Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Su Šv. Kalėdomis!
Kad kasdienybėje nestigtų mažų stebuklų,
didelių darbų, vidinės ramybės ir aistros gyventi!


vartotojo įkelta nuotrauka

__________
________________
Turkiškus serialus žiūrėti (neišbaigtus, t.y. startuojančius tik) tai tas pats kaip vaikščioti po minų lauką (tikriausiai); staigmenų laukas bukvaliai, taip sakant, kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių (dėl uždarymo).


Beveik prieš savaitę buvo rašyta (mačiau, skaičiau, bendram sraute), kad

"2018-12-20

Новый сериал телекомпании Ay Yapim и телеканала ATV “Соколиный холм”, несмотря на известных производителей и именитого режиссера в лице Хиляль Сарал, пока не очень хорошо принимается турецкой публикой, что уже породило слухи о скором закрытии проекта. Действительно, его судьба висит на волоске, однако все слухи о том, что Соколиный холм закроют уже 4 января пока лишены основания. Как сообщают осведомленные люди, решение о финале сериала еще не принято. Более того, небольшой подъем в рейтингах дает каналу надежду на то, что Холм все же найдет своего зрителя. Если падения рейтингов не будет, сериал спокойно переживет Новый год. Однако, если проект снова упадет, то закрытие на шестой серии станет неизбежным."


"2018-12-24

Сериал Соколиный холм сделает финал в эту пятницу. Проект закрыт из-за низких рейтингов. Напомним, что первоначально телекомпания Ай Йапым, которая производит сериал, гарантировала 13 серий, затем заговорили о 8 сериях и в конце концов сделали финал на 6-й серии. Команда сериала узнала новость на сайте ATV. Сообщить им о том, что они остались без работы никто не потрудился.

Это не первый проект телекомпании Ай Йапым, который закрывается из-за рейтингов. Напомним, что ранее были также закрыты сериалы Восьмой день, Маленькие преступления, Научи меня любить, а проекты Этот город последует за тобой и Джесур и красавица с трудом дошли до финала с довольно низкими результатами. Похоже, компания Керема Чатая находится в кризисе, имея лишь один твердый хит – это Чукур. Судьба еще одного сериала компании Столкновение
висит на волоске."



_______
________________
Oooiiii bus ilgos aaaaatostogos, o ir tikėtinų ir netikėtų dalykų gali nutikti iki 2019-01-21d, vos ne kas dieną - tai naujieną, gali būti... rolleyes.gif

"2018-12-22

Как известно, рекламные контракты в Турции заключаются на год и перезаключаются начиная с 1 января. Контракты многих актеров также завязаны на этой дате и бывают ситуации, когда актеры отказываются продлевать соглашение с продюсерами. В ожидании новых денежных поступлений от рекламодателей все сериалы Турции берут небольшой отпуск на неделю. Однако на этот раз, в связи с нестабильной экономической ситуацией в стране, ситуация оказалась куда более сложной. Как стало известно основные телеканалы Турции заключили соглашение не показывать новые серии вплоть до 21 января в связи с отсутствием рекламных контрактов на новый период. Таким образом, турецкие зрители останутся без любимых сериалов на три недели.

Еще один вопрос, который волнует поклонников – будет ли продолжение проектов после нового года. Ведь если рекламодатели откажутся продлевать контракты, многие сериалы, судьба которых и так висела на волоске из-за низких рейтингов, рискуют просто прерваться без финала."



Sakiau, bent jau gal (?) pažiūrėsiu kažkurį iš tų mestų, kas ten dedasi iš tikro, kas ten vyksta. Na, pvz vienas iš jų "Kizim", bo mečiau vien dėl banaliai įvestos spekuliacijos_nepatiko atsiradęs mamos personažas, turto palikimo tema, vaiko manipuliacija, bylinėjimasis, tau-man, man-tau. Na taip nesinorėjo tokio šablono, tokio turinio, buvo galima ir be to, be staiga atsiradusios tos mamos. Man užteko tėvo ir dukters santykio atsiradimo ir besivystymo, bet ne, reik gi nesąmonių infiltruoti, kaip be to.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 12 26, 15:56)
Kara Sevda pasiekiau tą stadiją, kai jau erzina. Neliko jokių 'kozirių', tiesiog - nužudysiu visus, arba būk su manim.
Galėjo 30 serijų ir apsiriboti.
Iškalbinga stadija, vadinas reik mest. Aš taip darau, kai bežiūrint pajaučiu, kad jau erzint pradeda, kad išsisėmė, kad ratais kvadratais vaikšto. Aktoriai gal ir mielai toliau nebe vaidintų (ne tik minty šį serialą turiu, bet apskritai, daugeliu atveju). Bet, taip sakant, kieno vežime sėdi to ir giesmę traukti.
Arba išlaidos viršija pajamas, arba nepateisina lūkesčių, na, arba godumui nėra ribų.
Čia panašiai kaip tame anekdote:
Vyras vaistinėje.
- Man prašom tablečių nuo skūpumo. Ir daugiau, ir daugiaaaaau...
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2018 12 26, 19:10)
Iškalbinga stadija, vadinas reik mest. Aš taip darau, kai bežiūrint pajaučiu, kad jau erzint pradeda, kad išsisėmė, kad ratais kvadratais vaikšto. Aktoriai gal ir mielai toliau nebe vaidintų (ne tik minty šį serialą turiu, bet apskritai, daugeliu atveju). Bet, taip sakant, kieno vežime sėdi to ir giesmę traukti.
Arba išlaidos viršija pajamas, arba nepateisina lūkesčių, na, arba godumui nėra ribų.
Čia panašiai kaip tame anekdote:
Vyras vaistinėje.
- Man prašom tablečių nuo skūpumo. Ir daugiau, ir daugiaaaaau...

O tu nežiūrėjai KS?

Daugiau neturiu ką žiūrėti, tai tenka kankintis biggrin.gif Duodu dar šansą, gal pasitaisys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Besikiškiakopusteliaudama @ 2018 12 26, 11:30)
<p>Su Šventėmis ! 🙂 şahin tepesi- penktadienį paskutinė serija.labai labai liūdna. Bene vienintelis šiuo metu kurio laukdavau, kad tik greičiau ta serija kita, labai patiko. tikri mulkiai !!😐</p>

Na ir koks sutapimas, kad tai įvyko po to, kai Hilal Saral (projekto režisierė) palaikė prieš Erdoganą aštriai pasisakiusius aktorius, kuriuos jau, beje, tampo prokuratūra cool.gif Kanalas, kuriam vadovauja Erdogano giminaitis, net nesiteikė apie tai informuoti kūrybinės grupės. Ploju atsistojus blink.gif

Man tai buvo pats geriausias projektas šį sezoną. Vienareikšmiškai.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 12 26, 18:45)
O tu nežiūrėjai KS?

Daugiau neturiu ką žiūrėti, tai tenka kankintis biggrin.gif Duodu dar šansą, gal pasitaisys ax.gif
Prieš porą metų žiūrėjau mirksiukas.gif

Vieną vienintelį perlą aš turiu, t.y. turiu ką žiūrėti ir net branginu smile.gif


Aš gyvenu tik sekmadieniais, t.y. sekmadienis man - šventas reikalas nuo spalio mėnesio. Tyliai sau žiūru ir katutes ploju vartotojo įkelta nuotrauka
Be jokios abra-kadabra, be jokios pompastikos, be spec efektų, pagr herojus joks ten x-men'as ir ji jokia šabloninė gražuolė.
Šį sezoną jis man - vienas vienintelis, nėra lygių_visom prasmėm. Labai jau retas atvejis, kad man į širdį visų 100% įstrigtų.
Įprastai, ką jau labai rimtai žiūriu, tai čia retai labai rašau, tiesiog nesinori, o visa kita - tai tik tarpiniai variantai žiūrėjimui, čia.

Šiltas, nuoširdus, širdingas serialas. Neįprasta, kaip esame įpratę matyti, turkų šeima (dukterų atžvilgiu, vyro-žmonos santykiu).
Mylinti šeima, labai mylintis tėtis savo tris liepaites. Kaip aš sakau - sveiki santykiai šeimos, šeimoje (net buvo neįprasta tai matyti).
P.S. jautresnis šis serialas gali būti - mamoms, t.y. turinčioms vaikų. Tiesa, serijų nebus daug, o tai vadinasi jau - gerai, į gerą.

O ir kokios frazės gražios būna, na, pvz kad ir iš praėjusios serijos kai jis sako jai:

"Я всем сердцем, всеми силами, призываю весну, и мне совсем ненравитса,
что ты обращаешь наши жизни в зиму."


vartotojo įkelta nuotrauka





vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



Va ir šiandien jau laukiu rytojaus serijos šios naujos. Niekad nemaniau jog rašysiu kada, kad kanalD'ė myliu vartotojo įkelta nuotrauka
Banali frazė, bet vis tik per amžius patikrinta frazė yra gipsas- niekada nesakyk niekada biggrin.gif Va tai va.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Atsitiktinai pamačiau šiandien vieną kadrą iš vakarykštės finalinės serijos, kuris man labai priminė Bahar (Aybuke) iš Soz.

Oi buvo gražu žiūrėt į ją su tuo žydraakiu vadu. P.S. ją (jo žmoną) vėliau nušovė (turbūt niekad nepamiršiu II sezono paskutiniųjų dviejų serijų), net cray.gif

Nieks nežiūri ir vargu ar žiūrės, tai jokio kriminalo, kad atskleidžiau rolleyes.gif Geri abu, abu su charakteriais, ypač jis. Nebuvo paprasta jam ją pamilt.

Mylinti moteris neįsileido į butą, tai jis su visom durim įėjo. Pačiam ir pikta ir juokinga, kad atsirado kažkas kas į vietą pastatė.
Jo personažas toks be ceremonijų, jei mylėt, tai mylėt ir visa širdimi, vos ne_atėjau, pamačiau, nugalėjau, nes gražbilybėm laiko nėr biggrin.gif
https://www.youtube....h?v=Xnv0sGyMyiw

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka

__________

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Besikiškiakopusteliaudama @ 2018 12 26, 13:30)
<p>Su Šventėmis ! 🙂 şahin tepesi- penktadienį paskutinė serija.labai labai liūdna. Bene vienintelis šiuo metu kurio laukdavau, kad tik greičiau ta serija kita, labai patiko. tikri mulkiai !!😐</p>


Su Šventėmis merginos ! 4u.gif
Taip gaila kad Sahin Tepesi uždarė, šiandiena pažiurejau paskutine serija...tokie geri aktoriai ir pagrindinė pora nuostabi wub.gif
na ka liko Carpisma, Muhtesem Ikili ir Erkenci Kus kitus mečiau...dar taupau Fazilet Hanim ve Kizlari baigus ta jau nežinau ka žiurėsiu unsure.gif

Ka merginos rekomenduotumėte iš serialu kurie jau baigti filmuoti ? o gal kas naujo rodama ko neužsekiau? Ką jūs žiūrite ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2018 12 29, 22:41)
Ka merginos rekomenduotumėte iš serialu kurie jau baigti filmuoti ? o gal kas naujo rodama ko neužsekiau? Ką jūs žiūrite? 4u.gif
Naujo? Nieko naujo. Tas naujo jau dabar pasenęs.

vartotojo įkelta nuotrauka

Tikro naujo, iš naujų, bus sausio mėnesį.
Atsakyti
Kada Protector bus naujos serijos?
Atsakyti
Tikslios premjeros datos dar nėra, aišku tik, kad 2019 m. ir kad II sezone 8 serijos bus.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2018 12 30, 01:19)
Naujo? Nieko naujo. Tas naujo jau dabar pasenęs.

vartotojo įkelta nuotrauka

Tikro naujo, iš naujų, bus sausio mėnesį.


mhm teks laukti...

Soz gal pradėsiu žiurėti, daug seriju ir aktoriai mėgstami ax.gif
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2018 12 29, 22:41)
Su Šventėmis merginos !  4u.gif
Taip gaila kad Sahin Tepesi uždarė, šiandiena pažiurejau paskutine serija...tokie geri aktoriai ir pagrindinė pora nuostabi wub.gif
na ka liko Carpisma, Muhtesem Ikili ir Erkenci Kus kitus mečiau...dar taupau Fazilet Hanim ve Kizlari baigus ta jau nežinau ka žiurėsiu  unsure.gif

Ka merginos rekomenduotumėte iš serialu kurie jau baigti filmuoti ? o gal kas naujo rodama ko neužsekiau? Ką jūs žiūrite ?  4u.gif

Sveikos, su sventem 4u.gif
Tas Carpisma pasirode gana nuobodus, bet vis tiek ziuriu biggrin.gif bet jauciu vienas is blogiausiu kinu, kur filmuojasi Kivancas net Erkenci Kus tapo idomesnis, nei tas smile.gif

as dar siuo metu ziuriu Запретный плод / Yasak Elma, visai nieko man. Siuo metu kuriamas, bet jau yra 28 serijos biggrin.gif
Papildyta:
bet kai mane nervina tuose turkiskuose kinuose daznai moterys pradeda elgtis taip kvailai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 30 gruodžio 2018 - 19:51