Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Gyvenimo daina tai Hayat Şarkısı, turbūt visi žinote, vat Hiulija ir Mahiras porele, draugai, aktoriai nerealus   :wub:

O ziauriai gaila, del Melek ir Huseino (brolio) meiles, man jie abu tokie grazus ir tinka vienas kitam, bet sudirbo kaip reikalas juos  :angel_sadangel:

 

Nuo likimo nepabegsi tai Kalbimdeki Deniz, apie ji nieko nebuvau girdejusi, bet pradejo rodyti ir visai patiko. Man aplamai šeimynines dramos patinka. O siuzetas yra kaip vyras susiranda meiluze ir palieka ja su vaikais  be cento kišeneje, prisiglaudzia gero vyro Mirato namuose ir aišku isimyli vienas kita  :wub: (galvojau, kad vyresniu veikeju meile neirauks, bet klydau) yra paaugle dukra yra kaimynai kurie veda visus iš proto, bet nuobodziauti neleidzia  :unsure:  :hmm:

 

Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2019 01 17, 05:19)
<p><strong>Gyvenimo daina tai Hayat Şarkısı</strong>, turbūt visi žinote, vat Hiulija ir Mahiras porele, draugai, aktoriai nerealus   wub.gif</p>
<p>O ziauriai gaila, del Melek ir Huseino (brolio) meiles, man jie abu tokie grazus ir tinka vienas kitam, bet sudirbo kaip reikalas juos  angel_sadangel.gif</p>
<p> </p>
<p><strong>Nuo likimo nepabegsi tai Kalbimdeki Deniz</strong>, apie ji nieko nebuvau girdejusi, bet pradejo rodyti ir visai patiko. Man aplamai šeimynines dramos patinka. O siuzetas yra kaip vyras susiranda meiluze ir palieka ja su vaikais  be cento kišeneje, prisiglaudzia gero vyro Mirato namuose ir aišku isimyli vienas kita  wub.gif (galvojau, kad vyresniu veikeju meile neirauks, bet klydau) yra paaugle dukra yra kaimynai kurie veda visus iš proto, bet nuobodziauti neleidzia  unsure.gif  hmm.gif</p>
<p> </p>

Ai, sitas tai tikrai fainas, nors nesu jo iki galo daziurejusi. Bet aktoriai fantastiski tikrai visi iki vieno.

Pavadinimas turkiskas girdetas, reiks paziuret kas vaidina ir gal uzmest aki kada.
Atsakyti
Nu labai graži pora man jie, super žiūrisi wub.gif Įdomu kaip veiksme viskas atrodys ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Ir tikiuosi, kad jam tą barzdelę minimalią paliks, nebus vien tik grynai ūūūūūūūūūūsai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2019 01 17, 15:21)
Nu labai graži pora man jie, super žiūrisi  wub.gif Įdomu kaip veiksme viskas atrodys  ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Ir tikiuosi, kad jam tą barzdelę minimalią paliks, nebus vien tik grynai ūūūūūūūūūūsai biggrin.gif

Ziauriai graziai kartu atrodo wub.gif tikiuosi ir seriale blogai neatrodys rolleyes.gif
Del barzdeles pritariu, graziai su ja ziurisi:)

Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2019 01 16, 14:57)
Laukiu Kuzgun, nieko naujo nesitikiu tik del Barişo ir Burcu biggrin.gif
Aš laukiu, noriu žvilgtelėti "Hercai" (Ветреный). Pavasarį, kovą žada, žadama... ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
QUOTE(daibava @ 2019 01 16, 16:44)
jau pasirodė naujo serialo Halka pirma serija
tačiau jau labai ilga
bandysiu žiūrėti
gal sudomins turkiškas detektyvas
Ir kaip? Ta prasme_kokį pirmąjį įspūdį paliko 1-oji serija? Neslogus, nerūškanas? Ar toks prie prietemos?
QUOTE(Indrijan @ 2019 01 17, 06:19)
Gyvenimo daina tai Hayat Şarkısı, turbūt visi žinote, vat Hiulija ir Mahiras porele, draugai, aktoriai nerealus wub.gif
Pritariu. Ypatingai tiko vienas kitam. Pagal temperamenta atitiko kirvis kotą.
Na, ji gal labiau prie cholerikų, vienareikšmiškai labiau velnio nešta ir pamesta biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Dar mergaitė ta patiko vaidinusi pagrindinę heroję vaikystėje

vartotojo įkelta nuotrauka

Na ir žinoma tas tėtušis

vartotojo įkelta nuotrauka

Ir, beje, man po pabaigos liko kartėlis...

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 01 17, 20:29)
Ir kaip? Ta prasme_kokį pirmąjį įspūdį paliko 1-oji serija? Neslogus, nerūškanas? Ar toks prie

Žinau tikrai, kad sekančią seriją žiūrėsiu.
Serijoje pateikė daug informacijos, gumos netempė,
siužetas sudėliotas logiškai, herojai aiškūs ir turi konkrečius tikslus.
Kaip ir visuose turkų serialuose paslaptys yra siužeto varomoji jėga,
o čia dar ir detektyvas, be to manau, kad bus ir romantinė linija.
Mane serialas sudomino, nes norėjau pamatyti aktorę Hazal Subaši visai kitokiam kontekste
Ši aktorė man patiko seriale Adini Sen Koy,
o vėliau ji puikiai atrodė projekte Bir Umut Yeter
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Sveikos  :P  Naujokė forume bet ne turkiškų serialų tarpe.. 
Neseniai baigiau žiūrėti  Siyah Beyaz Ask . Be galo patiko... ieškau kažko panašaus, gal kokių pasiūlymų turti?  :hmm:  :wub: 

Atsakyti
QUOTE(drugelis159 @ 2019 01 19, 17:58)
<p>Sveikos tongue.gif  Naujokė forume bet ne turkiškų serialų tarpe.. 
Neseniai baigiau žiūrėti  <strong>Siyah Beyaz Ask . </strong>Be galo patiko... ieškau kažko panašaus, gal kokių pasiūlymų turti? <strong> hmm.gif</strong><strong>  wub.gif</strong><strong> </strong></p>

Jei pas turkus ne naujoke, tai, matyt, jau busit maciusi Kara para ask? Sakyciau man jie panasaus tipo.
Arba galit pigia kopija paziuret, subalansuota turku kaimieciams, tai bandykit Sen anlat karadeniz biggrin.gif

Atsakyti
Sveikos gyvos...

Na ką, sakiau, kad Kara Sevda žiūrėsiu pirmą ir paskutinę seriją, bet.. žiūrėjau pirmą ir visas iki paskutinės biggrin.gif Liko iš tiesų pora serijų, bet bus stop. Ir taip didelė sloga, tai bijau, kad per ašaras ir uždust galėsiu.

Patiko belekaip. Daug serijų, o jokio ištęstumo, tik vienoj vietoj, kaip ir buvau rašius, buvo jau pavažiavę, bet labai greit grįžo į vėžias.

Vis prisimenu, kad Kemalis baisiai negražus kai kam biggrin.gif Man tai jis tobulai tiko ir graaažus. Ir šiaip labai jau tobulas pavaizduotas - racionalas, stiprus, jausmingas, na, ne vyras, o dievybė biggrin.gif

O pabaigą tai teks pačiai sugalvoti pagal save rolleyes.gif Nieko nesispoilinsiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 01 20, 21:24)
Vis prisimenu, kad Kemalis baisiai negražus kai kam biggrin.gif Man tai jis tobulai tiko ir graaažus. Ir šiaip labai jau tobulas pavaizduotas - racionalas, stiprus, jausmingas, na, ne vyras, o dievybė biggrin.gif

Man man man, kam gi daugiau biggrin.gif Man jis lievas ir iš išvaizdos, ir kaip aktorius, ir plius pagal pažiūras ir gyvenimo būdą, kiek man bendram sraute info užkliūva. Viaukt, žodžiu biggrin.gif Ne mano tipas visiškai. Na bet kas čia ir būtų, jei visi visiems patiktų, bi tik laimingi visi biggrin.gif
Atsakyti

Jei pas turkus ne naujoke, tai, matyt, jau busit maciusi Kara para ask? Sakyciau man jie panasaus tipo.
Arba galit pigia kopija paziuret, subalansuota turku kaimieciams, tai bandykit Sen anlat karadeniz biggrin.gif

 Kara para ask mačiusi ;) O Sen anlat karadeniz vis gundžiausi pradėti, bet baisiai nenorėjau serijų laukti.. dabar per TV rodys, gal bus proga atsisukant pažiūrėti  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2019 01 20, 23:45)
Man man man, kam gi daugiau biggrin.gif Man jis lievas ir iš išvaizdos, ir kaip aktorius, ir plius pagal pažiūras ir gyvenimo būdą, kiek man bendram sraute info užkliūva. Viaukt, žodžiu biggrin.gif Ne mano tipas visiškai. Na bet kas čia ir būtų, jei visi visiems patiktų, bi tik laimingi visi biggrin.gif

Na na, kas per gyvenimo būdas? Cekava net pasidarė bigsmile.gif
Atsakyti