Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Indrijan @ 2019 01 16, 13:48)
Kad jau niekas nekabina tai jau tikrai, jų tiek daug naujų kepa ir lyg aktoriai sudomintu, pradedu viena dvi serijas ir nuobodu pasidaro, nu neužkabina nors tu ką  ax.gif
O lietuvišuose žiūriu "Gyvenimo daina" ir "Aukštakulnių kerštas" ir  "Nuo likimo nepabėgsi"  ir labai neblogai žiūrisi. Lietuviškai žiūrėti yra žymiai lengviau gali daryti bet ką vistiek viską suprasi kas vyksta. Tik esu labai smalsi ir pykstu ant savęs - pasibaigia serija įdomiai ir tuoj lendu į youtube ir pražiūriu į priekį  biggrin.gif

Man tai lietuviško žiūrėjimo minusas, kad vieną seriją sukarpo į tris ir serijos tada pabaiga gaunasi nelabai intriguojanti. Nes turkų privalumas, kad jie taip moka užbaigti serijas, kad jau labai norisi iškart ir sekančią įsijungti :)Ir tas sukarpimas serijų labai ilgą serialą padaro, 39 serijas turkiškas, lietuviai vos ne metus laiko rodo. Iš kitos pusės, gal privalumas, kad nereikia minimum 2-jų valandų skirti į dieną serialo žiūrėjimui. ;)
Ai, nu ir aišku, lietuvių vertimas man juokingas. Pvz Icerde, tai pagrinde viens kitą keikdavao - ot Žaltys! Nors užmuškit, netikiu, kad turkai tokį žodį savo leksikone vartoja ax.gif
Atsakyti
Sunkus atvejis su tais serialais, beveik jau utopija rasti tokį kuris prikaustytų, dėl kurio verktų bemiegės naktys mastau.gif
Apie naujus (ypatingai jau siužetai supanašėjo, o apie nuspėjimą, tai jau net nekalbu) ir apie naujų pradėjimą žiūrėti taip pat patyliu, sakyčiau net baisu ir rizikuoti, geriau jau išlaukti, nes eina kaku kaip galima nusivilti, abidna kai uždaro. Suprantu ir visad užjaučiu tuos fanus.
Va skaičiau, kad vien per 2018 m. uždarė 48 serialus. Manęs net nestebina sakyčiau. Mane kur kas labiau stebina (nors vis sakau sau, kad jau daugiau nieks turbūt nenustebins), kai vienu metu du scenarijus rašo tarkim arba perleidžia savo scenarijų rašyti į kitas rankas, taip sakant meta vidury.
Va, po Naujų jau vėl nemažas skaičius naujų pareina, taip sakant pamaina keičiasi irnesakyk.gif Taip buvo ir bus per amžius, amen biggrin.gif
Kaip čia kažkur skaičiau, kad ką jau padarysi, kad tokie kriminaliniai metai, taip jau išpuolė, kad_kriminalai, detektyvai, policija, komisarai ir t.t., va buvo kažkurie metai, kai vien tik beveik verkiančių pelenių metai buvo.

Vienu žodžiu nustebint jau sunku. Tikrai.
Atsakyti
Pas mane to laiko dabar labai mazai serialamd tai nebaigtus ziureti baigineju biggrin.gif Ficipi dabar ziuriu.
O lietuvoskai ir rusiskai garsintu turkisku filmu negaliu ziureti rolleyes.gif nerviskai tiesiog veikia, ziuriu arba su rusiskais subtitrais arba turkiskai rolleyes.gif
Laukiu Kuzgun, nieko naujo nesitikiu tik del Barişo ir Burcu biggrin.gif
Ai ir turkiskus filmus dar kai randu laiko paziuriu. Geriausias kol kas Ayla rolleyes.gif
Atsakyti
Ką jau ką, bet lietuviškai tai tikrai neįprasta, net toks jausmas, kad visai neturkiškas TV ekrane rolleyes.gif Man regis kažkada užmačiau Savas žmogus (Icerde).
Atsakyti
jau pasirodė naujo serialo Halka pirma serija
tačiau jau labai ilga
bandysiu žiūrėti
gal sudomins turkiškas detektyvas
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2019 01 15, 21:48)
Eisiu ir aš Draugų žiūrėt su Lux biggrin.gif

friends.gif

Aš dar peržiūrėjau rusų klasiką - Ana Karenina, Broliai Karamazovai, Idiotas ir dar Grigorij R. apie Rasputiną. Visur nuostabiai parinkti aktoriai ir pailsėjau nuo turkų, kur kiekvienam seriale esmė ta pati - blogietis ir kerštas.
Atsakyti
Kur visi serialai uzstrigo, nei vienos naujos serijos doh.gif
Perziurejau ta Protector/Защитник gana toks pigus pasirode, tikejausi tikrai daugiau, bet matyt pritaike holivudui, labai pavirsutiniska viskas, tiek, kad grazuolis aktorius viska gelbeja biggrin.gif

Dabar ziuriu Госпожа Фазилет и ее дочери , visai toks nieko, bet cia jau visos jauciu maciusios .

Geri jusu pastebejimai tikrai kepa labai daug, labai panasiu serialu...atorodo dar siuzetas gal ir nieko is pradziu, bet taip viska nutempia, tiek visokiu absurdu prisigalvoja, kad pasidaro labai nuobodu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 16 sausio 2019 - 20:30
QUOTE(lutuke123 @ 2019 01 16, 20:27)
kur visi serialai uzstrigo nei vienos naujos seriojos doh.gif
Kaip ir kasmet, atostogos, tik šįkart ilgesnės nei įprastai. Nieko, viskas ok, kitą savaitę jau startas, sugrįžta mirksiukas.gif


Oi, na bet tikrai epizode Ferhatas grįžo iš Siyah Beyaz Ask. Tebūnie daug ar keletas akimirkų, nesvarbu, pamatysim sekančią savaitę.
Ta kūno kalba; laikysena, eisena, veido mimika, žvilgsnio išraiška... vai, vai, vai. Na ir žinoma, ta spalva, drabužis, juodas golfas rolleyes.gif
Muhteşem İkili 10. Bölüm Fragmanı
Papildyta:
Na, turi man gerą aurą šis serialas, turi.
Atsakyti
Megaites o Carparisma ir Erkenci kus neberodo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SADNESS @ 2019 01 16, 20:44)
Megaites o Carparisma ir Erkenci kus neberodo? 4u.gif
Sekančią savaitę abu sugrįžta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2019 01 16, 11:48)
Kad jau niekas nekabina tai jau tikrai, jų tiek daug naujų kepa ir lyg aktoriai sudomintu, pradedu viena dvi serijas ir nuobodu pasidaro, nu neužkabina nors tu ką  ax.gif

O lietuvišuose žiūriu "Gyvenimo daina" ir "Aukštakulnių kerštas" ir  "Nuo likimo nepabėgsi"  ir labai neblogai žiūrisi. Lietuviškai žiūrėti yra žymiai lengviau gali daryti bet ką vistiek viską suprasi kas vyksta. Tik esu labai smalsi ir pykstu ant savęs - pasibaigia serija įdomiai ir tuoj lendu į youtube ir pražiūriu į priekį biggrin.gif

drinks_cheers.gif Ant tiek viskas neįdomu, kad net ir su mėgstamais aktoriais neįmanoma žiūrėti, jau nekalbant apie kitus.

Aš tą aukštakulnių kerštą žiūrėjau kažkada online, nes mane kabino iš pradžių, ir aktoriai faini, bet nežinau ar ištempiau 10 serijų ar ne, žiauriai nuobodu pasidarė. Tiek kad atradau sau naują aktorę fantastišką - Merve, jau buvau kažkada rašius. Šiaip ir vėl gobšumas nugalėjo ir sužlugdė viską, eilinį kartą. Būtų užtekę vieno sezono, kurį būtų buvę galima įdomiai ir dinamiškai sudėliot. Tai ne, gavo gerą reitingą ir pradėjo tempt doh.gif
O kas tie kiti du?

Va dėl šito privalumas (turbūt vienintelis) žiūrėt naujai rodomus serialus, kai negali pažiūrėt į priekį, kad ir kaip norėtųsi biggrin.gif Aš irgi taip darydavau biggrin.gif ax.gif Bet jau nelabai bepamenu kada esu ką žiūrėjus baigtą filmuoti.

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2019 01 16, 13:00)
Ai, nu ir aišku, lietuvių vertimas man juokingas. Pvz Icerde, tai pagrinde viens kitą keikdavao - ot Žaltys! Nors užmuškit, netikiu, kad turkai tokį žodį savo leksikone vartoja ax.gif


O tai atsilikėlių jau nebeliko? lotuliukas.gif Dabar žalčiai? biggrin.gif

QUOTE(kami_ @ 2019 01 16, 13:57)
Pas mane to laiko dabar labai mazai serialamd tai nebaigtus ziureti baigineju 
Laukiu Kuzgun, nieko naujo nesitikiu tik del Barişo ir Burcu biggrin.gif
Ai ir turkiskus filmus dar kai randu laiko paziuriu. Geriausias kol kas Ayla rolleyes.gif

Nu va šitą aš irgi pažiūrėsiu, bent jau porą serijų. Irgi grynai dėl aktorių, nes abu labai patinka. Įdomu kokie įvaizdžiai, pateikimas, stilistika. Bet kai pamačiau aprašymą seriko, tai nei juokis, nei verk biggrin.gif Gerai, kad ir aš laiko nelabai turiu. O ir noro jau beveik nebeturiu biggrin.gif
Ir dabar, aišku, visus į antradienį sukiš. Nėra kitų dienų savaitėj, tik ketvirtadienis ir antradienis guminiai biggrin.gif O paskui žmonės reitingus lygina ketvirtadienio ir sekmadienio kaip lygų su lygiu biggrin.gif

QUOTE(Lux @ 2019 01 16, 16:30)
friends.gif

Aš dar peržiūrėjau rusų klasiką - Ana Karenina, Broliai Karamazovai, Idiotas ir dar Grigorij R. apie Rasputiną. Visur nuostabiai parinkti aktoriai ir pailsėjau nuo turkų, kur kiekvienam seriale esmė ta pati - blogietis ir kerštas.

Nekenčiu rusiško kino. Apie serialus išvis nekalbu. Net ir kitų šalių kurtų filmų, kur veiksmas rusijoj ar apie rusiją vyksta, negaliu žiūrėti. Pvz Kurtas ar Karadaglar. Žodžiu, belieka Draugai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 16 sausio 2019 - 22:32
QUOTE(lutuke123 @ 2019 01 16, 20:27)
Perziurejau ta Protector/Защитник gana toks pigus pasirode, tikejausi tikrai daugiau, bet matyt pritaike holivudui, labai pavirsutiniska viskas, tiek, kad grazuolis aktorius viska gelbeja  biggrin.gif

Dabar ziuriu  Госпожа Фазилет и ее дочери, visai toks nieko [......]
Na, nes taip ir yra tas pritaikymas, kitaip ir būti negali biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka



Man net neįprasta matyti tokią Fazilet, be garbanų ax.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti