Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 01 20, 22:16)
Na na, kas per gyvenimo būdas? Cekava net pasidarė bigsmile.gif

Ai tingiu aš apie jį rašyt, man jis toks tuščias, slidus, vaškinis marketinginis tipas ir tiek. Prodažnas iki negalėjimo biggrin.gif Vien ko verta jo paskutinė vakarienė su arabų bobikėm už pinigus lotuliukas.gif Pamenu Kivo kažkada arabai siūlė belekiek pinigų už tai, kad jis jų reklamoj nusifilmuotų su arabiškais rūbais ir jis kategoriškai atsisakė, nes nenorėjo tų skurlių rengtis. O čia už babkes su 100 arabių varė pavakarieniaut biggrin.gif Gal čia kam ir faina, bet man tai apgailėtinai skamba. O kur dar jo draugystės su visokiais padugnėmis Čečėnijos "prezidentais" ir Dagestano Nurmagomedovais. Nepamenu aš daug ko, nes nesidedu į galvą, kas man neįdomu, šiaip tik pažiaugčioju paskaičius ar pažiūrėjus ir tiek. Vienu žodžiu, kiekvienam savo.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2019 01 21, 02:02)
Ai tingiu aš apie jį rašyt, man jis toks tuščias, slidus, vaškinis marketinginis tipas ir tiek. Prodažnas iki negalėjimo biggrin.gif Vien ko verta jo paskutinė vakarienė su arabų bobikėm už pinigus lotuliukas.gif Pamenu Kivo kažkada arabai siūlė belekiek pinigų už tai, kad jis jų reklamoj nusifilmuotų su arabiškais rūbais ir jis kategoriškai atsisakė, nes nenorėjo tų skurlių rengtis. O čia už babkes su 100 arabių varė pavakarieniaut biggrin.gif Gal čia kam ir faina, bet man tai apgailėtinai skamba. O kur dar jo draugystės su visokiais padugnėmis Čečėnijos "prezidentais" ir  Dagestano Nurmagomedovais. Nepamenu aš daug ko, nes nesidedu į galvą, kas man neįdomu, šiaip tik pažiaugčioju paskaičius ar pažiūrėjus ir tiek.  Vienu žodžiu, kiekvienam savo.

Aš tai pažįstu tik Kemalį, aktoriaus max vardą žinau. Net pavardės - ne. Tai dėl to tas ir požiūris tik personažinis.
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2019 01 18, 00:50)
Žinau tikrai, kad sekančią seriją žiūrėsiu. Serijoje pateikė daug informacijos, gumos netempė, siužetas sudėliotas logiškai, herojai aiškūs ir turi konkrečius tikslus.
Kaip ir visuose turkų serialuose paslaptys yra siužeto varomoji jėga, o čia dar ir detektyvas, be to manau, kad bus ir romantinė linija. 
Mane serialas sudomino, nes norėjau pamatyti aktorę Hazal Subaši visai kitokiam kontekste
Ši aktorė  man patiko seriale Adini Sen Koy, o vėliau ji puikiai atrodė projekte Bir Umut Yeter
Pažiūrėjau ir aš 1-mą seriją. Patiko kitoniškumas. Žiūrint tarytum kryžiažodį ar galvosūkį sprendžiau.
Minčių daug liko po peržiūros, dar ilgai galvoje dėlionę iš detalių dėliojau, iš galvos neišėjo.
Skaičiau, kad net kai kas pirmą seriją du kartus žiūrėjo, nes nesuprato, o žiūrėti tikrai labai įdėmiai reikia rolleyes.gif
Moterys tai tvirtos charakteriu ir pozyva parodytos, jokių ten chi chi, cha cha, ar bla bla bla.
Dar detalės tos rodomos patinka, kurios tikrai nėra smulkmė, kaip kad ir tas paveikslas ant sienos jo miegamajame ir pan,.

daibava, o kaip tas DVD diskas atsidūrė pas Džichangirą? Kad automobilyje rodė tai mačiau, bet kaip automobilyje atsidūrė?
Džichangiras man retsykiais grėsmingai atrodė, o dabar tai jau kai kam jo apskritai vertėtų bijoti, jis ne pėsčias,
patyliukais gerai strateguos, manau. Bet visumoje iškart matosi, kad jis nėra toks kaip tie visi kiti, kaip jo šeima, jis kitoks.
Įdomu, kas su juo nutiko svetur, kai jis buvo išvykęs, kad taip pasikeitė. Tas troškulys ir jo ta nemiga man priminė Fi Ci Pi...
Manau Miužde arba sutvarkys jo nemigą arba jis visai praras ramybę biggrin.gif Miužde tinka šis vaidmuo, naglos personos.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Sekančią seriją ir aš pažiūrėsiu.
Halka 2. Bölüm Tanıtım
Кольцо 2 серия 2 фрагмент русские субтитры


otea, o tu jau pažiūrėjai 1-mą seriją? Kaip tau?
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 01 21, 17:37)
daibava, o kaip tas DVD diskas atsidūrė pas Džichangirą? Kad automobilyje rodė tai mačiau, bet kaip automobilyje atsidūrė?

matyt ir jam atsiuntė,
nes ir dėžutė tokia pat,
kaip ir to CD, kurį siuntė Kaanui
Atsakyti
Sveikos,

Aš labai laukiu naujų projektu ! dar paskutines Erkenci Kus nepažiurejau, planuoju savaites pabaigoje prieš naujausia serija pažiurėti ax.gif

Tiesa per LNK pradejau žiureti jūsų pamėgta ir daug diskusijų sukėlusį Sen Anlat Karadeniz šiandiena antra serija rodė, pagrindiniai aktorei nesimpatizavau, nuo preitų matytų jos rolių, bet jos vaidyba...labai :ploju2: manau toliau žiurint ji man vis labiau patiks ax.gif


QUOTE(kami_ @ 2019 01 17, 15:23)
Ziauriai graziai kartu atrodo wub.gif tikiuosi ir seriale blogai neatrodys rolleyes.gif
Del barzdeles pritariu, graziai su ja ziurisi:)


Labai laukiu!!! wub.gif


QUOTE(Visgi @ 2019 01 21, 16:37)
otea, o tu jau pažiūrėjai 1-mą seriją? Kaip tau?


Šiandiena žiuresiu Halka ! cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo otea: 21 sausio 2019 - 20:30
Halka labai itraukė, laukiau sugryžtančio Serkano, ir manau jam labai tinka ši rolė didis.gif Iškarto spėjau kad jis bus Karabulut nes visai netinka prie Tepeli šeimos. Tai išeina Kaan bus Tepeli ? unsure.gif Nejaugi ir jie ( Tepeli) nežino kad augina ne savo sūnų ? rolleyes.gif Na bet Cihangir ir gyvena atskirai, jį augino ta auklė, tai jų santykiai tokie ir tėra ax.gif
Hande savo rogėse taipat biggrin.gif Surinkta gerų aktorių grupė, labai idomu kaip viskas rutuliosis toliau. Kas žinote kada išeis 2 serija ?
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2019 01 22, 01:31)
Halka labai itraukė, Kas žinote kada išeis 2 serija ?

kaip suprantu jis bus rodomas antradieniais
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2019 01 22, 00:49)
kaip suprantu jis bus rodomas antradieniais

Taip, visus naujus dabar sukišo į antradienį. Plius MI perkėlė.

O aš laukiu naujo su Hande Dogandemir ir Engin Ozturk. Vien tik dėl režisieriaus, nes jis wow. Netikiu, kad jis ant prasto projekto pasirašytų. Tiek kad Kanal D ketvirtadienį pastatė, tai labai įdomu kiek serijų parodys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2019 01 21, 19:05)
matyt ir jam atsiuntė, nes ir dėžutė tokia pat, kaip ir to CD, kurį siuntė Kaanui
A, vadinas nieko nepraleidau, nes galvojau gal pražiopsojau.

QUOTE(otea @ 2019 01 21, 20:29)
Aš labai laukiu naujų projektu!

Tiesa per LNK pradejau žiureti jūsų pamėgta ir daug diskusijų sukėlusį Sen Anlat Karadeniz šiandiena antra serija rodė, pagrindiniai aktorei nesimpatizavau, nuo preitų matytų jos rolių, bet jos vaidyba...labai :ploja 2: manau toliau žiurint ji man vis labiau patiks ax.gif
Aš jai irgi jokios simpatijos nejaučiau, nes ji amžiais visur tokią paturbintą blogietę vaidindavo, mokėdavo gerai sukelti antipatiją, tačiau SAK, tai jos rolė ir personažas visu 180° kampu pasisukęs, tarytum visai kita aktorė rolleyes.gif O kaip tau Asiye? biggrin.gif


Aš taip pat kai ko laukiu iš naujų, pradžiai, jau rašiau, bo žiūriu kai ką dabar su šiuo aktoriumi, patinka. Atradimas man neblogas.
Ir apskritai, nuo rudens atradau 2 aktorius kurie papildė mano sąrašą. Gerai, ateina nauja jauna karta. Taip ir turi būti rolleyes.gif

Noriu žvilgtelėti "Hercai" (Ветреный) ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka


QUOTE(otea @ 2019 01 22, 00:31)
Halka labai itraukė, laukiau sugryžtančio Serkano, ir manau jam labai tinka ši rolė didis.gif Iškarto spėjau kad jis bus Karabulut nes visai netinka prie Tepeli šeimos. Tai išeina Kaan bus Tepeli? unsure.gif Nejaugi ir jie (Tepeli) nežino kad augina ne savo sūnų? rolleyes.gif Na bet Cihangir ir gyvena atskirai, jį augino ta auklė, tai jų santykiai tokie ir tėra ax.gif
Hande savo rogėse taipat biggrin.gif Surinkta gerų aktorių grupė, labai idomu kaip viskas rutuliosis toliau. Kas žinote kada išeis 2 serija?

Vakar specialiai nerašiau, norėjau kad pažiūrėtum, kaip tu tai supratai. Man regis ten keli asmenys viską žino nuo pat pradžių, ypač moterys, viena iš jų tai tikrai, ir man atrodo, kad visa tai buvo sąmoningai padaryta, žinant. Bet va kodėl, tai klausimas geras. Įdomu kieno čia sumanymas. Tiesa, nemanau, kad Kaan Tepel'iu bus.
Net sakyčiau keista, anksčiau kažkaip apie pagrindinius personažus geriečius žiūrėdavome, o čia va prašau, pagrindiniai - blogiečiai, mafija (apart kelių).

Antradieniais Halka rodo. Tai tikiuosi ryt jau bus su subtitrais.
Atsakyti
QUOTE(drugelis159 @ 2019 01 19, 18:58)
Neseniai baigiau žiūrėti Siyah Beyaz Ask. Be galo patiko... ieškau kažko panašaus, gal kokių pasiūlymų turti? hmm.gif

Man kažkodėl pirma mintis - "Seref Meselesi" (Дело чести), Ygit ir Sibel pora,
pliuso minuso trauka, o ir jis įsivėlęs į kąi ką, tai gal matyt todėl man taip.

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Na, arba dar "Gunesi Beklerken" (В Ожидании Солнца). Bet jis jau labiau prie jaunatviškesnių,
tačiau neapykantos ir meilės trauka - labai didelė ir stipri. Kriminalo va čia seriale tai nėra.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2019 01 22, 01:49)
kaip suprantu jis bus rodomas antradieniais


super tai nauja jau greitai išeis 4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2019 01 22, 12:11)
A, vadinas nieko nepraleidau, nes galvojau gal pražiopsojau.

Aš jai irgi jokios simpatijos nejaučiau, nes ji amžiais visur tokią paturbintą blogietę vaidindavo, mokėdavo gerai sukelti antipatiją, tačiau SAK, tai jos rolė ir personažas visu 180° kampu pasisukęs, tarytum visai kita aktorė rolleyes.gif O kaip tau Asiye? biggrin.gif
Aš taip pat kai ko laukiu iš naujų, pradžiai, jau rašiau, bo žiūriu kai ką dabar su šiuo aktoriumi, patinka. Atradimas man neblogas.
Ir apskritai, nuo rudens atradau 2 aktorius kurie papildė mano sąrašą. Gerai, ateina nauja jauna karta. Taip ir turi būti rolleyes.gif

Noriu žvilgtelėti "Hercai" (Ветреный) ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Vakar specialiai nerašiau, norėjau kad pažiūrėtum, kaip tu tai supratai. Man regis ten keli asmenys viską žino nuo pat pradžių, ypač moterys, viena iš jų tai tikrai, ir man atrodo, kad visa tai buvo sąmoningai padaryta, žinant. Bet va kodėl, tai klausimas geras. Įdomu kieno čia sumanymas. Tiesa, nemanau, kad Kaan Tepel'iu bus.
Net sakyčiau keista, anksčiau kažkaip apie pagrindinius personažus geriečius žiūrėdavome, o čia va prašau, pagrindiniai - blogiečiai, mafija (apart kelių).

Antradieniais Halka rodo. Tai tikiuosi ryt jau bus su subtitrais.



SAK moterys nepesčios, ypač Asiye biggrin.gif į priekį nieko nežiūriu, labai patogiu laiku rodo kol darau pietus, tik jaučiu LNK bus tas serijas labai daug sukarpe ax.gif

Tepeli žmona greičiausia negali tureti vaikų, atrodo Chiganhir vienintelis sūnus, ir kai jis buvo pagrobtas mažas, ji prie jo prisirišo ir nebenorejo gražinti tikrajai mamai,spėju kad taip buvo hmm.gif

O apie kokiu aktorius dar šnekate ? 4u.gif

Jau tikrai reikia naujų veidų turkų serialuose ! mirksiukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 01 20, 22:24)
Na ką, sakiau, kad Kara Sevda žiūrėsiu pirmą ir paskutinę seriją, bet.. žiūrėjau pirmą ir visas iki paskutinės biggrin.gif Liko iš tiesų pora serijų, bet bus stop. Ir taip didelė sloga, tai bijau, kad per ašaras ir uždust galėsiu.
Patiko belekaip. [.........] Man tai jis tobulai tiko ir graaažus. Ir šiaip labai jau tobulas pavaizduotas - racionalas, stiprus, jausmingas, na, ne vyras, o dievybė biggrin.gif [......]

O kaip pagrindinė aktorė Neslihan t.y. Nihan personažas? Patiko kaip vaidino?
Man tai patiko, ir nesvarbu kad ne mano favoritė, bet man ji čia labai patiko.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti