Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

As vakar irgi paziurejau pirmasias serijas "Ziemos saule". Man tai labai patiko. Siandien jau nuo ryto skaitineju apie ji biggrin.gif Ir vyras grazus, ir intrigos nemazai, nufilmuota puikiai, muzika grazi, ko daugiau noret.... biggrin.gif Bet sio serialo labai ir labai prasti reitingai buvo Turkijoj, tai tikiuosi nenusivaziuos i pabaiga...Nors pliusas, kad mazai seriju, yra vilties, kad nebuvo kada ir nusivaziuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2017 01 11, 10:13)
Kuriuos naujus verta pradet ziuret?
Iš naujų rekomenduočiau "Bu Şehir Arkandan Gelecek"

vartotojo įkelta nuotrauka


Va šitas naujas gal dar bus įdomus, 14 d startuos.

"İçimdeki Fırtına" (Treiler)

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
O sitas nakties karaliene, gal ziurejot kas? Reklama tokia siaip sau.
Paciu naujausiu neziuresiu erzina seriju laukimas.

As labai smagiai suziurejau Zapax klubniki. Nu toks lengvas. Komiskas.

Bet tas aktorius is Ziemos saule, kazkur vaidino, matytas.
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2017 01 11, 10:37)
Bet tas aktorius is Ziemos saule, kazkur vaidino, matytas.
Jis vaidino Şeref Meselesi

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Na apie " Nakties Karaliene" mazokai geru nuomoniu ax.gif Bet taigi galima bandyt ziuret, gal kam patiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(strashylka @ 2017 01 10, 20:16)
Merginos, ar verta ziureti "Žiemos saulė" - "Kis gunesi"? Galvoju pradet ar ne...
Visai nieko. Į mano favoritus nepakliūna, bet žiūrėti tikrai galima.
Gerai, kad serijų nedaug, nors galėtų būti dar šiek tiek trumpesnis, glaustesnis.
Atsakyti
Na va, o man kaip tik visai nesijaucia, kad serijos ilgos (pirma karta po ilgos pertraukos). Nors, aisku, as tik 2 serijas paziurejau ax.gif O tarkim "Icerde" veiksmo kaip ir yra, bet kaip man ilgai ten serijos eina, tai vajej. Apie" Cesur ve Guzel" isvis tyliu, net prasukant labai ilgai serijos eina, nors cia puse serijos veiksmo " apie nieka" biggrin.gif
Atsakyti
İçerde ir man ilgos serijos, matyt dėl to kad ten amžiais kas nors vyksta,
o Cesur ve Güzel prailgsta, nes ten amžiais viskas ramiai, lėtai rutuliojasi.
Atsakyti
Ir po Kuzey Guney man dabar Cesur ve Guzel kitaip ziurisi, taip banaliau, tie a la nescios tampymaisi, kazkaip kitom akim pamaciau, tai vos ne meksikieciai. Bet gi reikia kentet del Cezuro. Aisku, tu jo raudu ir asaroniu per daug, bet vis tiek koks vyras wub.gif
Atsakyti
Kuzey Güney man vienas stipriausių jo personažų, pats pačiausias.
Nepamirštamas_visom prasmėm. Vargu ar ateity jis pranoks jį. Labai abejoju tuo.
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2017 01 08, 20:45)
Jei jus apie "Nakties karaliene" tai man jis tragiskas lotuliukas.gif o ypac pagrindine aktore  ax.gif

jo, apie tą patį. reiks akį užmest, o gal ir nieko bus.
QUOTE(Visgi @ 2017 01 11, 15:31)
Kuzey Güney man vienas stipriausių jo personažų, pats pačiausias.
Nepamirštamas_visom prasmėm. Vargu ar ateity jis pranoks jį. Labai abejoju tuo.

taip taip, sutinku bigsmile.gif ta proga:
https://www.youtube....h?v=H2ph1EczT2U
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2017 01 10, 01:59)
Nieko tokio. Pirmas kelias serijas bus sunku skaityti, o paskui isivaziuosit  4u.gif Bent jau man taip buvo.


Bandysiu 4u.gif

Žiuriu ir aš ta Žiemos Saule, neblogas, man tas aktorius pagrindinis visai nieko ax.gif
O jo namai tai ir Medcezir filme buvo to senuko Asimo Shikipo Kajos , jau nepirma karta per turkus matau tuos pačius namus biggrin.gif
Atsakyti