Undzinka, tai jau gera žinia, kad kraujas geras ir kalcis normoje! O iš ko nuprendė, kad nesuveikė tamoksifenas ir aromasinas? Man skyrė tamoksifeną ir gosereliną. Ko gero nuo goserelino pabundu kiekvieną rytą su maudžiančia galvą, lyg po gero baliaus:)
Aptikau turinti knygą Jan Sandler "Skausmo malšinimas be vaistų" , parašė moteris, patyrusi sunkią nugaros traumą ir likusi gyventi su nuolatiniu skausmu bei išmokusi valdyti chronišką skausmą. Aišku, kai žiauriai skauda, tai griebiesi vaistų, bet kai šiek tiek atleidžia gal padėtų ir ten aprašyti metodai?
Visiškai suprantamos tavo nuotaikos.
Papildyta:
QUOTE(Natūrali @ 2017 01 07, 15:41)
Medus tikrai netinka, nes jis lygiai kaip ir cukrus sukelia staigu cukraus padidėjima organizme ir tos piktos lasteles smaginasi ir dalinasi. Vis tik kai perskaiciau ne mažiau nei 10 knygu apie mityba, peržiūrėjau daug filmuku, pasveikimo istoriju, kažkaip supratau, kad organizmas juk maitinasi tuo ka dedame į burna. Negalima cukraus, medaus, agavu, klevu sirupu, nes jie kraujyje užkelia cukru. Lygiai taip pat negalima miltu, makaronu, blynu, džiovintu ir krakmolingu nedžiovintu vaisiu, bulviu... Yra daug teoriju labai - viena ju žaliavalgystė, kita augaline mityba, bet man šita be angliavandeniu labiausiai logiškai išaiškinta. Rekomenduoju knyga "Naujoji priešvėžinė mityba".
Ačiū už nuorodą, ir aš užsisakiau tą knygą.
Hm, reikės išmokti versti be bananų - o aš ne tik į daržovių kokteilius įmedavau bananą, skoniui pagerinti, bet ir į grikinių miltų keksiukus dėdavau vietoje cukraus bananą ir šaukštelį medaus.
Papildyta:
QUOTE(ViTiMe @ 2017 01 10, 21:09)
Jo varysiu į darbus, aš dirbu beveik viso gydymo metu ir šiemet man tai jau trečia operacija. Pailsėt noriu nuo gydymo 😊Noriu viska grečiau baigt ir taškas. Operuosiuos kitoj pusēj, NVI nusibodo iki gyvo kaulo,nutariau pakeist dislokaciją ;😊😆Mano oda po švitinimu buvo tragiska, nusilupo kokius 4 kartus iki žaizdų, Vienu metu atrodė, kad kvepiu kaip keptos mesytės gabaliukas😂bet dabar sugijau jau.viskas ok, tik tamsesnė truputį. Rudenį eisiu pas plastikus, planuotis rekonstrukcijos.
O kaip sanatorijoj su tokiom žaizdom - ėmei kokias vandens procedūras? Pirkai maudymuką ar prisitaikei?
Iš šiaip, gal gali patarti ko gali prisireikti, kokie rūbai, ar reikia sportinės avalynės, šilto chalato ir t.t.? Aš gyvenime nesu buvusi sanatorijoj, buvau tik vienai dienai nusipirkus procedūrų tolimoj jaunystėj;)
Tiesa, minėjau, kad geri citrinų ir ciberžolės kokteilį - kaip jį darai? Ar pipirų nededi? Ciberžolės poveikis aktyvuojamas pipirais.