoti. O jeigu neims? O jeigu per mažai? :) Nors dauguma rašo nedaviau ir neduosiu, vis tik manau, duoda ir "ačiū" ne visiems geriausia padėka. Mano draugė prieš metus turėjo operaciją. Ir koks velnias jai liepė klausti gydytojo ar užteko kiek ji davė. Ir žinot ką jis pasakė? Kad už tiek jis operacijos metu tik studentams su pirštu rodo ką reikia daryti. Va, koks AČIŪ.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ak@cija: 14 liepos 2021 - 22:08

Na taip, gerb. Akacija... šitaip elgdamiesi ir per baimes mes kuriame pasiūla-paklausa rinką, kurios neturėtų būti. Geri chirurgai uždirba daug ir neužsiima tokiom nesąmonėm. Tuomet geriau susiraskite kitą chirurgą.     Saulius

Atsakyti