Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

mazuliux, o kada Güneşi Beklerken (tiksliau kokioje serijoje) ji susivoks savo jausmuose šiam blogiukui?
Žiūriu dabar 19-tą seriją, chemija vyksta (vis dar), kibirkštys taškosi, na bet man jau jo net gaila pradeda darytis, tikrai.
Šitaip žmogus save tramdo, laikosi atstumo, dedasi blogu ir pan. Kaip sakoma nuo neapykantos iki meilės vienas žingsnis.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 12 27, 23:51)
mazuliux, o kada Güneşi Beklerken (tiksliau kokioje serijoje) ji susivoks savo jausmuose šiam blogiukui?
Žiūriu dabar 19-tą seriją, chemija vyksta (vis dar), kibirkštys taškosi, na bet man jau jo net gaila pradeda darytis, tikrai.
Šitaip žmogus save tramdo, laikosi atstumo, dedasi blogu ir pan. Kaip sakoma nuo neapykantos iki meilės vienas žingsnis.


Kantrybė dorybė biggrin.gif Bus vienas iš gražiausių (bent jau man) meilės prisipažinimų wub.gif
23 serijos pabaigoje Kerem pratrūks. 24 serijoje Zeynep pradės mąstyti
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2016 12 28, 00:30)
23 serijos pabaigoje Kerem pratrūks. 24 serijoje Zeynep pradės mąstyti
Aleliuja notworthy.gif Vadinas nedaug beliko.
Suprantu, kad pas žmogų gali būti geležinė kantrybė, na bet jau ne iki tokio lygio.
aciuks.gif
Papildyta:
Labai juokingas jo vairuotojo vardas_Ufuk.
Man skamba kaip kokio smurfo iš animacinio filmuko biggrin.gif
Atsakyti
Įdomu kodėl mūsų televizijos pradėjo rodyti serialus kurie buvo nutraukti, dėl mažų reitingų. ax.gif Dabar du naujus pradės rodyti ir ne tuos kurių taip laukiu blink.gif . Žiūrėčiau rusiškai, bet su subtitrais (sunkiai man skaitosi, lėtai taip).
Labai noriu kad pas mus rodytu ir niekaip nesulaukiu: Иногда жизнь прекрасна / Hayat Bazen Tatlidir; Черная роза / Karagül; Аданали / Adanali; Пора тюльпанов / Lale Devri; Менекше и Халиль; Серебро / Нур / Gümüş, lygtais tik tiek smile.gif
Atsakyti
Kaip nervuoja kai nevisad leidzia cituoti mad.gif Cia ne i tema, siaip rolleyes.gif

Visgi, tikrai kantrybe dorybe biggrin.gif Siaip jei gerai atsimenu tai jis pilnai susivoke ir prisipazino kai Zeynep isdurke gera padare, kad pamokytu. Man rodos 19 serijoj dar to nerode, bet jau greit smile.gif Tik jis nezinojo, kad jinai viska girdi, galvojo, kad jam tik atrodo, kad ji salia. Po to po truputi viskas rimtes tarp ju, bet dar daug teks isbandymu jiems *****, man taip patiko sitas, jauciu rimtai reikes paziureti vel. Zinoma, prasuksiu dali, bet graziausius epizodus tikrai pasikartosiu. Ir ten tas pirmas bucinys ju, labai liuks scena, ir kai jis patenkintas soko bigsmile.gif

Fjella, tikrai labai grazus prisipazinimas wub.gif

Indrijan, del kitu nezinau, bet Иногда жизнь прекрасна / Hayat Bazen Tatlidir labai abejoju, kad greit rodytu, nes naujas serialas. O Adanali irgi kazi, jau senokai jis sukurtas, nors kas zino. Ir pas rusus kazkodel nera su vertimu, ir kokybe ne itin tokia, bet siaip man irgi liuks patiko. O del titru, neatsimenu nuo kurio serialo as pradejau su jais ziureti, bet labai norejosi testi. Is pradziu skaityti buvo tikrai sunku, bet kai ipratau, tai dabar lengva. Verta pabandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2016 12 28, 03:00)
Kaip nervuoja kai nevisad leidzia cituoti  mad.gif Cia ne i tema, siaip  rolleyes.gif

Visgi, tikrai kantrybe dorybe biggrin.gif Siaip jei gerai atsimenu tai jis pilnai susivoke ir prisipazino kai Zeynep isdurke gera padare, kad pamokytu. Man rodos 19 serijoj dar to nerode, bet jau greit smile.gif Tik jis nezinojo, kad jinai viska girdi, galvojo, kad jam tik atrodo, kad ji salia. Po to po truputi viskas rimtes tarp ju, bet dar daug teks isbandymu jiems, man taip patiko sitas, jauciu rimtai reikes paziureti vel. Zinoma, prasuksiu dali, bet graziausius epizodus tikrai pasikartosiu. Ir ten tas pirmas bucinys ju, labai liuks scena, ir kai jis patenkintas soko  bigsmile.gif


Paziurejau dabar ta 23 serija, tai visgi ne taip as atsiminiau, sita bajeri jau pasirodo seniai rode unsure.gif Bet man abu labai grazus epizodai wub.gif
O pasirodo ir klausimas ne apie tai kada jis prisipazino, bet kada ji susivoke. Zodziu, einu miegoti smile.gif Nes net nebeperskaita normaliai visko. Ir tikrai ziuresiu vel, kad prisiminti viska rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 28 gruodžio 2016 - 05:27
QUOTE(Fjella @ 2016 12 28, 02:30)
Bus vienas iš gražiausių (bent jau man) meilės prisipažinimų  wub.gif

drinks_cheers.gif

Is ju medcezir nukniso daina jei ka biggrin.gif Teoman wub.gif
Atsakyti

Sveikos mergytės, gal žinote KUR galima apskritai tuos turkų serialus pasižiūrėti anglų kalba ar bent su angliškais titrais? Nes nemoku rusų k. ar turkų  :unsure:​ O taip norėčiau dauguma pasižiūrėti online...

Atsakyti
QUOTE(egliu @ 2016 12 28, 16:14)
<p>Sveikos mergytės, gal žinote KUR galima apskritai tuos turkų serialus pasižiūrėti anglų kalba ar bent su angliškais titrais? Nes nemoku rusų k. ar turkų  unsure.gif​ O taip norėčiau dauguma pasižiūrėti online...</p>

Yra ne vienas lietuviskai. Reiketu tiesiog pagal pavadinima bandyti ieskoti google. Galimybe rasti siuose (bet gali buti ir kitu saitu, daugiau tiesiog neieskojau) - moviex.in arba moviex.org, http://kinastau.do.am/, filmai.club, aip pat youtube. Arba per TV3 ir LNK play - bet per juos man rodos tik pora savaiciu kazkur atgal galima paziureti, tad tiktu naujai pradetiems rodyti.

Angliskai galima youtube namazai rasti man atrodo.
Atsakyti
ooo Visgi tu cia? O as irgi uzsimaniau ka turkisko paziureti ,rekomenduokit man pati paciausia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lionesss: 28 gruodžio 2016 - 19:04

Ačiū labai, mėginsiu  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2016 12 28, 19:04)
ooo Visgi tu cia? O as irgi uzsimaniau ka turkisko paziureti ,rekomenduokit man pati paciausia  4u.gif


Oj, čia kai prirekomenduosim biggrin.gif Žiūrint ko tikitės iš serialo, nes yra daug pačių pačiausių, tik savaip kitokių. Aš rekomenduočiau Ask i memnu arba Kuzey Guney. Bet po šių, sunkiai ką geresnio galima rasti ax.gif Tai gal pradžiai galima kokį Merhamet, Seref meseli, Kara para ask. Visi rekomenduoti yra draminio žanro, be jokių antraplanių "atsilikėlių" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fjella: 28 gruodžio 2016 - 23:19