Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Visgi @ 2019 01 22, 20:00)
O kaip pagrindinė aktorė Neslihan t.y. Nihan personažas? Patiko kaip vaidino?

Labai daug ašaroti jai teko. Ji ir buvo nominuota (kažkam) už šį vaidmenį. Tikrai šaunuolė.
Man bendrai turkų vaidyba labai patinka, įvertinant jų tautinius subtilumus.

Leilos aktorė (daugiausią ją ir esu mačius) tikrai daro didelį įspūdį, kaip aktorė. Atrodo, kad net makiažas tas pats, bet visai kitas charakteris.

Beje, įdomi ir netikėta paskutinė serija, finalas buvo WOW? Bet nepasakojant parašykite 4u.gif
Nes aš išjungiau toje vietoj, kur liepia rinktis - dukra ar Kemalis.

_____

"Hercai" - kas toks pagrindinis vaikinukas? Lyg nieko atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2019 01 21, 20:29)
Aš labai laukiu naujų projektu!
otea, o kokių iš tų naujų lauki?

Gal "Yüzleşme" (Противостояние) su Hande ir Enginu?
Ir sutapk taip_ir vėl mafija, ir vėl ketvirtadienis, ir vėl KanalD rolleyes.gif

vartotojo įkelta nuotrauka


Na, Enginą tai aš tikrai jau seniai mačiau,
paskutinį kartą man regis šiame seriale.

Pamenu dar man ši melodija tada patiko ax.gif
Yüksek Sosyete 3. Bölüm - Cansu'nun Rüyası

vartotojo įkelta nuotrauka

Šakės kaip seniai, 2016m., kaip greit laikas prabėgo.
Man buvo toks lengvai fainas iš vasariškų serialų operos ax.gif
Man ten ir Ozanas ir Merič faini buvo, prie bajerių porelė.
Neįprastai man net kažkaip ir žiūrisi tie jos ilgis plaukai,
kai dabar "Soz" ji be ilgų plaukų (Merič).

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



QUOTE(otea @ 2019 01 22, 16:00)
super tai nauja jau greitai išeis 4u.gif

Tepeli žmona greičiausia negali tureti vaikų, atrodo Chiganhir vienintelis sūnus, ir kai jis buvo pagrobtas mažas, ji prie jo prisirišo ir nebenorejo gražinti tikrajai mamai,spėju kad taip buvo hmm.gif
Mačiau šįryt, kad jau ankstyvą rytą buvo įkelta 2-tra serija su subtitrais, ir fragas 3-ios serijos. Sakyčiau gan operatyviai kol kas.

Bet man atrodo, kad Humeyra žino apie jį, kad Cihangir jos, ar ne? Aš aišku dar 2-ros serijos nežiūrėjau, gal ten ką jau parodė ta linkme, bet kai 1-mą žiūrėjau tai toks jausmas buvo, kad ji tarytum žino.


QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 01 23, 01:43)
Man bendrai turkų vaidyba labai patinka, įvertinant jų tautinius subtilumus.

Beje, įdomi ir netikėta paskutinė serija, finalas buvo WOW? Bet nepasakojant parašykite 4u.gif
Nes aš išjungiau toje vietoj, kur liepia rinktis - dukra ar Kemalis.
Man taip pat labai patinka, nes kitu atveju tai tikrai nežiūrėčiau.



Aš dar esu su 'Kemaliu' žiūrėjusi filmą
"Ask Sana Benzer" (Любовь похожа на тебя)
Aşk Sana Benzer - Fragman

O dar va kaip jis šoka, pamenu man tada labai patiko.
Aşk Sana Benzer Zeybek

vartotojo įkelta nuotrauka

Jis ten su savo tuomet dar būsima žmona vaidino (kaip beje ir "Calikusu" seriale).
Ir ten kitoks, net toks juokingas su tais tooookiais ūsais ir trumpa plaukuosena rolleyes.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



Žalia Rūta, gal jau nereikia? Gal jau pažiūrėta?
Galiu pasakyti tik tiek, kad kažkuria prasme tikrai WOW 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 01 23, 17:43)

O dar va kaip jis šoka, pamenu man tada labai patiko.
Aşk Sana Benzer Zeybek


Gandras su Čepajevo ūsais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2019 01 23, 19:23)
Gandras su Čepajevo ūsais lotuliukas.gif
Man tai tikrai kažkas iš kazokų operos, koks Taras Baulba sakyčiau biggrin.gif Net ir tuomet taip pagalvojau, na, kai žiūrėjau.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 01 23, 17:43)
Žalia Rūta, gal jau nereikia? Gal jau pažiūrėta?



Aš buvau su juo mačius, pasirodo, filmą, kur du broliai ir fotografė. Jaučiu vienintelis matytas filmas, ne serialas biggrin.gif

O tie kiti serialai ir atbaidė dėl tų ūsų ir šukuosenos. Kodėl jis ten taip 'papuoštas'? blink.gif
O kitas - per daug kostiuminė drama.
Dabar žalio supratimo neturiu, ką reikės žiet unsure.gif Kažkokią australų nesąmonę pradėjau. Bet laikas ir pailsėti, nes aš kai pradedu, tai net į dušą nešuos kompą.

Neaaaaa, nežiūrėjau.. na taip nenoriu gadinti tos idilės, jau žliumbiau po pirmo sezono. Mačiau tik fotkę, kur Nihan prie sienos tokia jau nelabai gyva (arba tiesiog pavargus biggrin.gif ) ir tai jau širdį suspaudė. Nors, esu sakius, man būtų gaila tik Kemalio, dukrytės ir Leilos (dar prisidėjo Leilos vyras). Bet tai net ašarą išspaudžiau, kai Emiras raudojo biggrin.gif Nu žodžiu...
Ir vis atsimenu tą vaizdą, kai Behliulis prie kapo rauuuuda ir nebenoriu tokios pabaigooooos
cry.gif cry.gif cry.gif

PS: gal ta komisarė grįžta paskutinėj serijoj? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 23 sausio 2019 - 20:55
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 01 23, 20:54)
O tie kiti serialai ir atbaidė dėl tų ūsų ir šukuosenos. Kodėl jis ten taip 'papuoštas'? blink.gif

Ir vis atsimenu tą vaizdą, kai Behliulis prie kapo rauuuuda ir nebenoriu tokios pabaigooooos  cry.gif  cry.gif cry.gif
Niu, aš jau šito negaliu atsakyti, tiesa matyt slypi kažkur anapus biggrin.gif

Neraudos jis prie kapo, tikrai nebus tokios pabaigos kaip su Behliuliu.

Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 01 23, 20:54)
Bet tai net ašarą išspaudžiau, kai Emiras raudojo biggrin.gif Nu žodžiu...
Emiras, man patiko, ir nesvarbu kad blogietis buvo, bet patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 01 23, 19:54)
Bet laikas ir pailsėti, nes aš kai pradedu, tai net į dušą nešuos kompą.


Ir vis atsimenu tą vaizdą, kai Behliulis prie kapo rauuuuda ir nebenoriu tokios pabaigooooos
cry.gif  cry.gif  cry.gif

Oi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Priminei man tuos laikus, kai vaikai nevalgę buvo ir naktys nemiegotos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ech, kaip seniai tai buvo, neveltui ir nusibodo tie turkai per tiek metų biggrin.gif

Va nuo to ir prasidėjo mano turkomanės karjera biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tiek kad jis man visai kitam formate atmintyje išlikęs, ne raudantis prie kapo biggrin.gif ax.gif

O šiaip pagalvojus tai laiminga pabaiga buvo gal tik kokiuose max 20 proc visų mano žiūrėtų serialų/filmų. Turkiškus turiu omeny.

Carpisma dar kas nors žiūrit?
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 01 23, 22:05)
Emiras, man patiko, ir nesvarbu kad blogietis buvo, bet patiko ax.gif

Kuo?

Man tai visa jų šeima gailestį kėlė. Tėvas nuo mažens irgi turėjo tą savo buvusių kartų džiaugsmą ir kartu didelę naštą/atsakomybę. Kaip suprantu, jiems nuo gimimo kalama į galvą jų pavardė, kuri kaip štampas. Tai ir pasimaišo žmonėms. O ir žmona įdomi buvo... Turint omeny, kad tai Turkija. Mat gi draugelį susirado. Aišku, aš tai nepateisinu, kad ją nustūmė, ji buvo auka. Bet iki galo jų ta istorija liko nepapasakota, sunku interpretuoti.

Asu - visą gyvenimą buvo auginama kaip ginklas. Net nesuprasi, ar psichika pakriko dėl tokio gyvenimo, ar genuose buvo. Ji tikrai gyvenimo žiaaaauriai nuskriausta ir neadekvati dėl to.

Emiras - irgi lygiai tas pats, augęs be mamos, su tėvo nusikaltimo neigimu, kad tik turėtų bent kokią šeimą. Jau vaikystėj jam pasimaišė, kai Nihan atstojo tarsi mamą.

Tai va tokie čia blogiečiai - patys gyvenimo aukos, brolis su sese net neturintys ko prarasti. Ir net neabejoju, kad Emirą jo sūnus būtų labai į teigiamą pakeitęs ir radęs pagaliau tą gyvenimo suvokimą, prasmę, bet... net ir tai jam buvo nelemta.
Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2019 01 23, 22:11)
Va nuo to ir prasidėjo mano turkomanės karjera biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tiek kad jis man visai kitam formate atmintyje išlikęs, ne raudantis prie kapo biggrin.gif  ax.gif


Tai prie jo kapo tada kažkas rauda tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 01 23, 21:22)
Kuo? [......]
Emiras - irgi lygiai tas pats, augęs be mamos, su tėvo nusikaltimo neigimu, kad tik turėtų bent kokią šeimą. Jau vaikystėj jam pasimaišė, kai Nihan atstojo tarsi mamą.


Tai prie jo kapo tada kažkas rauda tongue.gif
Grubiai tariant kaip sužeistas žvėris_noriu, galėčiau, bet nebemoku.

Ne, tikrai ne.

QUOTE(Milagra @ 2019 01 23, 21:11)
Carpisma dar kas nors žiūrit
Aš žiūriu. Bet mano koncentracija tik į šią porą ax.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 01 23, 20:22)

Tai prie jo kapo tada kažkas rauda tongue.gif

Ne, aš jį va tokį atsimenu rolleyes.gif ax.gif wub.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Man Kivančio personažas, tikriausiai taip ir liks visam laikui, vienintelis iš geriausių - Kuzey.
Yra gi, kad daug daug gerų privaidinta, bet vis vien iš visų vienas vienintelis būna,
kur asociacija aktoriaus/personažo/jo filmo kaip momentinė blykstė prieš akis.
Tai va, man Kuzey ax.gif rolleyes.gif wub.gif
Matyt todėl, kad personažas augo kaip nepalūžtanti ir tvirta asmenybė į gerą, visom prasmėm.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Uch tie prisiminimai, dar gyvi, tik pradėk judint rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2019 01 23, 22:11)
Carpisma dar kas nors žiūrit?

Tikrai nežiūriu nuo to momento, kai kartojosi scenarijus su Kuzey ir Ferhat. Visgi, gal pagerėjo ir kažką originalaus sugalvojo?
Atsakyti