Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Sveikos 4u.gif

Nakties karaliene man visai patiko, nors ir ne tarp favoritu ax.gif Siaip ji pagrinde ziureti pradejau del pagrindinio aktoriaus.

QUOTE(otea @ 2017 01 11, 16:38)
Bandysiu  4u.gif

Žiuriu ir aš ta Žiemos Saule, neblogas, man tas aktorius pagrindinis visai nieko  ax.gif
O jo namai tai ir Medcezir filme buvo to senuko Asimo Shikipo Kajos , jau nepirma karta per turkus matau tuos pačius namus  biggrin.gif

As kai gana daug serialu jau paziurejusi, tai pagrindinius namus mintinai jau atrodo zinau. Kartojasi is vien. Va tik Cezur ve Guzel man rodos dar nemaciau nei vieno jau matyto rolleyes.gif

Beje, sitas aktorius is Ziemos Saule vaidino ir У меня все еще есть надежда / Benim Hala Umudum Var. Pradejau ziureti, bet sunkokai kazko ziurisi unsure.gif Siaip neblogas ir gerai, kad irgi nera labai daug seriju. Po truputi vis paziuresiu manau, kai nebus ka daugiau veikti. Tik nera igarsinto, subtitrai rolleyes.gif

Kas dar klause del nauju, man visai patiko Высшее общество / Yuksek Sosyete - 26 serijos tik, pries sventes kaip tik parode paskutine serija. Nera kazkas ypatingo velgi, bet neblogas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 11 sausio 2017 - 17:50
QUOTE(eliss @ 2017 01 11, 17:34)
taip taip, sutinku bigsmile.gif ta proga:
https://www.youtube....h?v=H2ph1EczT2U
Kaip gera vėl išgirsti wub.gif

Aš dar labai labai myliu šį klipą,
transliuoja tokį jausmą, kad šiaip ne taip, pagaliau,
jis atrado ramybę savo širdyje ir namuos
QUOTE(otea @ 2017 01 11, 17:38)
O jo namai tai ir Medcezir filme buvo to senuko Asimo Shikipo Kajos, jau nepirma karta per turkus matau tuos pačius namus biggrin.gif
Va tuos pačius namus ir aš matau kartais, sutinku.
QUOTE(mazuliux @ 2017 01 11, 17:47)
Kas dar klause del nauju, man visai patiko Высшее общество / Yuksek Sosyete - 26 serijos tik, pries sventes kaip tik parode paskutine serija. Nera kazkas ypatingo velgi, bet neblogas.
Pritariu, aš irgi žiūrėjau, žaismingas toks, lengvam žiūrėjimui.
Jų vienas klipas taip pat labai patiko Yüksek Sosyete
Atsakyti
O šiandien bus nauja serija su Kerem Bursin(toks ilgas pavadinimas, kad net sunku atsiminti)? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2017 01 11, 19:36)
O šiandien bus nauja serija su Kerem Bursin(toks ilgas pavadinimas, kad net sunku atsiminti)? biggrin.gif
Bus. Pirmiau tik turkų kalba.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2017 01 11, 19:43)
Bus. Pirmiau tik turkų kalba.


Liuks bigsmile.gif Man tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2017 01 11, 19:45)
Liuks bigsmile.gif Man tinka biggrin.gif
Super! Man irgi biggrin.gif
Atsakyti
Isijungiau paziuret ta Yuksek sosyete, nieko ligu. Pagrindinis primena Kivanca is toliau.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2017 01 11, 18:51)
Super! Man irgi biggrin.gif

Jums gerai biggrin.gif As visgi turkiskai nebeziuriu, nes dar per mazai suprantu. Jau yra su subtitrais, tikiuosi kol grysiu is darbo jau ir vertimas bus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2017 01 12, 10:17)
Jau yra su subtitrais, tikiuosi kol grysiu is darbo jau ir vertimas bus bigsmile.gif
Na ir kaip? Ar pavyko jau pažiūrėti?
Nežinau, nežinau, kaip čia reiks išlaukti kitos savaitės doh.gif
Kai pažiūrėsit, suprasit ką turėjau omeny mirksiukas.gif
Ką jau dabar suprantu, kad tai pats laukiamiausias mano serialas, jo serijos.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2017 01 12, 15:51)
Na ir kaip? Ar pavyko jau pažiūrėti?
Nežinau, nežinau, kaip čia reiks išlaukti kitos savaitės doh.gif
Kai pažiūrėsit, suprasit ką turėjau omeny mirksiukas.gif
Ką jau dabar suprantu, kad tai pats laukiamiausias mano serialas, jo serijos.

Dar ne, ka tik gryzau. Su mama dar Skype reikia greit pasneketi ir begsiu ziureti. O dar po tokio komentaro is vis norisi greiciau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 12 sausio 2017 - 17:55
QUOTE(mazuliux @ 2017 01 12, 17:54)
Dar ne, ka tik gryzau. Su mama dar Skype reikia greit pasneketi ir begsiu ziureti. O dar po tokio komentaro is vis norisi greiciau bigsmile.gif
Ok, palauksiu kol pažiūrėsit, nieko daugiau nerašysiu, taip bus įdomiau padiskutuoti smile.gif
Atsakyti
Ölene Kadar ta jo nuotaka man momentais kažkuo užneša į aktorę Penelope Cruz,
o tas fragmentas morge_tikrai priminė man Kara Para Aşk.
Atsakyti