Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Sveikos,
Su artėkjančias visas! 4u.gif

Šiaip jau nuo turkų visai atsilikau, net savo mylimą turkelį apleidau... ax.gif Kažkurią dieną netyčia užsukau į vk ir kuo toliau tuo labiau, mane tie turkai nuvilia. Vėl ten kažkokie boikotai, vėl valdžios kišimaisi į viską... Taip jau man ten viskas nusivažiavę. Tiek potencialo turi, bet nu visiškai nieko gero nebesukuria.... ax.gif

Vakar užbaigiau Icerde. Pradėjau per TV1 jį taip kantriai po truputuką žiūrėti. Ir ant paskutinių kokių 10 serijų užsikabliavau, ir jau per dvi dienas užbaigiai telefone. Prisiminiau, ką reiškia nenorėti meigo iki 2-os nakties dėl serialo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Didzžiausia užuojauta toms, kas žiūrėjo online. Tų paskutinių serijų belaukdama turbūt būčiau susprogus....Tik ne tokius serikus žiūrėti online ax.gif

Šiaip serialas tikrai neblogas, ypač kai rebuzai pradeda po truputį spręstis ir atsiskleisti. Didžiausia pagarba už puikų aktorių parinkimą, dar puikesnį savo personažų išpildymą ir gerą humorą. Tikrai ne lėkštus turkiškus bairius su meškom dirbtinėm ir panašiai ax.gif Tiek gerų dialogų senai bebuvau girdėjus.

Arasas ir Cagis išvis po seriko man dabar mylimiausi turkiško jaunimėlio atstovai. wub.gif Puikus duetas! Va jau net šiandien jaučiu, kaip pasiiilgau brolių Ilmazų. Santūresnio ir rimtesnio vyresnėlio - Jamano, bei artistiško, spalvingo - Merto-Umuto ax.gif

Kiek pamenu, daug kam čia trūko meilės, ypač tarp Sarpo ir Melek. Man tai visko su saiku. Ne meilė buvo Sarpo viso serialo tikslas. Scenaristai, kaip tik labai gerai išlaikė visą Sarpo liniją. Nuo mažens užsibrėžęs rasti dingusį brolį, vėliau troškęs atkeršyti Jelalui, visą serialą kantriai tą ir darė. Melek buvo tik graži spalva, artimas žmogus, kartais leidęs atsiremti ir pasiguosti. Negalėjo jis atsipalaiduoti ir leisti galvą nebedirbti ta linkme, kokia buvo susiplanavęs.
Melek - įpatingai tinkamai parinktas vardas personažui. Su angelu man siejosi šis personažas ir pati aktorė. Visiškai neturiu jokių priekaištų Bensu. Nežinau, gal mane tas jos grožis užbūrė...Nu labai jau graži mergaitė wub.gif Tik gaila, kad lemtis jos liūdna.

Serialo vinis tai be konkurencijos. Raudonbarzdis biggrin.gif Nu kas per gerulis. O kai prasižioja, vieni perliukai iš burnos byra... Ir paskutinė jo frazė, kad jam scenaristai nesugalvojo Heppy Endo irgi gera biggrin.gif Apskritai tiek jo, tiek jo chebrytės, ai dar Džoskuno man bariukai paliks pačius gerausius prisiminimus.

Taip pat, turiu paminėti ir vadą Jusufą. Gal ir keista man pati jautriausia scena buvo jo žuties epizodas. Muzika, kameros darbas, buvo ant tiek gerai pastatyti, kad krokiau su garsu...Kažkaip jis man mirė, kaip didžiausias didvyris ir tikrai nusipelnęs žmogus....

Na ir serialo minusiukai, mano galva. biggrin.gif Tradiciškai, aišku, atsilikę mentai. Galvojau, kad KPA jie tik tokie, bet pasirodo yra ir žiauriau. Nu tupycu tupycos. Amžinai vėluoja, amžinai iš medžio iškritę, amžiais pasimetę gyvenimę, visi kas netingi juos išduria... Žodžiu visiška katastrofa. Pradedu tikėt, kad Turkojoj jie visi tokie - tie policininkai. Nu atsilikę nevykėliai. Atsiranda vienas antras koks protingas, bet komanda susirenka lapuchų.
Na ir aišku, turkų fantastika. Ji pranoksta turbūt visus. Iešmus su rankom lanksto, šautuvus su kojom užtaisinėja, mūrai nuo kojos spyrio griūna, bėga, vartosi su akiniais nuo saulės, tie vietoj stovi biggrin.gif Šaudo iš belekur, pataiko idealiai. Senis Jalalas visas dreba, kaip šaltiena, bet vidury Stambulo vienas pats nukala 5 kietus apsauginius. Praeiviai tai iš vis kaip kosmose, nieko nemato, negirdi. biggrin.gif Taip su vyru ir nespsisprendėm ar iš Indų serialų čia paimti efektai ar tiesiog gavosi bajavyko parodija biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Kad ir kaip ten bebūtų, serialas man tikrai patiko. Kam patinka judesys, ne vien tik meilė seilė, kažkiek detektyvo, nesižavi turkiškom tralaliuškom, manau vertas dėmėsio.


Pardon, kad gavosi ilgas postas, bet taip senai kažką rašiau ir žiūrėjau, tai užsivedžiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 12 30, 20:53)

Tas Carpisma pasirode gana nuobodus, bet vis tiek ziuriu  biggrin.gif bet jauciu vienas is blogiausiu kinu, kur filmuojasi Kivancas net Erkenci Kus tapo idomesnis, nei tas smile.gif

Papildyta:
bet kai mane nervina tuose turkiskuose kinuose daznai moterys pradeda elgtis taip kvailai doh.gif  biggrin.gif


Labai pritariu drinks_cheers.gif Carpisma ir man nėra kažkas wow, tikėjausi geriau, žiuriu tik delto kad labai Kivanc ir Elcin myliu.

O Erkenci Kus pasikeitus scenaristei tai taip nusivažiavo...jau kantrybė ant paskutiniu, bet velgi isijungiu nes Can ir Demet patinka, nors labai erzina kad ja tokia kvailute ir naivia nori parodyti...nuo komendijos perejo i drama. Paskutinės serijos dar nežiurėjau, pas juos atostogos, tai manau ir aš paatostogausiu nuo jo ax.gif

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2018 12 31, 12:03)

Vakar užbaigiau Icerde


Puikios įžvalgos ! drinks_cheers.gif Icerde labai geras projektas, aktorių vaidyba aukšta klasė ir visi personažai atidirbo 100%
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2018 12 31, 13:08)
Labai pritariu drinks_cheers.gif Carpisma ir man nėra kažkas wow, tikėjausi geriau, žiuriu tik delto kad labai Kivanc ir Elcin myliu.
O Erkenci Kus pasikeitus scenaristei tai taip nusivažiavo...

Carpisma ir aš tikėjausi daugiau ir likau nusivylusi,
nebežiūriu net dėl aktorių
Erkenci Kus jau reikėtu pabaigti, nes siužetas užstrigo
ir nieko naujo nebeparodo, geriau imtu ir viską pabaigtu greitai,
o tas gumos tempimas nieko gero neduos
Atsakyti
Pritariu, kad EK reikia pabaigti. Geriau sugalvotų dar scenarijų keliom, bet super serijų, nei temptų. Paskutinės serijos jau visiškai nuobodžios.

----


O Kada Sevda antrą sezoną jau žiūriu. Pirmojo pabaiga jau graudeno, po to užmigt negalėjau, kad ir paryčiai jau buvo. Kas man patinka, kad Kemalis labai racionalus (mano suvokimu) vaizduojamas. Vienintelis, beje. Visi gali mirt, bele ne jis ir dukrytė. Bet, jau seniai pasiruošus blogiausiam.

Atsakyti

Taip jau man ten viskas nusivažiavę. Tiek potencialo turi, bet nu visiškai nieko gero nebesukuria.... ax.gif

Vakar užbaigiau Icerde. Pradėjau per TV1 jį taip kantriai po truputuką žiūrėti. Ir ant paskutinių kokių 10 serijų užsikabliavau, ir jau per dvi dienas užbaigiai telefone. Prisiminiau, ką reiškia nenorėti meigo iki 2-os nakties dėl serialo biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifDidzžiausia užuojauta toms, kas žiūrėjo online. Tų paskutinių serijų belaukdama turbūt būčiau susprogus....Tik ne tokius serikus žiūrėti online ax.gif


:laugh: As žiūrėjau online Icerde, bet visa laimė kad tik kelias paskutines serijas, viso serialo nebūčiau ištempus  :D  

Labai taikliai viską aprašei, pagrindinė šio serialo vinis buvo ne meilės seilės, o brolių santykiai ir jų "susijungimas", kito žodžio dabar taip staigiai nerandu  :D ... Aš visą serialą buvau už Mertą ir scenaristams turiu tik vieną priekaištą - norėjau, kad Eylem ir Fusun būtų primėmusios ir atledusios  būtent Mertui, o ne Umutui. Juk jos žinojo jo gyvenimo istoriją, žinojo kad jis augo gatvėj, be tėvų, ir galėjo bent jau jį išklausyti, leisti jam paaiškinti, o neleidusios jam net žodžio pasakyt abi jam prieš veidą užtrenkė duris ir nusisuko nuo jo, ir tik kai sužinojo, kad jis Umutas, rado jam milijona pateisinimų...

Patiko dar tai, kad komanda kiek buvo sugalvojusi serijų iš viso, tiek ir padarė, nors reitingai buvo labai geri jų ir buvo kalbama apie antrą sezoną, bet jie jų nesivaikė ir pabaigė viską aukšta nata...

Šiaip jei patiko šis, patiks ir Cukur, bet jis dar nebaigtas, dabar 2 sezonas filmuojamas ir rodomas, ten Aras irgi pagrindinis  :B 

Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2019 01 02, 16:48)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Raimusiuxxx" data-cid="72307803" data-time="1546246982"><div><p>vartotojo įkelta nuotrauka
</p></div></blockquote><p> laugh.gif<em></em> As žiūrėjau online <em>Icerde, </em>bet visa laimė kad tik kelias paskutines serijas, viso serialo nebūčiau ištempus  biggrin.gif  </p><p></p><p>Labai taikliai viską aprašei, pagrindinė šio serialo vinis buvo ne meilės seilės, o brolių santykiai ir jų "susijungimas", kito žodžio dabar taip staigiai nerandu  biggrin.gif ... Aš visą serialą buvau už Mertą ir scenaristams turiu tik vieną priekaištą - norėjau, kad Eylem ir Fusun būtų primėmusios ir atledusios  būtent Mertui, o ne Umutui. Juk jos žinojo jo gyvenimo istoriją, žinojo kad jis augo gatvėj, be tėvų, ir galėjo bent jau jį išklausyti, leisti jam paaiškinti, o neleidusios jam net žodžio pasakyt abi jam prieš veidą užtrenkė duris ir nusisuko nuo jo, ir tik kai sužinojo, kad jis Umutas, rado jam milijona pateisinimų...</p><p>Patiko dar tai, kad komanda kiek buvo sugalvojusi serijų iš viso, tiek ir padarė, nors reitingai buvo labai geri jų ir buvo kalbama apie antrą sezoną, bet jie jų nesivaikė ir pabaigė viską aukšta nata...</p><p></p><p>Šiaip jei patiko šis, patiks ir <em>Cukur, </em>bet jis dar nebaigtas, dabar 2 sezonas filmuojamas ir rodomas, ten Aras irgi pagrindinis  cool.gif </p>

Nežinau ar vėl imsių taip greit ką iš turkų ;)
Nors vakar vakare biški kirbėjo mintis, kažko naujo pasiieškot vakarais pažiūrėt biggrin.gif
O Arasa aš praktiškai nuo "vaikystės" užmačius.
Öyle Bir Geçer Zaman ki (jis trijų sezonų, vienas geriausių mano matytų, nepaisant to, kad apie senesnius laikus ir labai ilgas smile.gif

Va gal šitą reiks įsijungti, prisiminti, kokiam pusmečiui ;
)
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 12 30, 20:53)

as dar siuo metu ziuriu Запретный плод / Yasak Elma, visai nieko man. Siuo metu kuriamas, bet jau yra 28 serijos  biggrin.gif

aha, visai fainas, ypač pradžioj, kai vystė tą senį vedyboms, patiko. paskui biški suprastėjo. Aš ties 26-a serija sustojau, nes tuomet daugiau nebuvo, tai palauksiu, kol nors kokių 10 išeis.
Dabar žiūriu Nuotaka iš Stambulo, nu toks, kai jau nėra ką žiūrėti, žiūrisi. Serijų bent jau daug yra...Kas nematė, tai iš provincijos šeima, pagrindiniai turtuoliai regiono, tai vyriausias sūnus parsiveža žmoną - paprastą merginą iš Stambulo, motinai šokas. Nu kažkaip taip...
Papildyta:
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2019 01 02, 17:37)
O Arasa aš praktiškai nuo "vaikystės" užmačius.
Öyle Bir Geçer Zaman ki (jis trijų sezonų, vienas geriausių mano matytų, nepaisant to, kad apie senesnius laikus ir labai ilgas smile.gif


aš jį pirmą kartą Didingam amžiuje pamačiau, vieną iš princų vaidino. Paskui jau tame Bėgančiame laike (nors didingam amžiuj pagallaiką vėliau filmavosi). Geras serialas, man irgi vienas geriausių žiūrėtų, ypač pirmi du sezonai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 03 sausio 2019 - 16:01
Aš irgi žiūriu Yasak Elma, man patinka visi antraplaniai veikėjai smile.gif

Erkenci Kus kažkaip natūraliai pamiršau pažiūrėti 2 paskutines serijas, ir kaip matau, nieko vertingo nepraleidau.

Dar pradėjau žiūrėti Bizim Hikaye/Mūsų istorija.
Jau maniau, kad serialuose manęs niekas nebegali nustebinti. Oi, kaip aš klydau biggrin.gif Nepasidomėjau, kad scenarijaus autorius, bet akivaizdu, kad fantazija muša per kraštus. Aktorius vaidinantis tėvą - kosmosas wub.gif ir apskritai, antraplaniai tokie ryškųs, kad nesinori prasukinėti nė vieno epizodo. O vat pagrindinė aktorė juodai nervina, bet tą jausmą atsveria šalia jos esantis Burakas Denizas smile.gif Tik nežinau, ar užteks kantrybės 53 serijoms doh.gif
Ar kas nors žiūrite?
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2019 01 07, 14:36)
Aš irgi žiūriu Yasak Elma, man patinka visi antraplaniai veikėjai smile.gif

Dar pradėjau žiūrėti Bizim Hikaye/Mūsų istorija.
Jau maniau, kad serialuose manęs niekas nebegali nustebinti. Oi, kaip aš klydau biggrin.gif Nepasidomėjau, kad scenarijaus autorius, bet akivaizdu, kad fantazija muša per kraštus. Aktorius vaidinantis tėvą - kosmosas  wub.gif ir apskritai, antraplaniai tokie ryškųs, kad nesinori prasukinėti nė vieno epizodo. O vat pagrindinė aktorė juodai nervina, bet tą jausmą atsveria šalia jos esantis Burakas Denizas smile.gif Tik nežinau, ar užteks kantrybės 53 serijoms doh.gif
Ar kas nors žiūrite?

O kaip tau tas pagrindinis barsukas? biggrin.gif

Turbūt viena labiausiai erzinančių aktorių ever. Niekada negalėčiau nieko su ja žiūrėti. užteko man jos UM, viską su ja prasukdavau. Net ir tarnai jau geriau buvo biggrin.gif

Man jau taip yra, jei erzina aktorius, negaliu persilaužti ir duoti šanso. Gal ir daug prarandu, bet nieko negaliu padaryti. Pvz Icerde ar Cukur giria visi, baisiai jau reitinguoti projektai, nu bet nė pro kur man jie, nes nei Cagatay nei juo labiau tas Bulutas man nepraeina. Būna, kad vizualiai visiškai nieko gero aktorius/ė, bet turi razinką, kuri paperka ir tos išvaizdos nebematai, nu bet jei kažkas erzina, tai vsio, kapiec biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 07 sausio 2019 - 18:56
QUOTE(Milagra @ 2019 01 07, 19:51)
O kaip tau tas pagrindinis barsukas? biggrin.gif

Turbūt viena labiausiai erzinančių aktorių ever. Niekada negalėčiau nieko su ja žiūrėti. užteko man jos UM, viską su ja prasukdavau. Net ir tarnai jau geriau buvo biggrin.gif

Man jau taip yra, jei erzina aktorius, negaliu persilaužti ir duoti šanso. Gal ir daug prarandu, bet nieko negaliu padaryti. Pvz Icerde ar Cukur giria visi, baisiai jau reitinguoti projektai, nu bet nė pro kur man jie, nes nei Cagatay nei juo labiau tas Bulutas man nepraeina. Būna, kad vizualiai visiškai nieko gero aktorius/ė, bet turi razinką, kuri paperka ir tos išvaizdos nebematai, nu bet jei kažkas erzina, tai vsio, kapiec biggrin.gif

Pagrindinis barsukas tai kas toks būtų? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mosso: 07 sausio 2019 - 20:26
QUOTE(Mosso @ 2019 01 07, 19:16)
Pagrindinis barsukas tai kas toks būtų?  rolleyes.gif

Nepamenu kaip anas vadinasi. Baisus toks didelis juodas nukarusiais taukuotais žandais diedas biggrin.gif Visur vieno veido IMHO biggrin.gif Pagrindinis pagrindiniausias biggrin.gif Bet gal kam jis gražus, tai atsiprašau biggrin.gif
Atsakyti