Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Pamiršau pamineti biggrin.gif vienas iš nedaugelio serialu kur jau pirmose serijose ir išsišiepus iki ausu žiurejau ir graudinausi , ech Ali Smith... wub.gif
bet tai kaip žiauriai jo mamos žudikas, jos tėvas... idomu kaip jie bus kartu unsure.gif
Atsakyti
Iš kur vaizdas su kostiumu? Kodėl aš nemačiau? unsure.gif https://www.facebook...39427516263296/
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 01 14, 21:24)
Iš kur vaizdas su kostiumu? Kodėl aš nemačiau? unsure.gif https://www.facebook...39427516263296/

O Jus visa seriala jau paziurejot? Nes cia is paskutines serijos man atrodo, vestuves ju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2017 01 15, 00:50)
O Jus visa seriala jau paziurejot? Nes cia is paskutines serijos man atrodo, vestuves ju  mirksiukas.gif

Tai va, kad ten su kaklaraisciu jis.
Is kur cia tas epizodas, idomu hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 01 14, 23:43)
Tai va, kad ten su kaklaraisciu jis.
Is kur cia tas epizodas, idomu hmm.gif

Hmm tada ir as nezinau unsure.gif Buvo gi ten tu 'baliuku' ir kitokiu kur jis iegi dalyvavo
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2017 01 15, 01:58)
Hmm tada ir as nezinau  unsure.gif Buvo gi ten tu 'baliuku' ir kitokiu kur jis iegi dalyvavo

Tai vat, kad as zinau, jog nerode su varlyte. Radau problema biggrin.gif
Atsakyti
Cituoti neleidzia, bet Kuzejaus vaizdelis is serialo "vedos".
https://www.youtube....h?v=Dus9w9_JNMA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 15 sausio 2017 - 12:56
Mergaitės, gal kas žiūrite ,,Nakties karalienė'' ? Nemačiau pirmos serijos. Ar tas mažas berniukas yra Kartalo sūnus?
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2017 01 16, 17:37)
Mergaitės, gal kas žiūrite ,,Nakties karalienė'' ?  Nemačiau pirmos serijos. Ar tas mažas berniukas yra Kartalo sūnus?

As ir nemaciau tai dabar perziurejau rusu kalba, taip, jis jo sunus. tik man siaip ten daug kas neaisku liko
Atsakyti
Na, kaip jums Cesuro 9 serija? Oho kiek įvykių ir jau prasiveržė Kivančo talentas bigsmile.gif čia kai kameroj sėdėjo ir su Taksimu kalbėjo nu bet jau Suhan...ta pačia mina ar jai gera, ar jai bloga blink.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2017 01 16, 17:42)
Na, kaip jums Cesuro 9 serija? Oho kiek įvykių ir jau prasiveržė Kivančo talentas bigsmile.gif čia kai kameroj sėdėjo ir su Taksimu kalbėjo nu bet jau Suhan...ta pačia mina ar jai gera, ar jai bloga blink.gif

Vos pabaigiau žiūrėti, teko skelti į dvi dienas biggrin.gif Žiauri nuobodybė... Žiūriu tik dėl Kivanč ir laukiu stebuklo, bet jie niekaip neįvyksta.

Beje, kažkada Kuzey Guney temoje klausiau, ką reiškia turkiškai "džeksn". Tai prieš kurį laiką išsiaiškinau, kad tai būsimojo laiko antram asmeniui galūnė. Tu valgysi: yiyeceksin
Atsakyti
Mano dabar šeštadienio naktis pašvesta Cesurui, nes įkelia 21 val. Ir tikrai, žiūriu vien dėl jo. Gražiausias vyras (dalinasi garbingą vietą kartu su Charlie Hunnam biggrin.gif )
Labai nervuoja Cehide linija. Gal kažkas dar geriau ten išsirutulios? unsure.gif

O Kuzey Guney pažiūrėjau antrą kartą pirmą seriją. Supratau, kad buvau beveik nemačius biggrin.gif Svarstau po metų antrą kartą visą pažiūrėti blink.gif

Koks čia sakėt po šito dar geras yra? 4u.gif
Atsakyti