Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(mazuliux @ 2017 01 03, 16:29)
Kodel? Juk ketvirtadieniais rodo pas turkus, tai manau sia savaite irgi turetu buti?

Neziuriu sio serialo ir neseku info, bet kazkur praslydo pro akis sarasas ko nerodys sia savaite, tai lyg buvo ir Cesuras paminetas. Bet garantuot negaliu. Visgi ateis, pateiks pilna ataskaita biggrin.gif
Atsakyti
Hmm, tuomet gal ir taip, nezinojau as kad ir kitu nerodys 4u.gif
Atsakyti
Cesur ir aš nežiūriu, bet radau informaciją, kad 9 seriją rodys sausio 12 dieną smile.gif
Šiuo metu užsikabinau už Yüksek Sosyete/ Высшее общество- lengvas, neblogas serialas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2017 01 03, 19:08)
Cesur ir aš nežiūriu, bet radau informaciją, kad 9 seriją rodys sausio 12 dieną smile.gif

oo aišku, o tai kasdien einu į torentus, kaip nėr taip nėr. Įdomioj vietoj baigėsi praėjusi serija bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2017 01 03, 20:00)
oo aišku, o tai kasdien einu į torentus, kaip nėr taip nėr. Įdomioj vietoj baigėsi praėjusi serija bigsmile.gif

Na, o aš, pažiūrėjusi paskutinę seriją, norėjau spjaudytis ugnimi blink.gif Pasijutau lyg gavusi antausį su šlapia mazgote. Burnoju aš čia dėl paskutinių serijos minučių - kas per meilės prisipažinimas?!?! Kažkokia nuobodybė! Kur aistra? Kur degantys žvilgsniai? Kur galų gale aistringas bučinys? O čia kažkokias eiles pakišo ir pasibučiavo kaip pensininkai! :blink Na, grožiai Kivancas ir Tuba, bet serialo scenarijus yra totally disaster!!! cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2017 01 04, 00:05)
Na, o aš, pažiūrėjusi paskutinę seriją, norėjau spjaudytis ugnimi blink.gif Pasijutau lyg gavusi antausį su šlapia mazgote. Burnoju aš čia dėl paskutinių serijos minučių - kas per meilės prisipažinimas?!?! Kažkokia nuobodybė! Kur aistra? Kur degantys žvilgsniai? Kur galų gale aistringas bučinys? O čia kažkokias eiles pakišo ir pasibučiavo kaip pensininkai! :blink Na, grožiai Kivancas ir Tuba, bet serialo scenarijus yra totally disaster!!! cray.gif
Tai dar vis tas pats ir palengva? Kaip supratau nieks nepasikeitė. Vadinas nieko nepraradau, nes kol kas kaip sustojau ties 5-ta serija taip ir sustojau.
Nelabai man patinka tokia melancholiška romantika, kai kibirkščių nėra. Suprasčiau dar, kad serialas būtų apie kokį XIXa, tada taip, tiktų, viskas gerai.
Tikriausiai tokį ramų serialą žiūrėti tik tamsiais žiemos vakarais, siaunčiant pūgoms ir spragsint židiniui, įsitaisius po pledu su vyno taure.
Man kažkodėl tokia asociacija su šiuo serialu_kai nesinori aštresnių siužetų, o norisi kažko ramaus, jaukaus biggrin.gif Kol kas man nesinori nieko ramaus ax.gif
Atsakyti
Kivanč kai vedė nebesugeba meilės ir aistros kitai moteriai parodyti. Gal Basak labai pavydi ir jis jos bijo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2017 01 04, 09:17)
Kivanč kai vedė nebesugeba meilės ir aistros kitai moteriai parodyti. Gal Basak labai pavydi ir jis jos bijo biggrin.gif
Niu jei ten visą laiką makaluojasi žmona stilistė/kostiumuotoja, tai gal tada ir taip biggrin.gif
Nors tikriausiai kiekvienam profesionaliam aktoriui tai ne motais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 04 sausio 2017 - 09:32
As dar tikro bucinio lauksiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 01 04, 12:49)
As dar tikro bucinio lauksiu bigsmile.gif

Aš jau nieko nebelauksiu - spoksosiu i Kivo ir tiek wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos su Naujais ! 4u.gif

Kaip gaila kad O Hayat Benim pasibaigs greitai, 4 sezona kaip suprantu dar filmuoja tai gal tik rudeni vėl rodys per tv8 unsure.gif
Vietoj jo Kis Günesi rodys, skaičiau kad nera ilgas serialas, tas pagrindinis aktorius neblogas tai gal žiurėsiu.

O matete koki dar nauja per lietuviu kanala turku seriala rodys ? Vakar tik reklamos pabaiga mačiau nepamenu net per kuri kanala, bet ten lygtais Kivanc vaidins ir serialas senovinis blink.gif o gal kažka maišau unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(otea @ 2017 01 04, 14:32)
Sveikos su Naujais !  4u.gif

Kaip gaila kad O Hayat Benim pasibaigs greitai, 4 sezona kaip suprantu dar filmuoja tai gal tik rudeni vėl rodys  per tv8 unsure.gif
Vietoj jo Kis Günesi rodys, skaičiau kad nera ilgas serialas, tas pagrindinis aktorius neblogas tai gal žiurėsiu.

O matete koki dar nauja per lietuviu kanala turku seriala rodys ? Vakar tik reklamos pabaiga mačiau nepamenu net per kuri kanala, bet ten lygtais Kivanc vaidins ir serialas senovinis  blink.gif o gal kažka maišau  unsure.gif


Su Naujais mirksiukas.gif

Rodys Kurt Seyit ve Sura. Man asmeniškai toks vehhh mehhhh - nuobodus...

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti