Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Visgi @ 2017 01 04, 09:13)
Man kažkodėl tokia asociacija su šiuo serialu_kai nesinori aštresnių siužetų, o norisi kažko ramaus, jaukaus biggrin.gif Kol kas man nesinori nieko ramaus ax.gif

O man tas ramumas labai patinka, žiūri ir mėgaujies...Kivancu. Išlenda kartais mimikos kaip Kuziejaus bigsmile.gif
Bet faktas, jokios aistros. Na, iš jo pusės suprantama, noras atkeršyti. Bet toji, įsižiūrėjus, bet šalta kaiip ledas blink.gif oi netinka jam į poras.
Atsakyti
Man tai Cesuras labai patinka, o Kuzejus - so so. Nes ten toks ir vaizduojamas, kad nebutu per grazus, per geru manieru. Net eisana tokia..
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2017 01 04, 17:48)
O man tas ramumas labai patinka, žiūri ir mėgaujies...Kivancu. Išlenda kartais mimikos kaip Kuziejaus bigsmile.gif
Man taip pat patiko, kažkoks savitas, hipnotizuojanti ramuma. Kad grįšiu prie jo tai faktas.
Va va, ir man kažkas pažįstamo šmėstelėdavo_lyg Kuzey lyg Behliul.
Galvojau, kad čia tik man vienai taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2017 01 04, 13:49)
Su Naujais  mirksiukas.gif

Rodys Kurt Seyit ve Sura. Man asmeniškai toks vehhh mehhhh - nuobodus...

vartotojo įkelta nuotrauka

blink.gif O tai ji jau antra karta rodys?
Papildyta:
QUOTE(eliss @ 2017 01 04, 16:48)
Bet faktas, jokios aistros. Na, iš jo pusės suprantama, noras atkeršyti. Bet toji, įsižiūrėjus, bet šalta kaiip ledas blink.gif oi netinka jam į poras.

Kad ji visur vieno veido, be israiskos jokios, taip ir eina is serialo i seriala lyg tas pats personazas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2017 01 04, 15:49)
Su Naujais  mirksiukas.gif

Rodys Kurt Seyit ve Sura. Man asmeniškai toks vehhh mehhhh - nuobodus...

vartotojo įkelta nuotrauka


Aha šita ! Šiandiena reklama jau pilna mačiau biggrin.gif
Man šeip patinka tokiu laiku filmai, žiuresiu vien del Kivanc manau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 01 04, 18:13)
Man tai Cesuras labai patinka, o Kuzejus - so so. Nes ten toks ir vaizduojamas, kad nebutu per grazus, per geru manieru. Net eisana tokia..

Ooo, Kuziejus, man rodos, bus jo gyvenimo vaidmuo, kažin ar daugiau pasieks bigsmile.gif mielai dar kartą pažiūrėčiau serialą,tik sutrumpintą versiją, be išplėstų meilių-seilių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2017 01 02, 18:23)
Daejau iki 39 serijos dabar ir supratau apie ka klausimas ax.gif
Aha, aš vėliau irgi supratau, kad ten viskas ok, nesupainiota smile.gif

Baigiau žiūrėti Güneşi Beklerken. Na labai patiko. Labai įdomus.
Nuo 44 serijos ypatingai prikausto, kad neįmanoma dėmesio atitraukti.
O ir vietų daug yra labai smagių, juokingų, ir begales gražių fragmentų yra.
Man čia iš tų serialų kurį galėčiau antrą kartą žiūrėti, tikrai.


Šiandien ryte žiūrėjau Bu Şehir Arkandan Gelecek.
Pirma serija pavergė. Nusimato gan neprasti įvykiai.
O jau melodija nuo maždaug 48.26 - 50.37min kokia graži wub.gif
Net Leyla Lydia Tuğutlu patiko, ko nepasakyčiau "Delibal' apie ją.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2017 01 05, 11:33)
Aha, aš vėliau irgi supratau, kad ten viskas ok, nesupainiota smile.gif

Baigiau žiūrėti Güneşi Beklerken. Na labai patiko. Labai įdomus.
Nuo 44 serijos ypatingai prikausto, kad neįmanoma dėmesio atitraukti.
O ir vietų daug yra labai smagių, juokingų, ir begales gražių fragmentų yra.
Man čia iš tų serialų kurį galėčiau antrą kartą žiūrėti, tikrai.
Šiandien ryte žiūrėjau Bu Şehir Arkandan Gelecek.
Pirma serija pavergė. Nusimato gan neprasti įvykiai.
O jau melodija nuo maždaug 48.26 - 50.37min kokia graži wub.gif
Net Leyla Lydia Tuğutlu patiko, ko nepasakyčiau "Delibal' apie ją.

vartotojo įkelta nuotrauka

As manau Gunesi Beklerken bus galbut pats mylimiausias mano kol kas matytu wub.gif Paziurejau antra kart, galeciau ir trecia ziureti bigsmile.gif Zinoma, antraplanius herojus prasukinejau antra kart ziuredama, bet visa kita ziureciau ir ziureciau rolleyes.gif Manau butent del to ir patiko, kad yra daug linksmu, juokingu situaciju, taciau tuo pat metu ir rimtu ivykiu, labai graziu, mielu, jausmingu fragmentu wub.gif

Siaip Иногда жизнь прекрасна / Hayat Bazen Tatlidir yra panasus siuo atzvilgiu i Gunesi Beklerken. Be to, veiksmas vyskta mokykloje. Tikriausiai todel irgi man labai patinka. Nors yra pora heroju, kurie itin erzina, tai tolimesnese serijose jau tikriausiai prasuksiu bent dalinai ir juos biggrin.gif Aktoriai labai nesuzavejo, nors is jaunimelio yra neblogu tongue.gif

Begu ziureti naujaji seriala, su subtitrais jau yra. Bet net jei nebutu, jauciu neiskesciau ir ziureciau turkiskai blink.gif

Beje, as ir galvojau, kad ta aktore kazkur matyta. Siaip man pats Delibal filmas ispudzio nepaliko, nors is Cagatay vaidino ax.gif Kazko man truko tame filme.
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2017 01 05, 17:52)
Begu ziureti naujaji seriala, su subtitrais jau yra. Bet net jei nebutu, jauciu neiskesciau ir ziureciau turkiskai blink.gif

Beje, as ir galvojau, kad ta aktore kazkur matyta. Siaip man pats Delibal filmas ispudzio nepaliko, nors is Cagatay vaidino ax.gif
Kazko man truko tame filme.
Su subtitrais jau po vidurnakčio buvo, net pati nustebau.
Kažkaip labai operatyviai. Gero žiūrėjimo! Esu tikra, kad patiks smile.gif

Man tai aktorė pakišo koją, lyg beveidė būtų, kitaip tariant_jokia buvo.
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2017 01 05, 19:52)
Zinoma, antraplanius herojus prasukinejau antra kart ziuredama, bet visa kita ziureciau ir ziureciau  rolleyes.gif Manau butent del to ir patiko, kad yra daug linksmu, juokingu situaciju, taciau tuo pat metu ir rimtu ivykiu, labai graziu, mielu, jausmingu fragmentu  wub.gif

O man sis vaikinukas labai patiko,ypac jo vaidyba,prisijuokiau as is jo thumbup.gif Tik as jo herojaus varda jau uzmirsau,senokai ziurejau ax.gif vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Man iš antraplanių ryškiausias buvo Aksel. Čia jau be konkurencijos.
Labiausiai erzino Melis, ypač į pabaigą, fu, net prisimint jos neonoriu.

vartotojo įkelta nuotrauka

O su Yağmur ir Can galima ir į žvalgybą eiti. Superiniai draugai.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
AAAAAAAAA gun_bandana.gif Vel neleidzia cituoti keletos zinuciu mad.gif

Visgi, kiek pastebejau visus naujus pirmas serijas labai greit ideda su subtitrais, ir netgi igarsintus. Paskui jau tikriausiai priklauso nuo reitingu, nes kai kurie taip pat greit buna idedami, kiti jau ilgiau uztrunka unsure.gif

Paziurejau, ka galiu pasakyti - JEGA bigsmile.gif Verta buvo laukti. Jei dar nebutu niekas trugdes ziureti, tai isvis butu nerealiai. Spirgu is dziaugsmo, nes bent kol kas nusimato, kad bus prie mylimiausiu. Zinoma, is vienos serijos sunku spresti, bet ... rolleyes.gif O jau Kerem Bursin wub.gif

lauravala, patiko ir man Can 4u.gif

O kas del antraplaniu, tai tureciau tada sakyti treciaplaniu jau tuomet, nes as pagrindini jaunima kaip pirmaplanius laikiau ax.gif Zinoma, Kerem ir Zeynep pirmieji, bet pagrindine chebra irgi. Praleidinejau pagrinde vyresnes kartos atstovu 'razborkes' biggrin.gif Nes kai jau zinoma, tai antrakart ziureti nebuvo labai idomu juos. Ypac kai jaunimelis tiek visko veike, linksminosi. Viena is ititn patikusiu situaciju, kai merginos Yagmur 'jaunikio' bande atsikratyti hihihi.gif
Atsakyti