

Kara para ask - pažiūrėjau 5 serijas. Serijalas labai įdomus, įtraukiantis. Tai džiaugiuosi jį pasirinkusi žiūrėti kol laukiu naujų SBA ir FHVK serijų.
Įdomu čia jau visos jį mačiusios ar yra žiūrinčių/planuojančių žiūrėti? Nes nebus su kuo padiskutuot kaip kad apie pastaruosius du diskutuojam
Nilufer ryškiai įsimylės tą Metin (jis ją taip pat). Ezgif ar kaip ten rasosi jos vardas - jau Omerą tikrai įsimylėjo, pešė gėlytes . Įdomu kada jis supras kad ir jis yra tose meilės pinklėse
beje ar ilgai Nilufer bus pagrobta? Jau kažkaip norėtųsi kad ją paleistų...
Tas dėdė Tayyar (nemoku tu vardu taisyklingai rašyt, tai persiprašau) koks jis man psichiškai nesveikas (jo sūnus Mertas atrodo nesveikas taip pat). O jo žmona - gražuolė
beje tų dukrų motina - išvaizdi moteris. Kai rodė jas ten tris ant laiptų tai kaip draugės
apskritai aktoriai labai gražūs šiame seriale ( na išskyrus ta dede, jo sunu ir ta prievartautoja ) beje Metin man primena kažką, bet niekaip negaliu pasakyti ką..
kažkokį dainininką gal
Reperi
gal eminema
paklode gavosi - atsiprasau
man ta aktore kur motina vaidina tai super . dar ja is ASk i Memnu ir Diddingo amziaus prisimenu. visur ji man tinka. Tuba irgi. Metinas mane irgi trauke- nepasakytum kad grazuolis, kazkoks saldainiukas, nu bet buna ir blogiukai savaip zavus.
Nu jo, ten dede tai konkreciai psichopatas. O su Mertu viskas gerai, saunus vytukas bus