Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Karas1433 @ 2016 12 19, 15:44)
o mano pirma mintis buvo, kad tai Sarpas. dar pagalvojau, kad gal Mertas. Bet abu atmeciau, neva tai neimanoma. o pasirodo biggrin.gif
Tai po tokio paskutinio finto jau ir aš patikėjau, kad niekuo tikėti neįmanoma, ir net nesvarbu visai ką matai, nes siurprizų daug biggrin.gif
Atsakyti
Nuo sausio 9 dienos naujas serialas per tv 8 ax.gif "Žiemos saulė" - "Kis gunesi" netyčia užmačiau tongue.gif ir anonso dar nėra. Gal yra mačiusių. Tik 18 serijų mirksiukas.gif greitai prasidės ir greitai baigsis biggrin.gif
http://1plus1tv.ru/s...kom-yazyke.html


Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2016 12 19, 21:48)
Nuo sausio 9 dienos naujas serialas per tv 8 ax.gif "Žiemos saulė" - "Kis gunesi" netyčia užmačiau tongue.gif  ir anonso dar nėra. Gal yra mačiusių. Tik 18 serijų mirksiukas.gif  greitai prasidės ir greitai baigsis  biggrin.gif
http://1plus1tv.ru/s...kom-yazyke.html
Koks sutapimas, aš kaip tik jį žiūriu, įpusėjusi esu. Pradėjau žiūrėti dėl dviejų priežasčių: kad serijų nedaug (tokio sąmoningai ieškojau)
ir kad labai ilgu laukti mano žiūrimų serialų naujų serijų, kol sulauki į savaitę po seriją, tai taip ir numirti galima biggrin.gif
Man šis serialas patinka, įdomus, graži fone skambanti muzika.

Kış Güneşi - Trailer
Efe/Mete - Nisan

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Merginos, kuris serialas yra pats paciausias? As nemacius ne vieno.

Ir kurie su liudna pabaiga (cia pagal kazkuriuos geltonus tekstus supratau), tai nenoriu tokiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 12 21, 15:57)
Merginos, kuris serialas yra pats paciausias? As nemacius ne vieno.

Ir kurie su liudna pabaiga (cia pagal kazkuriuos geltonus tekstus supratau), tai nenoriu tokiu biggrin.gif
Nežiūrėjus nei vieno, ir patarti kuris yra pats pačiausias, o ypač su happy end turkų serialuose/filmuose - mistika,
tad aš neapsiimu rekomenduodti pagal šiuos kriterijus, nes patys pačiausi ir yra su sad bad end....
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 12 21, 19:09)
Nežiūrėjus nei vieno, ir patarti kuris yra pats pačiausias, o ypač su happy end turkų serialuose/filmuose - mistika,
tad aš neapsiimu rekomenduodti pagal šiuos kriterijus, nes patys pačiausi ir yra su sad bad end....

Kuzey Guney su gera pabaiga. Bet jis ilgas.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2016 12 21, 18:19)
Kuzey Guney su gera pabaiga. Bet jis ilgas.
Su šiuo aktoriumi esu seniai jau viską peržiūrėjusi, apart vieno, kurį pasilikau rezervui.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 12 21, 15:57)
Merginos, kuris serialas yra pats paciausias? As nemacius ne vieno.

Ir kurie su liudna pabaiga (cia pagal kazkuriuos geltonus tekstus supratau),
tai nenoriu tokiu biggrin.gif
Va, prisiminiau!
Jei patinka ne bobiški serialai tai rekomenduoju "MedCezir/Прилив"

Trailer
1
2



vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 21 gruodžio 2016 - 19:23
QUOTE(Karas1433 @ 2016 12 19, 16:44)
__________________

Labai nustebino šios svaitės İçerde serijos pabaiga_šoką gavau.
Tikrai nemaniau, kad tas bosas bus Sarp Yılmaz unsure.gif
Visko prisigalvojus buvau, na bet apie jį tai tikrai net minties nebuvo.
QUOTE

o mano pirma mintis buvo, kad tai Sarpas. dar pagalvojau, kad gal Mertas. Bet abu atmeciau, neva tai neimanoma. o pasirodo biggrin.gif

kodel tas plikis ji pavadino Omutu?susiveliau...tokio painumo serialas ypac jei ziuri prabegom...
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 12 20, 20:48)
Koks sutapimas, aš kaip tik jį žiūriu, įpusėjusi esu. Pradėjau žiūrėti dėl dviejų priežasčių: kad serijų nedaug (tokio sąmoningai ieškojau)
ir kad labai ilgu laukti mano žiūrimų serialų naujų serijų, kol sulauki į savaitę po seriją, tai taip ir numirti galima biggrin.gif
Man šis serialas patinka, įdomus, graži fone skambanti muzika.

Kış Güneşi - Trailer
Efe/Mete - Nisan

vartotojo įkelta nuotrauka

Reiks gal ir man paziureti, idomus? rolleyes.gif

Zalia Ruta, daug yra idomiu ir su gera pabaiga 4u.gif Reiketu tiesiog pradeti ziureti ir bus aiskiau, kas patinka.

Medcezir tikrai rekomenduociau, kur Visgi rase.

Siaip dar jei norisi lengvo, grazaus, tai man dar Gunesi Beklerken labai patiko.

Icerde dar neziurejau, laukiu kol igarsins, bet speju nesulauksiu ir eisiu su titrais tuoj ziureti. Suintrigavot labai jau dabar smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 21 gruodžio 2016 - 22:29
Aciu uz rekomandacijas. Dabar ziuriu ta nauja (pavadinimu net nebandau skaityti ir isiminti biggrin.gif ).
Man tik klausimas. Ar tas aktorius nr1 is en serialu is tiesu su tokio zydrumo akim? Kazkoks labai neturkiskas biggrin.gif Prasom apsviesti tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2016 12 21, 22:26)
Reiks gal ir man paziureti, idomus? rolleyes.gif
Įdomus. Galit pažiūrėti tik pirmą seriją ir nuspręsit_žiūrėti toliau ar ne, sudomino ar ne.
Broliai dvyniai. Nieks nežino, kad antras brolis gyvas, o ne miręs būdamas mažu, net pati mama to nežino.
Vieną dieną abu broliai susitinka ir nutinka taip, kad vieną iš jų nušauna.
Pas mamą, pas brolio žmoną į tėvų namus įžengia tas pradingėlis dvynis, nieks neįtaria, kad čia kitas sūnus.
Jam labai sunku_ir vyrą vaidint to brolios žmonos, ir susilaikyt nepuolus mamai į glėbį,
o ir visi į jį truputi šnairuoja, nes anas buvo tikras tironas, nemandagus ir pan, o šis visai kitoks.
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 12 22, 12:21)
Aciu uz rekomandacijas. Dabar ziuriu ta nauja (pavadinimu net nebandau skaityti ir isiminti biggrin.gif )
Man tik klausimas. Ar tas aktorius nr1 is en serialu is tiesu su tokio zydrumo akim? Kazkoks labai neturkiskas biggrin.gif Prasom apsviesti tongue.gif 4u.gif
Na jo, nebūdingos turkiškos išvaizdos, labiau europietiškos: šviesaus gimio, šviesių plaukų, žydrų akių...
Vyras iš stuomens ir iš liemens biggrin.gif Žinoma, kad nėra tokio stipraus žydrumo, čia pastiprintos spalvos
(kaip beje ir visame seriale_dominuoja sodrumas), o gal ir kontaktiniai lęšiai biggrin.gif
Paskui jau taip nebus, nuiims šiek tiek tą sodrų akių žydrumą smile.gif
Atsakyti