Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Pradėjau žiūrėti du naujus serialus. Pradžia abiejų suintrigavo ir tikrai lauksiu naujų serijų "Vatanim Sensin" (Ты моя Родина) rekomenduoju tikrai ir "Anne "(Мама). bigsmile.gif

Atsakyti
Labukas 4u.gif ar verta ziureti Ciauskute seriala?gal zinot kiek seriju turi sis serialas?lt kalba randu 36.
Atsakyti
QUOTE(Ziedlapiux @ 2016 11 01, 16:11)
Labukas 4u.gif  ar verta ziureti Ciauskute seriala?gal zinot kiek seriju turi sis serialas?lt kalba randu 36.


Aš sakyčiau, jog neverta biggrin.gif Bet gal jums patiks mirksiukas.gif Yra 30 turkiškų serijų.
Atsakyti
user posted image

Žiūrėjau Çalıkuşu, nepatiko, o ir pagrindinis aktorius man nelabai schmoll.gif
Viso 30 serijų. Lietuviai tikriausiai savaip sukarpė jas.
Man tik šie epizodai gražūs ir tik išskirtinai dėl melodijos

Ta melodija man primena žiūrėtą serialą Bir Bulut Olsam
Va čia tai man serialas, niekad nepamiršiu, kai prisimenu tai net brrr unsure.gif

user posted image
Atsakyti
Kuo jis jums nepatiko? rolleyes.gif grazus pagrindiniai aktoriai. Tik man netinka senoviniai. biggrin.gif
Neturii daug pasirinkimo ka ziuret nes rusiskai nesuprantu angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziedlapiux @ 2016 11 01, 18:19)
Kuo jis jums nepatiko? rolleyes.gif grazus pagrindiniai aktoriai.  Tik man netinka senoviniai. biggrin.gif

Neturii daug pasirinkimo ka ziuret nes rusiskai nesuprantu angel_sadangel.gif
Na, dėl senoviškmo, bent jau aš, tai dar kentėti galiu. Man jis per lėtų apsukų,
na, ir dar aktorius kaip saldainiukas, jau baisiai saldžios ir tobulos išvaizdos rolleyes.gif

Vargšiukė, užjaučiu, nenusiminkit console.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 11 01, 17:33)
Na, dėl senoviškmo, bent jau aš, tai dar kentėti galiu. Man jis per lėtų apsukų,
na, ir dar aktorius kaip saldainiukas, jau baisiai saldžios ir tobulos išvaizdos rolleyes.gif

Vargšiukė, užjaučiu, nenusiminkit console.gif

Dekui biggrin.gif 4u.gif seriju nedaug tai gal labai neistems. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziedlapiux @ 2016 11 01, 19:43)
Dekui  biggrin.gif  4u.gif  seriju nedaug tai gal labai neistems. doh.gif

As ziurejau,man lyg ir nieko buvo,tik pabaiga kazkokia nesuprantama liko,kiek girdejau su knyga nieko bendro nera,tik vardai.Jis buvo uzdarytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziedlapiux @ 2016 11 01, 17:19)
Kuo jis jums nepatiko? rolleyes.gif  grazus pagrindiniai aktoriai.  Tik man netinka senoviniai. biggrin.gif
Neturii daug pasirinkimo ka ziuret nes rusiskai nesuprantu angel_sadangel.gif


Labai lėtai plėtojasi įvykiai, pabaiga ryškiai iš reikalo susukta, naivokas ir vietomis ypač erzinančios scenos. O pagrindiniai aktoriai man labai gražūs bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2016 11 02, 01:26)
naivokas ir vietomis ypač erzinančios scenos. O pagrindiniai  aktoriai man labai gražūs  bigsmile.gif

Laikmetis tada toks buvo,visi naivoki buvo,man labiau uzkliuvo,kad Kemranas su Feride realiai tai pusbrolis ir pussesere buvo biggrin.gif bet irgi nurasiau tai ,tam laikmeciui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 11 02, 09:23)
Laikmetis tada toks buvo,visi naivoki buvo,man labiau uzkliuvo,kad Kemranas su Feride realiai tai pusbrolis ir pussesere buvo  biggrin.gif bet irgi nurasiau tai ,tam laikmeciui  ax.gif

Palei knyga jie irgi buvo giminaiciai, tik dabar nepasakysiu ar irgi pusbrolis ir pussesere ar kiek tolimesni... Daug vilciu dejau i ta seriala, nes galvojau, vau bus, bet kai paziurejau pirmas serijas, supratau, kad su knyga nieko bendro neturi, apart pavadinimo ir veikeju vardu...
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2016 11 02, 10:29)
Palei knyga jie irgi buvo giminaiciai, tik dabar nepasakysiu ar irgi pusbrolis ir pussesere ar kiek tolimesni... Daug vilciu dejau i ta seriala, nes galvojau, vau bus, bet kai paziurejau pirmas serijas, supratau, kad su knyga nieko bendro neturi, apart pavadinimo ir veikeju vardu...

As tai bandziau sau pliusiuka uzsidet,knygos neskaiciau,galvojau filma paziurejus bent suvokima turesiu,o cia pasirodo tik vardai is knygos lotuliukas.gif
Atsakyti