Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(mazuliux @ 2016 12 29, 23:30)
As irgi galva lauziau kol nezinojau, ir apie vyresni buvau galvojusi. O pabaigoj bus svarbiausias isgelbejimas, jau buvau issigandusi, kad asaromis baigsis blink.gif
Ooojei tik neduokD jokios blogos pabaigos, nes taip ir nusišaut galima mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 12 29, 22:36)
Ooojei tik neduokD jokios blogos pabaigos, nes taip ir nusišaut galima mega_shok.gif

Ne ne, bus labai grazi ir linksma pabaiga wub.gif Bet nedaug truko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2016 12 29, 23:47)
Ne ne, bus labai grazi ir linksma pabaiga  wub.gif Bet nedaug truko unsure.gif
Maladec!

Žiūrint onlin'e perėjau iš 38 į 39 seriją. Negrybauja ten tos serijos? Ten tikrai taip turi būti?
Na, nenoriu kaišiot nosies pirmą laiko kur nepriklauso pagal serijas...

P.S. neleidžia šiuo metu man SM geltonint teksto. Kada jau visa tai baigsis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 12 31, 02:53)
Maladec!

Žiūrint onlin'e perėjau iš 38 į 39 seriją. Negrybauja ten tos serijos? Ten tikrai taip turi būti?
Na, nenoriu kaišiot nosies pirmą laiko kur nepriklauso pagal serijas...

P.S. neleidžia šiuo metu man SM geltonint teksto. Kada jau visa tai baigsis doh.gif

Nezinau del 38-39, bet bent jau kur as ziuriu tai 19-20-21 buvo sumaisytos. Kai pirma kart ziurejau taip ir likau nemacius 19-20, nes 21 paziurejau, atrode keista, kazko truksta, bet tik paskui pamaciau, kad tik prasidedant yra uzrasytas serijos numeris. Bet jau tada nebeziurejau, vakar kaip tik paziurejau ax.gif Vakar labai norejau datraukti iki to prisipazinimo momento wub.gif Siandien reikes paziureti kas ten vyko tose 25-26 serijose, nes jau nebeprisimenu.

O man teksta leidzia geltoninti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 31 gruodžio 2016 - 13:50
QUOTE(mazuliux @ 2016 12 31, 13:49)
Nezinau del 38-39, bet bent jau kur as ziuriu tai 19-20-21 buvo sumaisytos. [......]

O man teksta leidzia geltoninti rolleyes.gif
Supratau. Šiandien jau ir man leidžia geltoninti,
o vakar neleido nei geltonint, nei nuotraukų įkelt. Košmaras.


Kaip smagiai, nuotaikingai aktoriai sveikina su Naujais metais ax.gif
O jau ta akinanti ir kerinti Kerem Bürsin holivudinė šypsena tai tiesiog çok, çok güzel! biggrin.gif
atv Yeni Yıl Tanıtımı (2017)


Gerų ir dosnių 2017 Naujų metų! Smagių ir nuotaikingų išvakarių!
biggrin.gif Yalın - Kasma sokiai.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 12 31, 15:32)
Kaip smagiai, nuotaikingai aktoriai sveikina su Naujais metais ax.gif
O jau ta akinanti ir kerinti Kerem Bürsin holivudinė šypsena tai tiesiog çok, çok güzel! biggrin.gif
atv Yeni Yıl Tanıtımı (2017)
[size=3][b][color=Chocolate]

Tai jau tikrai çok, çok güzel! wub.gif

Su Naujaisiais 2017!!!!
Atsakyti
Kadangi paskutine muilo opera maciau paauglystej, tai man Kuzey Guney vestuves balta suknele jau buvo cerez ciur blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 12 31, 02:53)
Maladec!

Žiūrint onlin'e perėjau iš 38 į 39 seriją. Negrybauja ten tos serijos? Ten tikrai taip turi būti?
Na, nenoriu kaišiot nosies pirmą laiko kur nepriklauso pagal serijas...

P.S. neleidžia šiuo metu man SM geltonint teksto. Kada jau visa tai baigsis doh.gif

Daejau iki 39 serijos dabar ir supratau apie ka klausimas ax.gif Ten siaip nelabai ir supratau, kodel butent sita epizoda parode. Na, ten po daug metu jinai tipo pasakoja kas ir kaip buvo. Bet siaip paskui prie sitp epizodo nebuvo gryzta kitose serijose. Viskas ir toliau buvo rodoma kaip pries tai, kaip esamuoju laiku. Tik paskutinej serijoj vel parodys kaip jie gyvena, mano skaiciavimais po 5 metu rolleyes.gif Bet jau nebus kaip paskaojimas, kaip 39 serijos pradzioj. Tiesiog..
Atsakyti
Kada Cesuro nauja serija? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 01 03, 12:37)
Kada Cesuro nauja serija? unsure.gif

Kita savaite turbut
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2017 01 03, 13:01)
Kita savaite turbut

Kodel? Juk ketvirtadieniais rodo pas turkus, tai manau sia savaite irgi turetu buti?
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2017 01 03, 19:29)
Kodel? Juk ketvirtadieniais rodo pas turkus, tai manau sia savaite irgi turetu buti?

Na del Cesuro nzn,bet Icerde ir Kara sevda sia savaite nerode/nerodys.
Atsakyti