Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Visgi @ 2019 01 24, 23:14)
Ir kaip tau šiandieninė seriją? Vos vienoj vietoj infarkto negavau. Dėl dviejų dalykų be žado likau.
Labiausiai džiugina, kad kvartetas kartu biggrin.gif

Visai nebloga kai po menesio laukimo smile.gif is fragu ir ozet buvau susidariusi apie tam tikras vietas kita nuomone, kai ka patvirtino kai paneige, o del ketvertuko tai laukiau kada jie va taip susirinks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 01 25, 09:22)
Ooooo mano vartotojo įkelta nuotrauka

Eik sau, gerai jei gerai, o jei ne? Gal geriau nereikia rizikuoti irnesakyk.gif Jei būtų atvirkštinis variantas įsivaizduok koks nusivylimas. Geriau jau negadinti idilės biggrin.gif

gerai pasakyta vartotojo įkelta nuotrauka skamba kaip terapija biggrin.gif


Tai čia rožinė svajonė, nemanau kad taip ir būtų biggrin.gif to kas buvo jau nebepakartosi schmoll.gif

Tikrai gera terapija, žiuri ir šilta viduje bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2019 01 24, 21:52)
O kaip būtų faina jeigu Beren su Kivanc vėl projekte gryžtu  bigsmile.gif

Man patinka tie traleliuškes kaip mano vyras sako lotuliukas.gif mėgstu lengvus, nuotaikingus, galima sakyti naivokus, man jie patys pačiausi, nuo jų nei širdies nei galvos neskauda  bigsmile.gif

Per ITV1 kartoja Kara Sevda nesu jo mačiusi apart pabaigos, nes ji labai daug aptariama buvo tai pamenu smalsumo vedima ja pažiurėjau  ax.gif Žiuriu kartojima, visai nieko toks, tik man tas blogiukas labiau patinka nei gerietis, nes nu tooook jis jau saldus... rolleyes.gif bet irgi akiai tinkamas, jaučiu per lietuvius lėtai ir sužiurėsiu  biggrin.gif

Nė už ką nebenorėčiau jų kartu, nes realiai nežinau nei vieno sėkmingo projekto, kur būtų pakartotinai vaidinę tos pačios poros. O ir jie man amžiams yra Bihter ir Behlul wub.gif Tegul taip ir lieka biggrin.gif

O vat man lievos tralialiuškės yra nervų gadinimas, o ne terapija biggrin.gif Man norisi žiūrėt ir nekvėpuot biggrin.gif Sakau, vienintelis Kiralik Ask buvo, kuris tikrai užkabino ir praktiškai nuo pradžios iki pabaigos online žiūrėjau. Bet vienu momentu jau spjaudžiausi ir keikiausi, ir putojau, ir sakiau mesiu, bet šiaip ne taip ištempiau biggrin.gif Jei ne pagrindinė pora ir ne Koryšas, tai būčiau tą pačią sekundę metus biggrin.gif

O ta vyšnia pvz. nu ne aktorė ji. Nors neerzina taip, kaip maniau, kad bus, bet ne pora ji Ibo ir taškas. Taip norėjau jo su Oyku, ech... biggrin.gif Guodžia tai, kad ilgai viskas vis tiek nesitęs, o toliau nauji horizontai ir viltis, kad kitą kartą bus geriau biggrin.gif
Apie paukštukus tai išvis susilaikysiu nuo komentarų biggrin.gif

Būtent apie Kara sevda ir sakiau, kad tas blogiukas ir išvežė tą serialą. Aš kiek diskusijų mačius, kiek atsiliepimų girdėjus, tai dauguma dėl jo svaigo, o ne dėl to kraliko biggrin.gif O va Neslihan gera aktorė, nors vizualiai man ji negraži, kaip ir Birce. Bet vaidina abi gerai.

Žiūriu, trečiadieniais rodys tą naują serialą su Deniz Cakir. Galvojau, kad jau nebeišleis jo į eterį po visų skandalų. Mane jis sudomino, užmesiu akį. Jei stipriai pasirodys, tai protingą dieną pasirinko, vis tiek kaimiečiai jau užsilenkinėja po truputį.

O Kuzgun jau patvirtino antradienį ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 25 sausio 2019 - 20:09
Aha, aš irgi vakar pamačius nustebau, nes beveik buvau tikra, kad v i s k a s po to skandalo (ir ne tik kad su nauju projektu bet ir su karjera teks atsisveiknt) su tom ciociom ir ypač su prezidento Erdogano įsikišimu į visą tą istoriją (apie nekaltumo prezumpcija tai išvis nekalbu). Ir ar mane tai stebina? Ne.
Skaičiau, kad ji važiavo į teismą duot savo parodymus, o toliau tylu kol kas kaip suprantu, bo jokia info kažkaip neužkliuvo už akių bendram sraute, net va pamiršus buvau.
Ai, kas nieko negirdėjo ir nežino, tai smalsumo dėlei galima ir čia paskaityti apie tai, apie ką kalba eina



Visada maniau, kad trečiadienis labai puiki diena, bet ne, visi trečiadienio bijojo kaip velnias kryžiaus, o gi tokia puiki terpė, nes yra kurie nežiūri tądien nei vieno nei kito, tuščia diena gaunasi, tad, labai puiki galimybė. Na, kažkokie jie visai ne strategai šiuo atžvilgiu buvo irnesakyk.gif



Vis vien Sen Anlat Karadeniz neužsilenks, tvarkingai eis iki gegužės-birželio, tik į 3 sezoną neis ir ačiū dievui, nors aš ir prieš 2-trą sezoną buvau (ir nesvarbu kad iki 29-tos serijos žiūrėjau, vis vien prieš buvau, beje, tai ta serija kurioje yra didelis kertinis taškas ties kuo buvo galima ir užbaigti), tik ar klausia kas, kai pinigai ir godumas valdo, kaip beje ir daugelio serialų atveju, tad, nieko stebėtino, įprasta net sakyčiau, kitaip tariant durdom irnesakyk.gif

vartotojo įkelta nuotrauka




Beje, man tas minimas žodis kaimiečiai visad asocijuojasi su serialu "Adini Feriha Koydum", nežinau kodėl, bet būtent tik su juo (savaime suprantama_ kaip kam...) Aš aišku atsiprašau tų kuriems šis serialas vienas iš geriausių, kad taip, tikrai neturiu minty pašaipos ar sumenkinimo.

vartotojo įkelta nuotrauka




"Kuzgun" dar nepatvirtino kol kas, ar ne kami_ (jau tu tai tikrai turėtum žinoti, nes tavo favoritas)? Bet tai protingai, pradžiai 9 serijos, o ir teisingai, nes su tokiu vartotojiškumu ir konkurencija, tai dar pabandyk ir tas 9 ištempt be reitinginio nuopolio unsure.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Uch, kokia ji man netipinė turkė savo visaip kaip išvaizda.

vartotojo įkelta nuotrauka




Nesvarbu, kad grįžo iš atostogų visi serialai į savo vėžes, bet aš matyt kaip ir tie turkai_serialai jau grįžo iš atostogų, o turkai- ne biggrin.gif ir reitingai visų sėkmingai tik krenta krenta, kaip kad dabar pas mane tos snaigės už lango. Vat žinos dabar kaip 'zabastovkę' daryt su tokia bezbožnai ilga pertrauka, bus pamoka biggrin.gif Toks jausmas, kad turkams atsibodo tos senienos ir laukia naujų serialų, kaip ir aš, nežiūrėjau nieko po 'sugrįžtuvių' apart 1-os serijos "Halka" ir 7-os serijos "Carpisma", bet naujų ateinančių serialų bent po pirmą seriją tai visų naujokų pažiūrėsiu, mažum rasiu vieną vienintelį patį pačiausią wub.gif



Įdomu kas ten per fruktas bus to kurio laukiu - "Hercai", nes jau tas koloritas tai sakyčiau toks netipinis, mačiau tik "Bir Bulut Oslam" seriale. Man regis čia tirai gi tie patys 'namai' bigsmile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka


vartotojo įkelta nuotrauka


vartotojo įkelta nuotrauka


_________
mačiau Behliulį taršėt, tai kaip tik vakar vieną gerą video mačiau, labai patiko nes labai gražiai sukurptas, jei rasiu, tai įkelsiu, reik paieškot, nes telefone bendram sraute mačiau, tik neužfiksavau kur kokiam forume, bo vairuojant 'kamštyje' stovėjau, tai net ir pati nepabaigiau žiūrėt, o gal ten ir pabaiga buvo... Na, bus matyt
Atsakyti
Buvo, kad lapkričio mėnesį pažiūrėjau 2 serijas ir Stop, tai visa laimė dar, kad tarpšventiniu laikotarpiu nusprendžiau toliau pažiūrėti, kai turkai nieko kito nerodė, atostogavo serialai, tai va jiems būtent už tai ir ačiū vartotojo įkelta nuotrauka Šiemet, kol kas vienintelė pora kuri man taip ypatingai patinka, ypatingai... wub.gif
Cemre & Kerem (Çarpışma)


Dar žiūrint tik 1-mą seriją sakiau, račiau čia, kad Alper Duymaz patraukė mano dėmesį, ne veltui, oi ne veltui toks atradimas, taip sakant глаз-алмаз ax.gif
Nežinau kiek kartų žiūrėjau šį epizodą, kai iššauna į jį... vaidyba jo atėmė žadą (gerąją prasme) vartotojo įkelta nuotrauka
Çarpışma 6. Bölüm - Biraz Daha Dayan


Ir čia taip pat, kai su mama jis buvo, ir ta daina man tokia graži seriale, t.y. šitame epizode wub.gif radau ją
Çarpışma "Ahmet Kaya - Hani Benim Gençliğim Anne (Penceresiz Kaldım Anne)"


AčiūD, kad dabar tas ketvertukas - viena komanda.


Tik va įdomu kaip bus su ta fortūna, nusisuks nuo jų ar šypsosis dar rolleyes.gif



Stebina? Manęs tai ne, nei kiek nestebina, tikėtina irnesakyk.gif
Visada buvau už tai, kad geriau mažiau bet kokybiškiau, ir svarbu, kad su logika nesipyktų.
Net ir fainiau trumpesnius serialus žiūrėti, nei ten kilometrinius, kartais vien jau tai atbaido.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 01 26, 16:05)

Jie čia visi atrodo kaip labai neišsimiegoję. Čia ir buvo tokia mintis šių nuotraukų?
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2019 01 26, 15:40)
Jie čia visi atrodo kaip labai neišsimiegoję. Čia ir buvo tokia mintis šių nuotraukų?
Nežinau, ne mano tai foto, tai negaliu atsakyti kodėl tokią pasirinko, nors jų visokių gi yra; ir gražių ir prastesnių.

Gal iš čia paėmė, tarkim, nežinau schmoll.gif

https://www.medyatav...yinlandi_160940
Atsakyti
Ach ach ach, va va va... Kaip aš ten rašiau? biggrin.gif Akurat

vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(Visgi @ 2018 10 13, 20:04)
Kaip sakoma_netinkamu laiku netinkamoje vietoje...
Arba atvirkščiai_viskas taip kaip ir turi būti.

Çarpışma 1. Tanıtım | Kasım'da Show TV'de başlıyor!

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Per kur galima lietuviškai pažiureti dolunay 😉

Atsakyti
QUOTE(Akvile Bernotaite @ 2019 01 30, 23:06)
<p>Per kur galima lietuviškai pažiureti dolunay 😉</p>


Dar Lietuvoje jo nerode tad lietuviskai nera
Atsakyti
ir vis dar nebaigia Erkenci Kus
serijos visai nebeįdomios ir niekur neveda
vėl viskas iš naujo
tos pačios paslaptys vis dar gvildenamos
nuobodu unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2019 02 03, 16:17)
ir vis dar nebaigia Erkenci Kus
serijos visai nebeįdomios ir niekur neveda
vėl viskas iš naujo
tos pačios paslaptys vis dar gvildenamos
nuobodu  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

Laukiam vestuvių ir bus psio smile.gif
Atsakyti