Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Aš kad ir kaip myliu Kivanč, niekas man nelimpa šitame seriale, didžioji dalis muzikos irgi erzina. Labai tikiuosi, kad įsivažiuos šitas serialas, taip lauktas.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2016 12 11, 22:02)
..., niekas man nelimpa šitame seriale, ...

Sutinku, nelimpa. Daaaaug kažko kažkada vykusio, kakokie kerštai iš praeities hmm.gif , tik spėk viską atsiminti kas kam ką skolingas ar prasikaltęs, per daug tų praeities linijų
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2016 12 11, 19:02)
Aš kad ir kaip myliu Kivanč, niekas man nelimpa šitame seriale, didžioji dalis muzikos irgi erzina. Labai tikiuosi, kad įsivažiuos šitas serialas, taip lauktas.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 12 gruodžio 2016 - 12:28
Aš tik šį pavasarį pradejau turkus žiureti ir labai sužavejo visi matyti serialai.
1. Medcezir
2. Ask I Memnu
3. Adini Feriha Koydum
4. Dabar žiurimas - O Hayat Benim
5. Kösem Sultan

Laukiu poto pradeti Kusey Güney žiureti norejau pasilseti po Ask I Memnu nuo Kivanc cray.gif ir Içerde su Cagatay wub.gif
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2016 12 12, 16:30)
Laukiu poto pradeti Kusey Güney žiureti norejau pasilseti po Ask I Memnu nuo Kivanc cray.gif ir Içerde su Cagatay wub.gif
Geras pasirinkimas good.gif Medcezir ir Kusey Güney apskritai mano numylėtiniai wub.gif

Pažįstamas jausmas, kai norisi pailsėti po kokio gero matyto, kad atslūgtų mintys ir emocijos.
Man taip buvo po Menekşe ile Halil unsure.gif
Asmeniškai man, iš dramos žanro, tai pati geriausia ir tikrų tikriausia drama. Ilgai atsitokėt negalėjau,
mat pagrindinio herojaus lemtis tokia pat kaip ir Aşk-I Memnu pagrindinės herojės. cray.gif Žiauru.
Įtemptas, tiek veiksmo ir netikėtumų, kad nėra kada nuobodžiauti, v ž bežiūrint amžinas stresas biggrin.gif

Trailer 1
Fragman
Trailer 2

vartotojo įkelta nuotrauka

Tai kai pažiūrėjau iš eilės tokius du kaip Menekşe ile Halil ir Aşk-I Memnu,
tai ilgam užteko, kad iki dabar net nesinori nieko sunkaus žiūrėti doh.gif
Apsiriboju Cesur ve Güzel, kuris yra atgaiva po visų dramų, ir Içerde, kuris yra rebusų rebusas.
Atsakyti
QUOTE(artistė @ 2016 12 12, 00:44)
Sutinku, nelimpa. Daaaaug kažko kažkada vykusio, kakokie kerštai iš praeities  hmm.gif , tik spėk viską atsiminti kas kam ką skolingas ar prasikaltęs, per daug tų praeities linijų

Aš jau pradėjau galvoti, kad scenarijus nukopijuotas nuo Ezel - atsiranda iš niekur, niekas nepažįsta, kerštas, meilė su priešu.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(Visgi @ 2016 12 12, 17:31)
Geras pasirinkimas good.gif Medcezir ir Kusey Güney apskritai mano numylėtiniai wub.gif

Pažįstamas jausmas, kai norisi pailsėti po kokio gero matyto, kad atslūgtų mintys ir emocijos.
Man taip buvo po Menekşe ile Halil unsure.gif
Asmeniškai man, iš dramos žanro, tai pati geriausia ir tikrų tikriausia drama. Ilgai atsitokėt negalėjau,
mat pagrindinio herojaus lemtis tokia pat kaip ir Aşk-I Memnu pagrindinės herojės. cray.gif Žiauru.
Įtemptas, tiek veiksmo ir netikėtumų, kad nėra kada nuobodžiauti, v ž bežiūrint amžinas stresas biggrin.gif

Trailer 1
Fragman
Trailer 2

vartotojo įkelta nuotrauka

Tai kai pažiūrėjau iš eilės tokius du kaip Menekşe ile Halil ir Aşk-I Memnu,
tai ilgam užteko, kad iki dabar net nesinori nieko sunkaus žiūrėti doh.gif
Apsiriboju Cesur ve Güzel, kuris yra atgaiva po visų dramų, ir Içerde, kuris yra rebusų rebusas.

Na ka, sekmadieni Kuzey Guney baigiau ziureti. Pradzioj sunkiai ejosi, bet po truputi isivaziavau. O mazdaug nuo vidurio jau buvo toks etapas kai ir puse nakties galiu ziureti, net jei i darba reikia smile.gif Tikrai patiko, bet vis dar bandau suvokti ar prie paciu mylimiausiu ax.gif Tikriausiai taip rolleyes.gif Siaip labai ilgai ruosiausi sita seriala ziureti, bet tikrai buvo verta, porai savaiciu net buvau sustojus visus kitus ziureti, nes kai isitraukiau, tai norejos greiciau viska suzinoti smile.gif Man Kivo kaip vyras nera kazkas labai tokio, tai tikriausiai del to sunkokai is pradziu ziurejosi irgi. Kai ziuriu Cezur ve Guzel tai taip ir norisi ji apkirpti ir nuskusti, nes nervina mane rolleyes.gif Mano poziuriu jam labai tinka trumpesni plaukai, siek tiek pasiausti, tik nesulaizyti, kaip buvo kai kuriose Kuzey Guney serijose, ir kai barzda nuskusta wub.gif

Manau reikes kada prisiruosti ir kitus su Kivo paziureti, bet sunkiu serialu kazkaip dar nelabai norisi po Adini Feriha Koydum unsure.gif Nors pziurejau ji jau pries kelis menesius. Bijau, kad galiu per daug isijausti, bet jei tikrai geri, kazkada tikrai paziuresiu.

QUOTE(Lux @ 2016 12 12, 18:12)
Aš jau pradėjau galvoti, kad scenarijus nukopijuotas nuo Ezel - atsiranda iš niekur, niekas nepažįsta, kerštas, meilė su priešu.

Na, man bent jau panasumas tik tas kad atsiranda is niekur ir kerstas. Ezel meile buvo sena, o sitam seriale viskas nauja, nepzystami jie. Ir siaip labai daug skirtumu ax.gif

O dar labai laukiu dabar naujo su Kerem Bursin wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2016 12 13, 20:57)
Kai ziuriu Cezur ve Guzel tai taip ir norisi ji apkirpti ir nuskusti, nes nervina mane  rolleyes.gif Mano poziuriu jam labai tinka trumpesni plaukai, siek tiek pasiausti, tik nesulaizyti, kaip buvo kai kuriose Kuzey Guney serijose, ir kai barzda nuskusta  wub.gif

Nesulaukiu, kada jį pagaliau į žmogų pavers biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 12 12, 19:31)
Geras pasirinkimas good.gif Medcezir ir Kusey Güney apskritai mano numylėtiniai wub.gif

Pažįstamas jausmas, kai norisi pailsėti po kokio gero matyto, kad atslūgtų mintys ir emocijos.
Man taip buvo po Menekşe ile Halil unsure.gif
Asmeniškai man, iš dramos žanro, tai pati geriausia ir tikrų tikriausia drama. Ilgai atsitokėt negalėjau,
mat pagrindinio herojaus lemtis tokia pat kaip ir Aşk-I Memnu pagrindinės herojės. cray.gif Žiauru.
Įtemptas, tiek veiksmo ir netikėtumų, kad nėra kada nuobodžiauti, v ž bežiūrint amžinas stresas biggrin.gif

Trailer 1
Fragman
Trailer 2

vartotojo įkelta nuotrauka

Tai kai pažiūrėjau iš eilės tokius du kaip Menekşe ile Halil ir Aşk-I Memnu,
tai ilgam užteko, kad iki dabar net nesinori nieko sunkaus žiūrėti doh.gif
Apsiriboju Cesur ve Güzel, kuris yra atgaiva po visų dramų, ir Içerde, kuris yra rebusų rebusas.


Idomu, per LT kanalus rodė kada Kusey Güney ? Žiuresiu jį butinai kai pabaigsiu O Hayat Benim smile.gif
Su tokia liudna pabaiga kaip Ask I Memnu nenorečiau žiureti
gal ant vasaros kai nuotaika bus geresne nes dabar ir oras taip slegia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2016 12 15, 21:20)
Idomu,  per LT kanalus rodė kada Kusey Güney ?

Taip, rode LNK 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2016 12 13, 19:57)
Kai ziuriu Cezur ve Guzel tai taip ir norisi ji apkirpti ir nuskusti, nes nervina mane rolleyes.gif

Manau reikes kada prisiruosti ir kitus su Kivo paziureti, bet sunkiu serialu kazkaip dar nelabai norisi po Adini Feriha Koydum unsure.gif Nors pziurejau ji jau pries kelis menesius. Bijau, kad galiu per daug isijausti, bet jei tikrai geri, kazkada tikrai paziuresiu.

O dar labai laukiu dabar naujo su Kerem Bursin wub.gif
Mat kaip, o man atvirkščiai_labai labai patinka jo naujas įvaizdis, ypatingai žavingas.
Nenorėčiau dabar matyt jį trumpais plaukais ir nieko keist. Kas kart vis kitoks: išvaizda, gestais, mimikomis.
V ž charizmu ir šarmu apdovanotas dosniai wub.gif
Ai, ir apskritai_abu puikūs aktoriai, graži ir deranti tarpusavyje aktorių pora (Tuba ir Kiva).
Gražus, lengvas flirtas, viskas nuoseklu, ir nenoriu jokių staigių ir greitų kulminacijų,
nes tada neliks intrigos ir priešaky liks ilgą laiką tik finišo tiesioji. Kas gi daugiau beliks.

Jau kaip gražiai jis man savo mama rūpinasi, kad apsakyt negaliu, numirt galima kaip gražu žiūrėt wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Aš taip pat rezervui laikau vieną su jo vaidyba, kol kas nenoriu žiūrėti,
nes ten pabaiga taip pat nėra labai linksma. Kitaip tariant_laukia savo laiko smile.gif

Laukiu ir aš to naujo. Sausį lyg žada smile.gif
QUOTE(otea @ 2016 12 15, 19:20)
Idomu, per LT kanalus rodė kada Kusey Güney? Žiuresiu jį butinai kai pabaigsiu O Hayat Benim smile.gif
Su tokia liudna pabaiga kaip Ask I Memnu nenorečiau žiureti
gal ant vasaros kai nuotaika bus geresne nes dabar ir oras taip slegia biggrin.gif
Taip, rodė smile.gif

Man buvo nelengva žiūrėti, tad tikrai suprantu, kad tokiu laikmečiu geriau ką nors pozityvesnio žiūrėti,
nei liūdnas pabaigas.

__________________

Labai nustebino šios svaitės İçerde serijos pabaiga_šoką gavau.
Tikrai nemaniau, kad tas bosas bus Sarp Yılmaz unsure.gif
Visko prisigalvojus buvau, na bet apie jį tai tikrai net minties nebuvo.
Atsakyti

__________________
[/QUOTE]
Labai nustebino šios svaitės İçerde serijos pabaiga_šoką gavau.
Tikrai nemaniau, kad tas bosas bus Sarp Yılmaz unsure.gif
Visko prisigalvojus buvau, na bet apie jį tai tikrai net minties nebuvo.
[QUOTE]

o mano pirma mintis buvo, kad tai Sarpas. dar pagalvojau, kad gal Mertas. Bet abu atmeciau, neva tai neimanoma. o pasirodo biggrin.gif

Atsakyti