Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(mazuliux @ 2017 01 12, 22:26)
До самой смерти / Olene kadar anonsus paziurejau, manau irgi patiks sitas ax.gif Bet fragmento morge kazkaip nemaciau unsure.gif

O tuos naujus galetu bent pora per savaite parodyti, tikrai kaip ilgu laukti verysad.gif
Aš žiūrėjau ir man patiko, juolab ten iškart tokia intriga pametėta, kad maža nepasirodys, bus įdomu.

Man tai su šiais naujais kita mintis_dabar beveik vienu metu pradėjo rodyti serialus su visais gerais aktoriais,
bet tai kai jie baigsis bus liūdna, nes vėl dingsi kuriam laikui šie aktoriai iš horizonto, pvz kokiem 2 metam. Žiauru.
QUOTE(Fjella @ 2017 01 13, 03:19)
Pažiūrėjau ir aš antrąją seriją - 2 kartus!!! Ir ką galiu pasakyti, jog kolkas man laaaaabai patinka. Bet nujaučiu, jog bus didelės ašarų pakalnės su šiuo serialu. Pirmoje serijoje net 3 vietose raudojau, ir šioje serijoje nesusilaikiau.
Senai nežiūrėjau tokio gero naujo turkiško serialo. Viskas man ten patinka - muzika, pagrindinė pora, romantiškos akimirkos, juokeliai yra tiesiog super. Patinka, jog nėra vaizduojamas Stambulas ir ten esantis gyvenimas pompastiškai ir dirbtinai, kaip paskutiniu metu įprasta yra naujai kuriamuose serialuose. Veiksmas vystosi labai greitai, daug intrigos, net nesijaučia kaip serija prabėga. Vienintelis dalykas, kuris mane kraupina, tai tėtušis ir sužadėtinis. Na, tokie patys kaip KPA - vienas gudrus psichopatas, kitas lyg narkomanas psichopatas. Aktoriaus, kuris vaidina sužadėtinį jau nuo Kuzės laikų nemėgstu, o šiame amplua dar labiau.
O jau Bursin'o kūnas...vajeeee wub.gif ax.gif Bus į ką akis paganyti, kai pradės ringe kovoti biggrin.gif  bigsmile.gif
Su viskuo sutinku ir vienareikšmiškai pritariu. Aš 1-mą seriją du kartus žiūrėjau.
Man antros serijos pabaiga tai apskritai bomba! Vos infarkto negavau.
Pamenu tik ir galvojau_kas dabar bus, siaubas, vaje, ir kas gi dabar bus??? Tiesa, raudot dar neraudojau smile.gif
Tėtušis tas tai apskritai.... net žodžių nerandu tinkamų jam apibūdinti. Bijau aš jo net per ekraną.
Jis man KPA nepatiko, o čia tai apskritai patyliu, vaikščiojanti nelaimė ir ne kitaip.
Jaunikis irgi kaip orangutangas, jau toks neptrauklus ir atstumiantis, o dar trenktas liguistai.
Aš pamenu jau 1-oje serijoje nuspėjau, kad šis Derin tėtušis prikišęs nagus prie Ali mamos nelaimės,
kai tuomet pasakojo, kad Ali mama patiko vyro broliui, kad jis jai neabejingas buvo.


Ir apskritai, Ali Smith labai žavingas, ypatingai.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
QUOTE(mazuliux @ 2017 01 13, 04:03)
Bet manau tikrai bus kuo toliau, tuo idomiau. O kas del Bursino, viskas man jame patinka. Akis, zinoma, tikrai paganysim. Bet man ir jo manieros, kaip vaidina, viskas patinka wub.gif Ir labai labai tikiuosi, kad ir kiek asaru, nelaimiu butu, visgi pabaiga bus gera unsure.gif
Panašu, kad daug visko bus, tik labai tikiuosi geros pabaigos ir aš.
Neduokdieve sugalvos sumakliavot ką, fu,
nereikia apie tai net galvot, nes baisu darosi nuo tokios minties.

Aš tai net prisiminiau jo personažą YiğitŞeref Meselesi , va ten tai tikrai verkiau cray.gif

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2017 01 13, 12:04)

Aš tai net prisiminiau jo personažą YiğitŞeref Meselesi , va ten tai tikrai verkiau cray.gif


Liudnai visas serialas baigesi?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 01 13, 11:11)
Liudnai visas serialas baigesi?
Iš dalies, 50% / 50%
Tačiau dėmesio tikrai vertas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2017 01 13, 08:16)
Kalba apie "Bu Şehir Arkandan Gelecek".


Per kur žiūrite šį serialą?
Atsakyti
QUOTE(vilma Liu @ 2017 01 13, 12:15)
Per kur žiūrite šį serialą?
Galima žiūrėti čia jei tinka jums su subtitrais, o ir kokybė čia gera.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2017 01 13, 10:04)
Aš žiūrėjau ir man patiko, juolab ten iškart tokia intriga pametėta, kad maža nepasirodys, bus įdomu.


Net neabejoju, kad bus idomu.

QUOTE
Man tai su šiais naujais kita mintis_dabar beveik vienu metu pradėjo rodyti serialus su visais gerais aktoriais,
bet tai kai jie baigsis bus liūdna, nes vėl dingsi kuriam laikui šie aktoriai iš horizonto, pvz kokiem 2 metam. Žiauru.

Jooo, as irgi panasiai galvojau. Nezinau ka reikes ziureti. Kartoti jau matytus unsure.gif Bet tokiu, kuriuos norisi antra kart ziureti labai nedaug yra.

QUOTE
Su viskuo sutinku ir vienareikšmiškai pritariu. Aš 1-mą seriją du kartus žiūrėjau.
Man antros serijos pabaiga tai apskritai bomba! Vos infarkto negavau.
Pamenu tik ir galvojau_kas dabar bus, siaubas, vaje, ir kas gi dabar bus??? Tiesa, raudot dar neraudojau smile.gif

Aha, man irgi labai dabar idomu paliko. Nejaugi Ali tevas per Derin teva sedejo kalejime? Oi bus smagu, tik spek ivykius gaudyti biggrin.gif
QUOTE
Tėtušis tas tai apskritai.... net žodžių nerandu tinkamų jam apibūdinti. Bijau aš jo net per ekraną.
Jis man KPA nepatiko, o čia tai apskritai patyliu, vaikščiojanti nelaimė ir ne kitaip.

Man irgi jis KPA nepatiko, ir del personazo, ir siaip. Bet jam tinka vaidinti tokius personazus, geriecio jo neisivaizduoju kazkaip.
QUOTE
Jaunikis irgi kaip orangutangas, jau toks neptrauklus ir atstumiantis, o dar trenktas liguistai.

Oi, negaliu, orangutangas :lotuliukas: Bet labai taikliai. Nors jis kitur kai vaidino toks puse velnio visai. O cia apzeles, susiraukes, tai ojej ne kas.

QUOTE
Aš pamenu jau 1-oje serijoje nuspėjau, kad šis Derin tėtušis prikišęs nagus prie Ali mamos nelaimės,
kai tuomet pasakojo, kad Ali mama patiko vyro broliui, kad jis jai neabejingas buvo.

As tuo metu dar nepagalvojau apie tetusi kazkaip
QUOTE
Ir apskritai, Ali Smith labai žavingas, ypatingai.

Cia jau be zodziu. Man jis siuo metu pats paciausias aktorius wub.gif

QUOTE
Panašu, kad daug visko bus, tik labai tikiuosi geros pabaigos ir aš.
Neduokdieve sugalvos sumakliavot ką, fu,
nereikia apie tai net galvot, nes baisu darosi nuo tokios minties.

Tikiuos nebus nieko tokio

QUOTE
Aš tai net prisiminiau jo personažą YiğitŞeref Meselesi , va ten tai tikrai verkiau cray.gif

Oi, as irgi daug asaru isliejau, ypac pabaigoj. Bet labai patiko, nors pradzia sunkiai ejosi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 13 sausio 2017 - 17:55
QUOTE(mazuliux @ 2017 01 13, 17:54)
Oi, as irgi daug asaru isliejau, ypac pabaigoj. Bet labai patiko, nors pradzia sunkiai ejosi rolleyes.gif
Na, pradžia be didelių apsukų, bet puse velnio.
Ir serijų nedaug, lyg 26, o jau muzika, melodijos...

O jau brolių šokis Yigit & Emir tai kažkas tokio man wub.gif

Vaje, kaip buvo gera tiek daug visko gražaus prisiminti rolleyes.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2017 01 13, 17:35)
Na, pradžia be didelių apsukų, bet puse velnio.
Ir serijų nedaug, lyg 26, o jau muzika, melodijos...

O jau brolių šokis Yigit & Emir tai kažkas tokio man wub.gif

Vaje, kaip buvo gera tiek daug visko gražaus prisiminti rolleyes.gif


Ooo taip, labai daug graziu epizodu.

Dar is to linko numete man i Ezel serija. Jauciu kai pritruksiu ka ziureti, reikes sita tada vel perziureti irgi. Nes labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2017 01 13, 13:27)
Galima žiūrėti čia jei tinka jums su subtitrais, o ir kokybė čia gera.


Suintrigavot biggrin.gif einu ir aš žiureti ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2017 01 14, 10:36)
Suintrigavot  biggrin.gif einu ir aš žiureti  ax.gif  biggrin.gif


Nepamirškit pasidalinti įspūdžiais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2017 01 14, 21:21)
Nepamirškit pasidalinti įspūdžiais  mirksiukas.gif


Pirma karta žiuriu turku seriala su Kerem....nu bet wow, jau toks žavus wub.gif nauja meilė po Cagatay iš Medcezir tikrai biggrin.gif
Pagrindine aktore taipat pirma karta matau, patinka jos aprangos stilius ir pati aktore graži smile.gif
O matau ir Sedef (Defne Kayalar) iš Medcezir čia vaidina smile.gif
Tevas su sužadetiniu tai jau matau problemu tai porelei pridarys į valias...idomu kaip viskas rutuliuosis.
Užsikabinau, dabar lauksiu nauju seriju kada ikels, gerai kad kolkas yra ir igarsintu rusu kalba, tikiuosi ju ir toliau bis, nes su subs užtruksiu visa diena kol perkaistysiu rolleyes.gif
Idomu kada ikelia naujas serijas gal kas žinote ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2017 01 14, 21:04)
Pirma karta žiuriu turku seriala su Kerem....nu bet wow,  jau toks žavus  wub.gif nauja meilė po Cagatay iš Medcezir tikrai  biggrin.gif
Pagrindine aktore taipat pirma karta matau, patinka jos aprangos stilius ir pati aktore graži smile.gif
O matau ir Sedef (Defne Kayalar)  iš Medcezir čia vaidina smile.gif
Tevas su sužadetiniu tai jau matau problemu tai porelei pridarys į valias...idomu kaip viskas rutuliuosis.
Užsikabinau, dabar lauksiu nauju seriju kada ikels, gerai kad kolkas yra ir igarsintu rusu kalba, tikiuosi ju ir toliau bis, nes su subs užtruksiu visa diena kol perkaistysiu  rolleyes.gif 
Idomu kada ikelia naujas serijas gal kas žinote ?  4u.gif

Verta paziureti ir kitus su Kerem 4u.gif Seref Meselesi ir Gunesi Beklerken. Abu nerealus mirksiukas.gif O pats Kerem wub.gif man pries tai irgi Cagatay labiausiai buvo patikes, dabar Kerem favoritas ax.gif

As irgi pastebejau, kad Sedef vaidina, taip keista, visai kitoks vaidmuo rolleyes.gif

Naujas serijas rodo treciadieniais sio serialo (jei gerai pamenu). Tai apie vidurnakti buna ikelta jau su subtitrais, o kita diena veliau vakare dazniausiai jau ir igarsintas mirksiukas.gif
Atsakyti