Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Lux @ 2019 01 24, 07:13)
Tikrai nežiūriu nuo to momento, kai kartojosi scenarijus su Kuzey ir Ferhat. Visgi, gal pagerėjo ir kažką originalaus sugalvojo?

Ir as ne. Maciau pusantros serijos. Gal kada nors prasukdama paziuresiu, kai baigs filmuot. Bet neuzkabino manes taip, kad laukciau online ir vertimo kas savaite. Nei siuzetas, nei pora su Elcin, nei apskritai. Bet vis tiek jiems gero linkiu, tegul tuos MI procentukus butent jie susigraibo smile.gif

Beje MI vakar paziurejau ir man labai patiko serija. Ir nematau as ten jokio Ferhato. Viskas, zmogui dabar nebegalima juodai rengtis ir saudyt biggrin.gif Net jei ir vaidmuo to reikalauja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 24 sausio 2019 - 09:41
QUOTE(Milagra @ 2019 01 23, 22:11)
Carpisma dar kas nors žiūrit?

jau nebežiūriu
gal vėliau, kai bus visiškas badas ir susigundysiu,
dabar pasinėriau į "Halka" paslaptis
Atsakyti
Užvedėt čia kalbą apie Behlulį, o aš bevalė ir nuėjau pas jį biggrin.gif Ir ne tik pas jį, visus savo meiles aplankiau biggrin.gif Ir priėjau išvados, kad gali kiek nori tų serialų kepti, kad ir po 5 per dieną, iki šiol man niekas šių porų neperspjovė ir net arti nepriėjo ax.gif

Nr 1
Nr 2
Nr 3

Tik dabar kai visas kartu sudėjau, tai ta paskutinė toks vaikų darželis atrodo biggrin.gif Bet man jie vis tiek faini, vieninteliai, kurie pavergė mano širdį iš romkom kategorijos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 24 sausio 2019 - 16:53
QUOTE(Milagra @ 2019 01 24, 17:40)
Užvedėt čia kalbą apie Behlulį, o aš bevalė ir nuėjau pas jį biggrin.gif Ir ne tik pas jį, visus savo meiles aplankiau biggrin.gif Ir priėjau išvados, kad gali kiek nori tų serialų kepti, kad ir po 5 per dieną, iki šiol man niekas šių porų neperspjovė ir net arti nepriėjo  ax.gif

Nr 1
Nr 2
Nr 3

Tik dabar kai visas kartu sudėjau, tai ta paskutinė toks vaikų darželis atrodo biggrin.gif Bet man jie vis tiek faini, vieninteliai, kurie pavergė mano širdį iš romkom kategorijos  ax.gif

Nesu mačius nei vieno filmo, nei vieno serialo, nei vieno dueto kur taip įtikinamai vaidintų meilę, kaip Kivanč ir Beren. Ask i Memnu filmų filmas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2019 01 24, 17:56)
Nesu mačius nei vieno filmo, nei vieno serialo, nei vieno dueto kur taip įtikinamai vaidintų meilę, kaip Kivanč ir Beren. Ask i Memnu filmų filmas wub.gif


Faktas, kurio nenuneigsi. Ši pora legenda wub.gif

Dar va savo Behlül atnešiu biggrin.gif Toks jis man labiausiai patiko. O ir daina labai jam tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2019 01 24, 20:33)
Faktas, kurio nenuneigsi. Ši pora legenda  wub.gif

Dar va savo Behlül atnešiu biggrin.gif Toks jis man labiausiai patiko. O ir daina labai jam tinka  biggrin.gif

Nerealus tada Kivanč buvo, dabar prarado šarmą
Atsakyti

QUOTE(Milagra @ 2019 01 24, 16:40)
Užvedėt čia kalbą apie Behlulį, o aš bevalė ir nuėjau pas jį biggrin.gif Ir ne tik pas jį, visus savo meiles aplankiau biggrin.gif Ir priėjau išvados, kad gali kiek nori tų serialų kepti, kad ir po 5 per dieną, iki šiol man niekas šių porų neperspjovė ir net arti nepriėjo  ax.gif

Nr 1
Nr 2
Nr 3

Tik dabar kai visas kartu sudėjau, tai ta paskutinė toks vaikų darželis atrodo biggrin.gif Bet man jie vis tiek faini, vieninteliai, kurie pavergė mano širdį iš romkom kategorijos  ax.gif


Uch ! 1 tikrai ir man pirmoje vietoje, jų abiejų vaidyba buvo top of the top ir labai tiko į pora wub.gif
2. Nesu mačiusi, dabar su Ibrahimu nieko kito negaliu žiureti nei MI, bet pažiurėsiu tikrai ax.gif
3. Vietoje mano mylimukai biggrin.gif wub.gif
Prie sarašelio pridėčiau ir Yaman su Mira Medcezir
Ir Öyku su Ayaz Kiraz Mevsimi ir žinoma Sanem su Can Erkenci Kus mirksiukas.gif


Visgi Aš laukiu Kuzgun labiausia, pasiilgau Arduc wub.gif ir labai idomu kokie dar nauji pasirodys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2019 01 24, 21:22)

Visgi Aš laukiu Kuzgun labiausia, pasiilgau Arduc wub.gif ir labai idomu kokie dar nauji pasirodys  ax.gif

Sito as irgi labai labai laukiu smile.gif pasiilgau wub.gif ir as jau savo “vyro” kaip kolegos sako biggrin.gif Gerai, kad tas casaris hau ne uz kalbu, tikiuosi premejera neveluos smile.gif
Gerai, kad bent Carpisma vel rodo, sita ziuriu ir turkiskai ir su subtitrais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2019 01 24, 18:56)
Nerealus tada Kivanč buvo, dabar prarado šarmą

Na gal nėra visai taip ax.gif Tiesiog čia daug dedamųjų, mano galva. Visų pirma jis iš pat pradžių labai aukštai užsikėlė sau kartelę, kurią vargu ar galima peržengti unsure.gif Plius nėra lygiavertės partnerės. Tiesiog nėra. Aš prieš kiekvieną naują projektą galvoju su kuo jis dar galėtų taip atrodyti ir vienas kitą papildyti kaip su Beren. Ir nerandu tokios. Plius scenarijai. Nežinau kas per krizė dabar scenaristų ir kur viso to šaknys. Čia panašiai gal kaip aps mus su dainininkais Lietuvoj. Balsų, talentų turim, bet kas jiems muziką kuria ir dainas rašo, deja, ne.

QUOTE(otea @ 2019 01 24, 20:22)
Uch ! 1 tikrai ir man pirmoje vietoje, jų abiejų vaidyba buvo top of the top ir labai tiko į pora  wub.gif
2. Nesu mačiusi, dabar su Ibrahimu nieko kito negaliu žiureti nei MI, bet pažiurėsiu tikrai  ax.gif
3. Vietoje mano mylimukai  biggrin.gif  wub.gif
Prie sarašelio pridėčiau ir Yaman su Mira Medcezir
Ir Öyku su Ayaz Kiraz Mevsimi ir žinoma Sanem su Can Erkenci Kus  mirksiukas.gif
Visgi Aš laukiu Kuzgun labiausia, pasiilgau Arduc wub.gif ir labai idomu kokie dar nauji pasirodys  ax.gif

Merhamet nėra masinio vartojimo produktas, daug vilčių nedėčiau biggrin.gif Mane jis pavergė negrįžtamai. Aš net pati sau bijau prisipažinti kiek kartų esu jį žiūrėjusi biggrin.gif Ir žinau, kad dabar va man badas ir jei taip toliau, tai eisiu ir vėl jį prasukti biggrin.gif
O MI vaje vaje kas darosi blink.gif Fragas blink.gif Ibo wub.gif Talentas mano nuostabus wub.gif O tas senis tai mane jau nuo neatmenamų laikų nervina, dar nuo Iffet jo nekenčiu. Tinka jis tokias prativnas roles vaidint. Uchhhh negaliu!

Oi, oi, oioioi tie visi kur prirašei tai šviesmečiais nutolę nuo to trejeto biggrin.gif IMHO rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2019 01 24, 22:40)
Na gal nėra visai taip  ax.gif Tiesiog čia daug dedamųjų, mano galva. Visų pirma jis iš pat pradžių labai aukštai užsikėlė sau kartelę, kurią vargu ar galima peržengti  unsure.gif Plius nėra lygiavertės partnerės. Tiesiog nėra. Aš prieš kiekvieną naują projektą galvoju su kuo jis dar galėtų taip atrodyti ir vienas kitą papildyti kaip su Beren. Ir nerandu tokios. Plius scenarijai. Nežinau kas per krizė dabar scenaristų ir kur viso to šaknys. Čia panašiai gal kaip aps mus su dainininkais Lietuvoj. Balsų, talentų turim, bet kas jiems muziką kuria ir dainas rašo, deja, ne.
Merhamet nėra masinio vartojimo produktas, daug vilčių nedėčiau biggrin.gif Mane jis pavergė negrįžtamai. Aš net pati sau bijau prisipažinti kiek kartų esu jį žiūrėjusi biggrin.gif Ir žinau, kad dabar va man badas ir jei taip toliau, tai eisiu ir vėl jį prasukti biggrin.gif
O MI vaje vaje kas darosi  blink.gif Fragas  blink.gif  Ibo  wub.gif Talentas mano nuostabus  wub.gif O tas senis tai mane jau nuo neatmenamų laikų nervina, dar nuo Iffet jo nekenčiu. Tinka jis tokias prativnas roles vaidint. Uchhhh negaliu!

Oi, oi, oioioi tie visi kur prirašei tai šviesmečiais nutolę nuo to trejeto biggrin.gif  IMHO rolleyes.gif  4u.gif


O kaip būtų faina jeigu Beren su Kivanc vėl projekte gryžtu bigsmile.gif
Ai čia Merhamet, senai jį užsirašiusi esu...bet taip ir nepažiurėjau, vis atsiranda naujų ir jie visa laika paiima, bet žiuresiu tikrai, Ibrahimas vaidina...kaip aš nepažiuresiu biggrin.gif

Man patinka tie traleliuškes kaip mano vyras sako lotuliukas.gif mėgstu lengvus, nuotaikingus, galima sakyti naivokus, man jie patys pačiausi, nuo jų nei širdies nei galvos neskauda bigsmile.gif

Per ITV1 kartoja Kara Sevda nesu jo mačiusi apart pabaigos, nes ji labai daug aptariama buvo tai pamenu smalsumo vedima ja pažiurėjau ax.gif Žiuriu kartojima, visai nieko toks, tik man tas blogiukas labiau patinka nei gerietis, nes nu tooook jis jau saldus... rolleyes.gif bet irgi akiai tinkamas, jaučiu per lietuvius lėtai ir sužiurėsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2019 01 24, 21:35)
Sito as irgi labai labai laukiu smile.gif pasiilgau  wub.gif ir as jau savo “vyro” kaip kolegos sako biggrin.gif Gerai, kad tas casaris hau ne uz kalbu, tikiuosi premejera neveluos smile.gif
Gerai, kad bent Carpisma vel rodo, sita ziuriu ir turkiskai ir su subtitrais ax.gif
Ir kaip tau šiandieninė seriją? Vos vienoj vietoj infarkto negavau. Dėl dviejų dalykų be žado likau.
Labiausiai džiugina, kad kvartetas kartu biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2019 01 24, 21:22)
Yaman su Mira Medcezir
Ooooo mano vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(otea @ 2019 01 24, 22:52)
O kaip būtų faina jeigu Beren su Kivanc vėl projekte gryžtu bigsmile.gif

nuo jų nei širdies nei galvos neskauda bigsmile.gif
Eik sau, gerai jei gerai, o jei ne? Gal geriau nereikia rizikuoti irnesakyk.gif Jei būtų atvirkštinis variantas įsivaizduok koks nusivylimas. Geriau jau negadinti idilės biggrin.gif

gerai pasakyta vartotojo įkelta nuotrauka skamba kaip terapija biggrin.gif
Atsakyti