Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Visgi @ 2016 12 20, 23:48)
Koks sutapimas, aš kaip tik jį žiūriu, įpusėjusi esu. Pradėjau žiūrėti dėl dviejų priežasčių: kad serijų nedaug (tokio sąmoningai ieškojau)
ir kad labai ilgu laukti mano žiūrimų serialų naujų serijų, kol sulauki į savaitę po seriją, tai taip ir numirti galima biggrin.gif
Man šis serialas patinka, įdomus, graži fone skambanti muzika.

Kış Güneşi - Trailer
Efe/Mete - Nisan

vartotojo įkelta nuotrauka

Jis buvo uzdarytas,todel tik tiek seriju smile.gif
Papildyta:
QUOTE(noir1 @ 2016 12 21, 23:17)
kodel tas plikis ji pavadino Omutu?susiveliau...tokio painumo serialas ypac jei ziuri prabegom...

Matyt jis save pats taip jiem ivardino,as nemaciau dar sios savaites serijos,tai tik tiek speju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 12 22, 19:53)
Jis buvo uzdarytas,todel tik tiek seriju smile.gif
Žinau, skaičiau (nieko nuostabaus, kai tokia pasiūla). Labai gerai, tame ir pliusas, geriau mažiau nei pilstyt iš tuščio į kiaurą.
Būna kad prikuria jų bezbožnai daug, ištempia sezonus ir paskui į pabaigą galiausiai vis vien nusivažiuoja doh.gif
Geriau jau laiku sustot, nes kartais apima toks jausmas kad kokybę painioja su kiekybe.
Nebūtinai geras serialas turi turėti begales n+k serijų, kaip kokia santabarbara biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 12 22, 22:16)
Žinau, skaičiau (nieko nuostabaus, kai tokia pasiūla). Labai gerai, tame ir pliusas, geriau mažiau nei pilstyt iš tuščio į kiaurą.
Būna kad prikuria jų bezbožnai daug, ištempia sezonus ir paskui į pabaigą galiausiai vis vien nusivažiuoja doh.gif
Geriau jau laiku sustot, nes kartais apima toks jausmas kad kokybę painioja su kiekybe.
Nebūtinai geras serialas turi turėti begales n+k serijų, kaip kokia santabarbara biggrin.gif

drinks_cheers.gif bet gera seriala norisi ilgai ziuret biggrin.gif

As netycia "uzsiroviau" ant serialo "Ask laftan anlamaz" biggrin.gif jis mane uzkabino,siaip jis toks gerokai naivus,bet su gera humoro doze ,kol kas,nes ziuriu dar tik 13 serija.
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 12 23, 06:29)
drinks_cheers.gif bet gera seriala norisi ilgai ziuret biggrin.gif
drinks_cheers.gif O jei dar su mėgiamiausiais favoritais tai apskritai neišpasakytas rojus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 23 gruodžio 2016 - 09:28
QUOTE(lauravala @ 2016 12 15, 22:01)
Taip, rode LNK  4u.gif


Ačiū ! 4u.gif tai gal rasiu lietuviškai igarsinta.

QUOTE(Visgi @ 2016 12 20, 22:48)
Koks sutapimas, aš kaip tik jį žiūriu, įpusėjusi esu. Pradėjau žiūrėti dėl dviejų priežasčių: kad serijų nedaug (tokio sąmoningai ieškojau)
ir kad labai ilgu laukti mano žiūrimų serialų naujų serijų, kol sulauki į savaitę po seriją, tai taip ir numirti galima biggrin.gif
Man šis serialas patinka, įdomus, graži fone skambanti muzika.

Kış Güneşi - Trailer
Efe/Mete - Nisan

vartotojo įkelta nuotrauka


Čia jaučiu vietoje O Hayta Benim unsure.gif idomu ar visas to OHB serijas parodys, kada užbaigs ji ax.gif


QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 12 21, 16:57)
Merginos, kuris serialas yra pats paciausias? As nemacius ne vieno.

Ir kurie su liudna pabaiga (cia pagal kazkuriuos geltonus tekstus supratau), tai nenoriu tokiu biggrin.gif


Medcezir wub.gif
Atsakyti
O yra lietuviu kalba kazkokie, pvz Linkomanijoj? Rusu kalba labai jau vertimai tokie ne kazka.. unsure.gif

Paziurejau Dzezyro 7 serijas. Jetau, koks istestas.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 12 26, 20:37)
Paziurejau Dzezyro 7 serijas. Jetau, koks istestas.
Man tai mistika su šiuo serialu. Kaip ir nebelieka jau jokios intrigos (o tokių dalykų aš labai nemyliu). Negaliu suprast kaip tokie aktoriai, ne pradedantys,
o labai gerai žinomi ir su patirtimi, pasirašė tokiai avantiūrai. Ką jie abu įžvelgė šiame scenarijuje (paskubom rašytam) mįslingo ir intriguojančio?
Pradedu tikėti, kad jie ėjo va bank, koks skirtumas jei sutrumpins serijų skaičių, vis vien jiems išmokas išmokės pagal susitarimą_vos ne taip galima suprasti.
Bet kita pusė medalio_rizikuot savo vardu taip, Tuba ir Kivančius...irgi nepanašu. Sunku patikėti ką ten tokio naujo galima sukurti intriguojančio, jei jau išsibarstė...
Gal aš ir klystu, bet man kažkodėl labai sunku patikėti, kad ištemps iki numatytų 39 serijų. Kitą vertus_ir žinomi aktoriai klysta pasirinkime, ką padarysi, yra kaip yra.
Atsakyti
iš neturėjimo ko žiūrėti pradėjau Adını Sen Koy
muzikinis takelis labai patiko,
na ir pagrindinis herojus vertas nuodėmės ;)
tačiau trūksta herojams ryžtingumo,
o tai ištęsia siužetą
tik kažin kiek serijų bus?????
nes dabar 70 pas turkus sukeltos
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kis Gunesi paziurejau jau. Paskutines serijas prasukinedama, nes norejau pabaigti vakar. Siaip patiko is tiesu, bet manau gerai, kad tik tiek seriju, nes bent man uzteko.

QUOTE(otea @ 2016 12 26, 00:46)
Ačiū !  4u.gif tai gal rasiu lietuviškai igarsinta.
Čia jaučiu vietoje O Hayta Benim  unsure.gif idomu ar visas to OHB serijas parodys, kada užbaigs ji  ax.gif
Medcezir  wub.gif

Na, kazint ar vietoj OHB. Manau sitas, 4, sezonas jau paskutinis, bet lietuviai kol kas tik 3 rodo. Ir ziurint dabartines serijas manau jau tikrai ju nedaug turetu bebuti, nors kas zino ka scenaristai dar sugalvos.

QUOTE(Visgi @ 2016 12 26, 20:35)
Man tai mistika su šiuo serialu. Kaip ir nebelieka jau jokios intrigos (o tokių dalykų aš labai nemyliu). Negaliu suprast kaip tokie aktoriai, ne pradedantys,
o labai gerai žinomi ir su patirtimi, pasirašė tokiai avantiūrai. Ką jie abu įžvelgė šiame scenarijuje (paskubom rašytam) mįslingo ir intriguojančio?
Pradedu tikėti, kad jie ėjo va bank, koks skirtumas jei sutrumpins serijų skaičių, vis vien jiems išmokas išmokės pagal susitarimą_vos ne taip galima suprasti.
Bet kita pusė medalio_rizikuot savo vardu taip, Tuba ir Kivančius...irgi nepanašu. Sunku patikėti ką ten tokio naujo galima sukurti intriguojančio, jei jau išsibarstė...
Gal aš ir klystu, bet man kažkodėl labai sunku patikėti, kad ištemps iki numatytų 39 serijų. Kitą vertus_ir žinomi aktoriai klysta pasirinkime, ką padarysi, yra kaip yra.

Aha, tikrai darosi nuobodoka. Ir idomu, jei jau 8 serijoj tiesa suzinos, tai ka tada dar 31 serija rodys?

QUOTE(daibava @ 2016 12 26, 20:58)
iš neturėjimo ko žiūrėti pradėjau Adını Sen Koy
muzikinis takelis labai patiko,
na ir pagrindinis herojus vertas nuodėmės ;)
tačiau trūksta herojams ryžtingumo,
o tai ištęsia siužetą
tik kažin kiek serijų bus?????
nes dabar 70 pas turkus sukeltos

Hmm, reikes paziureti, idomu kas per aktorius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2016 12 26, 23:09)
Hmm, reikes paziureti, idomu kas per aktorius biggrin.gif

Erkan Meriç
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2016 12 26, 23:03)
Erkan Meriç
vartotojo įkelta nuotrauka

Na, grazus vyras, bet mano mylimuku saraso nepakeis tikrai smile.gif
Atsakyti
Man, pradejus nuo Dzezyro, dabar Kuzey Guney labai sunku ziureti, nes toks jau pasenes atrodo, viskuo pasenes. O del Kivas, tai net grizdavau i IMDB pracekinti, ar cia tikrai tas pats aktorius abejuose serialuose blink.gif Man kaip ir nepatinka grubesniu bruozu, bet Dzezyras - viskuo nerealus ir pirma karta vyro nenoriu nei kirpti, nei skusti biggrin.gif Kuzey tai toks perkares piemenukas man. Aktorius labai pasikeites, suvyriskeje bruozai, prasipletes toks biggrin.gif Vis tik 5 metai praejo ir tokiam amziuj labai reiskia vyrui daug.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 27 gruodžio 2016 - 09:19