Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Vakar ketinau žiūrėti The Protector, bet buvo per vėlu jau, tai šiandien žiūrėsiu, kai grįšiu.
Noriu pati matyti kas ir kaip, ne tik nuogirdomis vadovautis ir tais visais wow, mane dažniausiai tas perteklius atstumia, ir nesvarbu, kad vienas iš mano favoritų vaidina, nepataikauju aš jiems, jei vienodai saulė šviečia, vadinas vienodai. Čia panašiai kaip su gėle orchidėja. Daug kam nesuvokiama kaip tokios gražios gėlės galiu nemėgti, o ji man nėra graži gėlė, nemėgstu, nemyliu aš jos; kiekvienam graži gėlė yra savitai graži gėlė, o ir koks skirtumas; ar man - mėlynas irisas, ar tau - balta ramunė, ar jums - žydroji rugiagėlė, svarbu graži gėlė rolleyes.gif
Atsakyti
Visgi, pažiūrėjau pirmą seriją, man labai patiko. Netipiškas turkiškas serialas ax.gif

O dėl gėlės orchidėjos - aš jos nekenču biggrin.gif
Atsakyti
Carpisma na manau, kad jau nebeįsivažiuos
ir nepateiks nieko kas mane sudomintu
dramas kurti turkams sekasi geriau nei detektyvus
Atsakyti
Šį vakarą buvau Šopeno koncerte. Atlikėja, prieš grodama nokturną, paprašė žiūrovus, klausantis kūrinio, prisiminti kokį nors žmogų. Spėkit ką aš prisiminiau, nuskambėjus pirmiems akordams bigsmile.gif O gi Behlul wub.gif https://www.youtube....h?v=gwKy0W1xof4
Atsakyti
Vakar žiūrėjau eilinę Erkenci Kus seriją su online vertimu. Paskutinį kartą, nes nuo kitos savaitės šita paslauga bus mokama, reikės registruotis, siųsti piniginio pervedimo screeną ax.gif Truputį gaila, nes jau pripratau prie vertėjos pakrizenimų ir jos spontaniškų pakomentavimų, toks įspūdis, kad su drauge žiūri smile.gif
Vakar serija buvo blanki, o gal tik man taip atrodė..nors finalas - offff mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2018 11 05, 19:42)
Na tikrai geriausias dvejetukas, pora kaip tvora, net sienos braška.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Visad buvo bebaimiai, kiek pamenu matytuose serialuose, o čia še tau biggrin.gif Ir dar taip gerai parodo.

vartotojo įkelta nuotrauka

Merginos, o sito niekas nebeziurit? Verta ziuret?
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2018 12 15, 13:30)
Visgi, pažiūrėjau pirmą seriją, man labai patiko. Netipiškas turkiškas serialas ax.gif

O dėl gėlės orchidėjos - aš jos nekenču biggrin.gif
Aš dar nežiūrėjau, na, gal šiandien bet pavyks nors seriją pažiūrėti. Kad netipiškas - akivaizdu, buvo matyt.

biggrin.gif Duok penkis vartotojo įkelta nuotrauka
QUOTE(SADNESS @ 2018 12 16, 14:29)
Merginos, o sito niekas nebeziurit? Verta ziuret?
vartotojo įkelta nuotrauka

Aš žiūriu. Man patinka. Paprastas bet neprastas, su sveiko humoro gaidele, t.y. patraukimą vienas kitą per dantį, bet be paniekos, užgauliojimo ar tikslo specialiai sumenkinti. Šiltas serialas, prasme ta, kad apie bendražmogiškus, darbinius ir šeimos (brolio-sesers, tėvo-sūnaus, sūnaus-tėvo, vyro-žmonos) santykius rodo.

vartotojo įkelta nuotrauka

Parodo kas kuo gyvena, ką išgyvena, ką jaučia. Serialas - visaapimantis, t.y. apie viską, ir kas man svarbiausia, kad to visko yra rodoma po nedaug ir saikingai, kad nesimėto į kraštutinumus, išlaiko dinamiką. Tiesiog žiūrint gerą jausmą palieka. Man jis tokį jausmą palieka, kad aš tarytum žiūriu serialą apie vieną didelę draugišką šeimą, ir tai tikrai, taip ir yra, ir nesvarbu, kad visi labai skirtingi, kiekvienas su savo tarakonais galvose ir skeletais spintose

vartotojo įkelta nuotrauka

bet pagalbos ranką visada išties, pagelbės, gerą žodį pasakys, palaikys sunkią akimirką, galų gale patylės kartu kai tik to reikia ir jokių žodžių nereikia, ir visai nesvarbu simpatijos ir antipatijos, žmogiškumo faktorius svarbiau. Aš čia labiau apie vyrišką draugystę, tiksliau_savotišką bičiulystę,

vartotojo įkelta nuotrauka

kai puikiai žinai, kad ir drauge negali būti ir atskirai negali būti.

vartotojo įkelta nuotrauka

Ir muzikos dainų intarpai seriale man gražūs, dvelkiantis šiluma
Pvz kad ir
https://www.youtube....h?v=Em2h7wNfMeA
https://www.youtube....h?v=rcmyZ9l2s-A
https://www.youtube....h?v=fCDOkWct58I

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
The Protector labai gerai žiūrisi, įsitraukiau. Jau 5 serijos mano bagaže ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2018 12 15, 11:03)
Carpisma paskutinės serijos pradžią pažiūrėjau ir mečiau. Viskas jau matyta ir girdėta - tas pats Kivanč, tas pats kerštas, vėl blogietis pakenkti nori ir t.t. ir t.t. Nusivyliau turkais galutinai. Esiu Friends serialo žiūrėti po daugelio metų pertraukos ax.gif

Aš dar nemečiau galutinai biggrin.gif Dar laiko mane Sahin tepesi ir Muhtesem ikili. Kolkas ax.gif biggrin.gif

Apie Carpisma kaip tik užkliuvo komentaras šiandien:
Сегодня сайт "Ранини" задал вопросы создателям теленовеллы "Столкновение", выразив мысли многих (цитата): "Почему я не могу смотреть сериал, который хочу смотреть?! На протяжении вот уже четырёх серий складывается парадоксальная ситуация, когда главные герои: Кадир, Зейнеп, Вели и соответственно - Кыванч Татлытуг, Эльчин Сангу и Онур Сайлак профессионально ведут свои сюжетные линии, но волшебства от их игры и их историй так и не наступает. Складывается такое ощущение, что всю эмоциональную нагрузку в сериале взял на себя Альперен Дуймаз (Керем), за персонаж которого и больно, и обидно. Отчаяние вызывает поведение матери Керема и жестокость отца. Но каким образом эти судьбы пересекаются с линией Кадира и компании? Ещё есть надежда, что сценаристы услышат голос зрителей и внесут поправки. Пока же в этой драме есть всё: лучшие актёры, лучший режиссёр, лучшая студия, но в сумме - ни искры, ни волнения!!!"


QUOTE(Lux @ 2018 12 15, 19:15)
Šį vakarą buvau Šopeno koncerte. Atlikėja, prieš grodama nokturną, paprašė žiūrovus, klausantis kūrinio, prisiminti kokį nors žmogų. Spėkit ką aš prisiminiau, nuskambėjus pirmiems akordams bigsmile.gif O gi Behlul wub.gif https://www.youtube....h?v=gwKy0W1xof4

hihihi.gif Oi, šitas noktiurnas ir man tik jį primintų biggrin.gif

QUOTE(SADNESS @ 2018 12 16, 13:29)
Merginos, o sito niekas nebeziurit? Verta ziuret?

Žiūriu, nėra wow, bet kažkiek prasukant tam tikrus momentus, arba ant fono visai nieko. Nežinau ar žiūrėčiau, jei nevaidintų Ibrahim Celikkol, bet, kadangi man tiek jis, tiek jo personažas bei tai, kaip jis jį atskleidžia, patinka, tai kolkas žiūriu. Jei scenaristai pasimokys iš savo klaidos, per kurią išbarstė savo reitingus, ir neužtempinės kievienos šaudau gaudau istorijos, tai viskas tuėtų būti neblogai, nes pagrindinė linija man įdomi ir eiga patinka.
Atsakyti
Aš visas 10 seriju The Protector jau sužiurejau kaip saulėgražas biggrin.gif pasiilgusi buvau Cagatay Ulusoy, tai man labai patiko, laukiu labai antro sezono, Kova lygtais ? 4u.gif

iš nauju dar tebežiuriu Sahin Tepesi , Erkenci Kus, Carpisma, Muhtesem Ikili bet paskutiniūju seriju dar nemačiau, pasilieku biški kad poto nebadaut biggrin.gif
Atsakyti
Žiūrėjau The Protector vienu įkvėpimu, kai įtraukė tai įtraukė, iki išnaktų žiūrėjau. Pritariu, labai geras ir labai gerai žiūrisi. Labai man patiko. Didžiausi komplimentai už tokį malonumą, perfect! Daugiau net nieko sakyt nesinori, tiesiog. Man net buvo gaila, kad baigėsi. Kaip suprantu kitąmet bus dar 8 serijos.
Cagatay Ulusoy - bravissimo!!! Nepakartojamas!

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2018 12 17, 14:17)
iš nauju dar tebežiuriu Sahin Tepesi , Erkenci Kus, Carpisma, Muhtesem Ikili bet paskutiniūju seriju dar nemačiau, pasilieku biški kad poto nebadaut  biggrin.gif

Sahin tepesi darosi vis idomiau su kiekviena serija, dziaugiuosi ir kylanciais reitingais. Aisku, temos tos pacios, ka cia naujo beprigalvosi, bet kolkas ziuriu nekvepuodama biggrin.gif Aktoriai visi man patinkantys, siuzetas geras, superkokybiskas pateikimas, ko daugiau reikia bigsmile.gif
Muhtesem ikili paskutine serija man taip pat laaaaabai patiko wub.gif Sakau, kad tik su tais kaimieciais ir Akselio gelbejimu beigi Merto savigrauza neuztemptu kaip kad pradzioj su ju tuo pabegimu is kalejimo ir gaudymu, ir viskas bus gerai. Jiems reikia tik dinamikos, o daugiau jie viska turi.
Atsakyti