Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 01 16, 20:29)
Mano dabar šeštadienio naktis pašvesta Cesurui, nes įkelia 21 val. Ir tikrai, žiūriu vien dėl jo. Gražiausias vyras (dalinasi garbingą vietą kartu su Charlie Hunnam biggrin.gif )
Labai nervuoja Cehide linija. Gal kažkas dar geriau ten išsirutulios? unsure.gif

O Kuzey Guney pažiūrėjau antrą kartą pirmą seriją. Supratau, kad buvau beveik nemačius biggrin.gif Svarstau po metų antrą kartą visą pažiūrėti blink.gif

Koks čia sakėt po šito dar geras yra? 4u.gif


Merhamet, Ask i Memnu, Kara para ask, Fatmagulun sucu ne, Seref meselesi...
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2017 01 16, 22:08)
Merhamet, Ask i Memnu, Kara para ask, Fatmagulun sucu ne, Seref meselesi...

Aciu.

Spoileriukas (nekaltas biggrin.gif ) https://www.youtube....h?v=gjSey5IP5RI
Atsakyti
Žalia Rūta, jei su Kivanč, tai pats geriausias man yra Ask i Memnu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2017 01 16, 22:47)
Žalia Rūta, jei su Kivanč, tai pats geriausias man yra Ask i Memnu ax.gif

Gerai baigias?
Toks senokas tas serialas, lyg ir kasyte tokia juokinga ten pas ji biggrin.gif
Atsakyti
Ask I Memnu nerealus, labai mane paveikė, po jo nieko su Kivanc dar nežiurejau, išvis po to serialo nieko nežiurejau kelias savaites...vaidyba, istorija, meilė...tikrai vienas geriausiu matytu serialu wub.gif !!! Tik nieko apie ji neskaitykite ćia temose nes viska sužinosite ir nebus idomu 4u.gif merginos čia rekomendavo pažiureti tai labai džiaugiuosi kad pažiurejau, kai muzika paklausau ir per youtube klipus pažiuru, šiurpuliukai nubega bigsmile.gif
Tiesa pabaiga nera laiminga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo otea: 16 sausio 2017 - 22:15
QUOTE(otea @ 2017 01 16, 23:12)
Tiesa pabaiga nera laiminga  4u.gif

Tada neziuresiu verysad.gif Nes as jau lyg buvau cia skaičius, kad lyg šis ir yra liūdesys. Jei man po Kuzey liūdna, tai čia - nu jau neeeee... aš esu žliumbalas, net kai gerai baigiasi cray.gif

Kurtą bandau... nors ta tylinti Šurą tai į neviltį varo. Ir meile neįdomi, kai iš karto susimeta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 16 sausio 2017 - 22:49
Norėjau kažko linksmo, pozityvaus, tai iš savo rezervinio archyvo išsitraukiau "Aşk Yeniden'.
Ir bingo! Pataikiau! Nepamenu kada tiek paskutinį kartą kvatojau bežiūrint serialą biggrin.gif
Kiekviena serija nuotaikinga, o ir aktorių nemažai pažįstamų. V ž žiūriu 10 seriją.

Susipažįsta lėktuve jaunuolis su mergina turinčia kūdikį. Abu skrenda iš Amerikos.
Jaunuolis nenori vesti jam tėvų primestos nuotakos, o ta jauna mergina nežino,
kaip namiškiams pasakyti, kad grįžtą kaip vieniša mama su kūdikiu ant rankų.
Abu priima sau naudingą sprendimą ir eina va bank_išlipę iš lėktuvo sutaria,
kad vaidins šeimą_jo tuomet neapvesdins, o ant jos namiškiai labai stipriai nepyks.
Na ir prasideda kuriozai. Nei jie vienas kitą pažįsta, nei šeimas, nei įpročius jų ir pan.


Tikrai labai mielas ir šiltas serialas, o ir abi poros fainos. V ž įterpta atgaiva tarp visų tų kriminalinių.
Anladım her şey sensin! Aşk yeniden

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2017 01 16, 22:07)
Norėjau kažko linksmo, pozityvaus, tai iš savo rezervinio archyvo išsitraukiau "Aşk Yeniden'.
Ir bingo! Pataikiau! Nepamenu kada tiek paskutinį kartą kvatojau bežiūrint serialą biggrin.gif 
Kiekviena serija nuotaikinga, o ir aktorių nemažai pažįstamų. V ž žiūriu 10 seriją.


Tikrai labai mielas ir šiltas serialas, o ir abi poros fainos. V ž įterpta atgaiva tarp visų tų kriminalinių.
Anladım her şey sensin! Aşk yeniden

O, kaip smagu, butinai reikes paziureti. Megstu kriminalus, bet ir pasijuokti megstu bigsmile.gif Visi aktoriai zinomi, tik ta garbane matyta, bet nepamenu tiksliai kur.

Beje, ta daina is klipuko labai grazi. Ir girdeta, bet nepamenu kur unsure.gif

Ask i Memnu noretusi paziureti, bet zinant kad baigsis liudnai, nesiryztu. Man vis dar po Adini Feriha Koydum nieko tokio nesinori, nors jau nemazai menesiu praejo kai ji ziurejau blink.gif

Zalia Ruta, itrauk i sarasa Gunesi Beklerken butinai. Irgi irgi daug graziu, nuotaikingu epizodu. Labai liuks serialas mirksiukas.gif

O Cezuras vis dar patinka, bet jau nuobodoka darosi. Ir Tuba tikrai viena veido israiska. Bandau prisiminti kitus su ja kur ziurejau serialus, lyg nebuvo tokia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2017 01 16, 23:07)
Norėjau kažko linksmo, pozityvaus, tai iš savo rezervinio archyvo išsitraukiau "Aşk Yeniden'.
Ir bingo! Pataikiau! Nepamenu kada tiek paskutinį kartą kvatojau bežiūrint serialą biggrin.gif 
Kiekviena serija nuotaikinga, o ir aktorių nemažai pažįstamų. V ž žiūriu 10 seriją.

Susipažįsta lėktuve jaunuolis su mergina turinčia kūdikį. Abu skrenda iš Amerikos.
Jaunuolis nenori vesti jam tėvų primestos nuotakos, o ta jauna mergina nežino,
kaip namiškiams pasakyti, kad grįžtą kaip vieniša mama su kūdikiu ant rankų.
Abu priima sau naudingą sprendimą ir eina va bank_išlipę iš lėktuvo sutaria,
kad vaidins šeimą_jo tuomet neapvesdins, o ant jos namiškiai labai stipriai nepyks.
Na ir prasideda kuriozai. Nei jie vienas kitą pažįsta, nei šeimas, nei įpročius jų ir pan.


Tikrai labai mielas ir šiltas serialas, o ir abi poros fainos. V ž įterpta atgaiva tarp visų tų kriminalinių.
Anladım her şey sensin! Aşk yeniden

vartotojo įkelta nuotrauka


Patariu ir aš, visą peržiūrėjusi esu bet ir dabar kartais dar kokių linksmų serijų pažiūriu gerai pasijuokiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2017 01 16, 23:07)
Norėjau kažko linksmo, pozityvaus, tai iš savo rezervinio archyvo išsitraukiau "Aşk Yeniden'.

Reikia į rezervą įsitraukti smile.gif
Šiuo metu žiūriu Yüksek Sosyete, kai baigsiu pradėsiu Hayat Yolunda. Pastarąjį prabėgom pražiūrėjau, pasirodė neblogas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kami_: 17 sausio 2017 - 08:25
QUOTE(kami_ @ 2017 01 17, 08:21)
Reikia į rezervą įsitraukti smile.gif
Verta smile.gif
Kam tinka su įgarsinimu, kam su tirtais, o ir atsiliepimai geri.
Žiūriu čia
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 01 16, 23:39)
Tada neziuresiu verysad.gif Nes as jau lyg buvau cia skaičius, kad lyg šis ir yra liūdesys. Jei man po Kuzey liūdna, tai čia - nu jau neeeee... aš esu žliumbalas, net kai gerai baigiasi cray.gif

Kurtą bandau... nors ta tylinti Šurą tai į neviltį varo. Ir meile neįdomi, kai iš karto susimeta.

Jei nepažiūrėsit Ask i Memnu labai daug prarasit, nes šis filmas yra šedevras ir jam laimingos pabaigos būti negali, nes jau pats pavadinimas apie tai byloja - Uždrausta meilė. Nužliumbsit posmą gale, savaitėlę pamąstysit kaip liūdna ir viskas smile.gif Užtat kokius jausmus išgyvensit žiūrėdama.
Atsakyti