Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Fjella @ 2016 12 28, 22:17)
be jokių antraplanių "atsilikėlių" biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2016 12 28, 23:17)
Oj, čia kai prirekomenduosim  biggrin.gif  Žiūrint ko tikitės iš serialo, nes yra daug pačių pačiausių, tik savaip kitokių. Aš rekomenduočiau Ask i memnu arba Kuzey Guney. Bet po šių, sunkiai ką geresnio galima rasti  ax.gif Tai gal pradžiai galima kokį Merhamet, Seref meseli, Kara para ask. Visi rekomenduoti yra draminio žanro, be jokių antraplanių "atsilikėlių" biggrin.gif

Aciu, bandysiu jusu rekomenduotus.
Vakar ziurejau "Saules belaukiant" ar kazkas pan, tai man kas nepatinka, kad jie labai istempti...kol issivysto siuzetas, tai boze moj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2016 12 29, 09:37)
Aciu, bandysiu jusu rekomenduotus.
Vakar ziurejau "Saules belaukiant" ar kazkas pan, tai man kas nepatinka, kad jie labai istempti...kol issivysto siuzetas, tai boze moj biggrin.gif

Man naujausias patinka Cesur Ve Güzel, bet tik pradzia jo.
Dabar ziuriu Kuzey Guney, bet irgi istestas, tai, manau, kad prasukineti teks unsure.gif Toks pasenes tas filmas, bet visai idomu, kaip klostysis likimai.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 12 29, 11:44)
Man naujausias patinka Cesur Ve Güzel, bet tik pradzia jo.
Dabar ziuriu Kuzey Guney, bet irgi istestas, tai, manau, kad prasukineti teks unsure.gif Toks pasenes tas filmas, bet visai idomu, kaip klostysis likimai.

Patarčiau Kuzey Guney nepersukinėti, nes praleisit gražias scenas, o ir galit nesuprasti kas kodėl ir kaip.
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2016 12 27, 16:20)
Oi, sitas serialas man nerealiai patiko. Isimylejau Kerem Bursin nuo jo wub.gif Del jo ir Seref Meselesi ziurejau, ir nors is pradziu sunkiai ejosi, bet paskui labai patiko ir sitas ax.gif O naujojo laukiu nesulaukiu irgi su juo, tikiuos po Nauju jau prades rodyti unsure.gif
Kaip tik šiandien skaičiau, kad Bu Şehir Arkandan Gelecek pradės rodyti sausio 4 d.
(žinoma jei nieks nepasikeis)

Bu Şehir Arkandan Gelecek-2

vartotojo įkelta nuotrauka

Tada sausio 12 d. žada startuoti Ölene Kadar

Ölene Kadar-2

vartotojo įkelta nuotrauka

Ir dar laukiu serialo, taip pat ne už ilgo, su Serenay Sarıkaya Fi Çi Pi

vartotojo įkelta nuotrauka

Dabar kai paskaičiuoju, tai bus 5 serialai į savaitę, vadinas po seriją į dieną galėsiu žiūrėti,
o dar kai su man patinkančiais aktoriais tai iš vis tobula. Tik klausimas kur tiek laisvo laiko rast biggrin.gif
QUOTE(mazuliux @ 2016 12 27, 20:23)
Jei neziurejusi, pabandyk paziureti Adanali [......] Arba Разбивающая сердца / Gönülçelen jei nematytas.
Ne, nesu žiūrėjusi šių. Ačiū už rekomendacijas smile.gif
QUOTE(Indrijan @ 2016 12 28, 01:39)
Labai noriu kad pas mus rodytu ir niekaip nesulaukiu: Иногда жизнь прекрасна / Hayat Bazen Tatlidir; Черная роза / Karagül; Аданали / Adanali; Пора тюльпанов / Lale Devri; Менекше и Халиль; Серебро / Нур / Gümüş, lygtais tik tiek  smile.gif
Va, gerai, kad priminėt apie Lale Devri, visad jį norėjau pažiūrėti, vien dėl Serenay Sarikaya.

O pastarieji du_ Menekse ile Halil ir Gümüş man labai patiko.
QUOTE(mazuliux @ 2016 12 28, 04:00)
*****, man taip patiko sitas, jauciu rimtai reikes paziureti vel. Zinoma, prasuksiu dali, bet graziausius epizodus tikrai pasikartosiu.
Tikrai yra gražių epizodų, ir gražių melodijų. Ši man labai graži
(nors ne pirmą kartą ją išgirdau, kartais kartojasi melodijos serialuose)

Nükleer Başlıklı Kız - Eğer İstersen

Ypatingai man graži buvo 25 serija, tokia šelmiška, na ir 26.
Vietomis labai nervindavo Baris (kaip vantos lapas prilipęs buvo) ir Aksel (šis tai apskritai velnių priėdęs).
QUOTE(lauravala @ 2016 12 28, 08:22)
Is ju medcezir nukniso daina jei ka biggrin.gif Teoman wub.gif
Jau man tai nėr lygių šios dainos kaip ją atliekantys mano numylėtiniai aktoriai Çağatay Ulusoy ir Serenay Sarıkaya.
Tik iš šio žiūrėto serialo buvo ir bus man labiausiai patinkantis atlikimas. Amen biggrin.gif

Medcezir - Teoman Ask Kirintilari (Mira ve Yaman)

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE
Kaip tik šiandien skaičiau, kad Bu Şehir Arkandan Gelecek pradės rodyti sausio 4 d.  (žinoma jei nieks nepasikeis)


Oh yes bigsmile.gif

QUOTE
Tada sausio 12 d. žada startuoti Ölene Kadar


Sitas irgi manau patiks, nes Engin Akyurek irgi megstamas aktorius.

QUOTE
Ir dar laukiu serialo, taip pat ne už ilgo, su Serenay Sarıkaya Fi Çi Pi

Va, galvoju kad kazka pamirsau. Zadejau su ja paziureti kokiu serialu dar yra. Ja, beje, pirma kart Adanali seriale pamaciau. Juanute dar tada visai buvo, paaugle ir vaidino, patiko man ji ten irgi.

QUOTE
Dabar kai paskaičiuoju, tai bus 5 serialai į savaitę, vadinas po seriją į dieną galėsiu žiūrėti,o dar kai su man patinkančiais aktoriais tai iš vis tobula. Tik klausimas kur tiek laisvo laiko rast biggrin.gif

As jau nebeskaiciuoju kiek ju ziuriu, bet daug smile.gif Vienas sia savaite baiges, kita, kuri galvojau ziureti, tik 1 serija paziurejau, nesuzavejo tiek labai, gal kada nors. Dar vienas, Anne, irgi man rodos viena serija beliko. Zodziu nauji serialai pats tas. Ir butent, kad su megstamais aktoriais, jega bigsmile.gif

QUOTE
Va, gerai, kad priminėt apie Lale Devri, visad jį norėjau pažiūrėti, vien dėl Serenay Sarikaya.


QUOTE
O pastarieji du_ Menekse ile Halil ir Gümüş man labai patiko.


Deduos i sarasa ax.gif

QUOTE
Tikrai yra gražių epizodų, ir gražių melodijų. Ši man labai graži
(nors ne pirmą kartą ją išgirdau, kartais kartojasi melodijos serialuose)

Nükleer Başlıklı Kız - Eğer İstersen

Ypatingai man graži buvo 25 serija, tokia šelmiška, na ir 26.


Neatsimenu dabar ka jose rode, paziuresiu uz poros dienu rolleyes.gif O daina tai labai grazi wub.gif

QUOTE
Vietomis labai nervindavo Baris (kaip vantos lapas prilipęs buvo) ir Aksel (šis tai apskritai velnių priėdęs).

Jau ziuriu antra karta, ir visa dar megaujuos. Zinoma, neidomius/neesminius epizodus su kitais veikejais praleidziu, kad laiko pataupyti. O Aksel dar tiek visko pridarys, kad ojei.

QUOTE
Jau man tai nėr lygių šios dainos kaip ją atliekantys mano numylėtiniai aktoriai Çağatay Ulusoy ir Serenay Sarıkaya.
Tik iš šio žiūrėto serialo buvo ir bus man labiausiai patinkantis atlikimas. Amen biggrin.gif

Man siaip patiko praktiskai visa muzika sitam seriale wub.gif Ir jie abu labai graziai dainuoja. Manau ateis laikas ir sita paziureti antra karta rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 29 gruodžio 2016 - 23:06
mazuliux, o kas ten toks per vienas tas paslaptingasis kurį pastoviai rodo su kapišonu
ir niekad veido nerodo? Negaliu suprast. Su juo ryšį palaiko mokyklos direktorė
mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(mazuliux @ 2016 12 29, 22:59)
O Aksel dar tiek visko pridarys, kad ojei.
Kad jį kur galas bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 12 29, 22:05)
mazuliux, o kas ten toks per vienas tas paslaptingasis kurį pastoviai rodo su kapišonu
ir niekad veido nerodo? Negaliu suprast. Su juo ryšį palaiko mokyklos direktorė
mastau.gif
Papildyta:

Ar tikrai pasakyti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2016 12 29, 23:07)
Ar tikrai pasakyti? biggrin.gif
Aha, tikrai bigsmile.gif
Kad brolis_negali būti, kažkaip pagal kūno sudėjimą man nelabai atitinka.

Papildyta:
Aš dabar 33 seriją žiūriu.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 12 29, 22:10)
Aha, tikrai bigsmile.gif
Kad brolis_negali būti, kažkaip pagal kūno sudėjimą man nelabai atitinka.

Butent brolis - dvynys rolleyes.gif Ten paskui papasakos kaip atsitiko. Motina net nezino, kad jis gyvas, tevas ligoninej atsisake, nes silpnas gime, veidas lyg suzalotas ir tt. Kerem apie dvyni, zinoma, is vis nieko nezinojo. Ten bus dar toks diedas, kuris per dvyni nores atkersyti, bet tas dvynys persigalvos pabaigoj. Ir jie kartu paskui gyvens, jam veida sutvarkys. Ir siaip jis Zeynep isgelbes ir net ne karta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 29 gruodžio 2016 - 23:18
QUOTE(mazuliux @ 2016 12 29, 23:16)
Butent brolis - dvynys rolleyes.gif Ten paskui papasakos kaip atsitiko. Motina net nezino, kad jis gyvas, tevas ligoninej atsisake, nes silpnas gime, veidas lyg suzalotas ir tt. Kerem apie dvyni, zinoma, is vis nieko nezinojo. Ten bus dar toks diedas, kuris per dvyni nores atkersyti, bet tas dvynys persigalvos pabaigoj. Ir jie kartu paskui gyvens, jam veida sutvarkys. Ir siaip jis Zeynep isgelbes.
Dvynys? Geras. Aš buvau apie visai kitą brolį pagalvojus. Anot Keremo jo brolis buvo žymiai vyresnis jo.
Todėl dabar suprantu kodėl man tas ūgis ir kūno sudėjimas visai neatitiko matyto.
Kad Zeynep išgelbėjo jau mačiau, buvo ta serija, tas pirmasis kartas.
Ačiū tau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 12 29, 22:25)
Dvynys? Geras. Aš buvau apie visai kitą brolį pagalvojus. Anot Keremo jo brolis buvo žymiai vyresnis jo.
Todėl dabar suprantu kodėl man tas ūgis ir kūno sudėjimas visai neatitiko matyto.
Kad Zeynep išgelbėjo jau mačiau, buvo ta serija, tas pirmasis kartas.
Ačiū tau smile.gif

As irgi galva lauziau kol nezinojau, ir apie vyresni buvau galvojusi. O pabaigoj bus svarbiausias isgelbejimas, jau buvau issigandusi, kad asaromis baigsis blink.gif
Atsakyti