Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(VABALIUKE @ 2016 11 07, 16:38)
Aš rusų kalbos išvis niekada nesimokiau, bet serialų pagalba suprantu jau beveik viską  biggrin.gif  va kokie naudingi tie serialai  drinks_cheers.gif

Kai kurios taip ir turkiškai pramoko smile.gif
Papildyta:
Ale čia visi atrodo kaip iš kokios Ralph Lauren reklamos - tokie spalvoti biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
Ar aš gerai suprantu, kad rodys nuo šio ketvirtadienio bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Lux @ 2016 11 07, 16:25)
Kai kurios taip ir turkiškai pramoko smile.gif
Papildyta:
Ale čia visi atrodo kaip iš kokios Ralph Lauren reklamos - tokie spalvoti biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
Ar aš gerai suprantu, kad rodys nuo šio ketvirtadienio bigsmile.gif


Juokas juokais, bet jei tenka klausytis turkiskai, tai jau si bei ta suprantu, o atskiru zodziu jau isvis gana daug zinau smile.gif

O rusiskai visada pakankamai gerai mokejau, dabar is vis idealiai suprantu, skaityti buvo problema, nemegdavau. Taciau kai mylimus serialus paziureti vienintele iseitis buvo su subtitrais, pradejau kankintis, ir dabar lengvai labai einasi.

As siuo metu ziuriu 6 serialus blink.gif Tai dar jei sita pradesiu, bus 7 jau. Nors gal viena pabaigsiu uz 2-3 dienu (Seref Meselesi siuo metu ziuriu irgi) tai liks visi nauji serialai bigsmile.gif
Atsakyti
Anne susidomėjau, nes neilgas ir nėra banalus meilės serialas
ir labai simpatiška mažoji aktorė
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2016 11 07, 17:25)
user posted image

Ar aš gerai suprantu, kad rodys nuo šio ketvirtadienio bigsmile.gif
Taip, startuos smile.gif
QUOTE(mazuliux @ 2016 11 07, 18:46)
As siuo metu ziuriu 6 serialus blink.gif
Oho ho, tai bent bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 07 lapkričio 2016 - 18:55
daibava, o is kur zinot, kad Anne nedaug seriju? Juk ka tik prasidejo, dar tk 2 parode?
Sita ir as ziuriu, labai sudomino, vienas is mano 6 biggrin.gif


QUOTE(Visgi @ 2016 11 07, 17:52)
Taip, startuos smile.gif
Oho ho, tai bent bigsmile.gif

Na, ziuresiu ir as, nors su Kivanc dar nesu ziurejusi nei vieno serialo.
O is tu 6, 5 nauji, na iskaitant O hayat benim naujausia sezona. Tad po 1 serija tik kas savaite. Labai ilgu laukti, nes tiek neuztenka, tai dar visad koki nors viena is senesniu ziuriu, kad daugiau seriju tureciau ir galeciau paziureti smile.gif

Beje, Tubos plauku man gaila, tokie grazus buvo. Nors sita sukuosena grazi ir tinka jai, bet vistiek smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 07 lapkričio 2016 - 19:14
QUOTE(daibava @ 2016 11 07, 18:52)
Anne susidomėjau, nes neilgas
Jis gi neseniai tik startavo...

Papildyta:
QUOTE(mazuliux @ 2016 11 07, 19:12)
Beje, Tubos plauku man gaila, tokie grazus buvo. Nors sita sukuosena grazi ir tinka jai, bet vistiek smile.gif
Jau žinokit ir man net gražu, graži tokia, stilinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2016 11 07, 19:12)
daibava, o is kur zinot, kad Anne nedaug seriju? Juk ka tik prasidejo, dar tk 2 parode?
Sita ir as ziuriu, labai sudomino, vienas is mano 6 biggrin.gif

radau parašyta, kad bus 11 serijų
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2016 11 07, 20:30)
radau parašyta, kad bus 11 serijų


Kaip keista, reitingai tokie aukšti abiejų serijų
Atsakyti
čia pasirodo japoniško serialo remeikas
o čia apie serialą
https://www.youtube....h?v=6HpmlBmESBg
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2016 11 07, 21:30)
radau parašyta, kad bus 11 serijų

Na prodiuseriai žadėjo 11 serijų. Bent toks planas. Tačiau reitingai geri, kolkas, tai nenustebsiu jeigu padarys daugiau seriju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2016 11 07, 21:26)
Na prodiuseriai žadėjo 11 serijų. Bent toks planas. Tačiau reitingai geri, kolkas, tai nenustebsiu jeigu padarys daugiau seriju ax.gif

ne ne ne nereikia
neturiu kantrybės šimtaserijiniams serialams
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2016 11 06, 14:36)
Pagrindinės vaipymasis, o pagrindinis vieno veido, be emocijų. Siaubas man ten biggrin.gif

Pastebejau.18 serija ziuriu jau pradeda atsibost ir man tas maivymasis huh.gif angel_sadangel.gif
Papildyta:
QUOTE(Violetisimo @ 2016 11 06, 14:56)
Man irgi thumbup.gif

Viena geriausių aktorių iš turkiškų serialų, norėčiau dar kokį su ja pažiūrėti. O serialas ir mane labai užkabinęs, peržiūrėjau jau 61 seriją, o 62 lietuviškai niekaip neįkelia, nors jau seniai parodyta.

As ir laukiu nesulaukiu kada ikels 62 serija doh.gif doh.gif
Atsakyti