Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

8 serija tongue.gif http://kino-dom.org/...-krasavica.html tongue.gif
Atsakyti
Įdomu, kaip naujas serialas per LNK?gal ir rašeėt čia, pražiopsojau. Man tik pagr.aktorė nelabai.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2017 01 08, 22:00)
Įdomu, kaip naujas serialas per LNK?gal ir rašeėt čia, pražiopsojau. Man tik pagr.aktorė nelabai.

Jei jus apie "Nakties karaliene" tai man jis tragiskas lotuliukas.gif o ypac pagrindine aktore ax.gif
Atsakyti
Na va baigesi O Hayat Benim 3 sezonas....taip gaila Bahares ta visada vargše, Efsunes irgi gaila bet ta tetule sugalvojo ale ja laiminga padarysianti Bahares vaika jai nupirkdama rolleyes.gif sunervino pabaiga negaliu...reikes 4 sezona pradeti žiureti gal rusai bus išverte hmm.gif

Pažiurejau ir pirma serija Kurt Sejitas ir Sura. Savotiškas toks, bet žiuresiu del Kivanc ax.gif
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2017 01 08, 21:03)
Na va baigesi O Hayat Benim 3 sezonas....taip gaila Bahares ta visada vargše, Efsunes irgi gaila bet ta tetule sugalvojo ale ja laiminga padarysianti Bahares vaika jai nupirkdama  rolleyes.gif sunervino pabaiga negaliu...reikes 4 sezona pradeti žiureti gal rusai bus išverte hmm.gif

Yra 4 sezonas, bet tik subtitrai 4u.gif 14 berods jau seriju parode.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 09 sausio 2017 - 01:12
Aha reikes pradeti skatyti 4u.gif , o su mano tokiu skaitymu tai iki pavasario pabaigsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2017 01 09, 21:34)
Aha reikes pradeti skatyti  4u.gif , o su mano tokiu skaitymu tai iki pavasario pabaigsiu  biggrin.gif

Nieko tokio. Pirmas kelias serijas bus sunku skaityti, o paskui isivaziuosit 4u.gif Bent jau man taip buvo.
Atsakyti
Merginos, ar verta ziureti "Žiemos saulė" - "Kis gunesi"? Galvoju pradet ar ne... 4u.gif 4u.gif norisi geru emociju... o cia is pirmu seriju zudynes... taip gaila broliu ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(strashylka @ 2017 01 10, 19:16)
Merginos, ar verta ziureti "Žiemos saulė" - "Kis gunesi"? Galvoju pradet ar ne...  4u.gif  4u.gif norisi geru emociju... o cia is pirmu seriju zudynes... taip gaila broliu ax.gif  ax.gif

Nera kazkas ypatingo, bet paziureti galima. Suejo visai neblogai, nors prie labai patikusiu tikrai nepateko. Bedu ivairiausiu bus, bet pabaiga gera 4u.gif
Atsakyti
As jau i pabaiga Kuzey Guney. Neimanoma nesimyleti Kivanç wub.gif
Atsakyti
wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
O man naujasis per tv Ziemos saule visai patiko. Pagrindinis aktorius grazuolis. Ivykiai gan greit vystosi.

Kurt seita 3kart ziuresiu vien del Kivanso. Tame seriale man jis tokssss vyriskas o jau zvilgsniss.

Kuriuos naujus verta pradet ziuret? Kaip suprantu su Kivu nekazin koks.
Atsakyti