Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

1. Aski memnu (Uždrausta meilė) (pats pačiausias)
2. Kuzey guney (Ugnis ir ledas)
3. Fatmagulun sucu ne? (Be kaltės kalta)
4. Medcezir (Gyvenimo bangos)
5. Oyle bir gecer zaman ki (Bėgantis laikas)
6. Cilek kokusu
7. Gunesi beklerken
8. Sila
9. Binbir gece (1001 naktis)
10. Kara para ask (Juodieji meilės deimantai)
11. Muhtasem yuzyil (Didingasis amžius)
12. Asi

Visi tikrai patiko ir išžiūrėjau iki pačio galo. smile.gif 4 pirmieji serialai tai superiniai net matyti du kartus ax.gif
uždrausta meilė - geresnio serialo nemačiau, pats geriausias. Kiekvieną seriją, jų jausmą išgyvendavau pati. Dar iki šiol atsisuku vaizdelius. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2016 11 24, 19:06)
uždrausta meilė - geresnio serialo nemačiau, pats geriausias. Kiekvieną seriją, jų jausmą išgyvendavau pati. Dar iki šiol atsisuku vaizdelius. blink.gif

Jooo, ir as taip pat blink.gif jo tema visai kita nei daugumos serialu, nera turtuoliu-vargsu amzinos problemos, ir pagrindine veikeja nera tokia jau geriete kaip iprasta smile.gif

O siaip tai sarasiukai visu tokie netrumpi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VABALIUKE @ 2016 11 24, 18:28)
Jooo, ir as taip pat blink.gif jo tema visai kita nei daugumos serialu, nera turtuoliu-vargsu amzinos problemos, ir pagrindine veikeja nera tokia jau geriete kaip iprasta smile.gif
O man pagrindinė aktorė - gerietė su charakteriu. Tik nelaiminga jauna moteris išgyvenusi savo meilės tragediją,
kuri tiesiog degė noru kaip įmanydama išlaikyti savo nuodėmingą meilę (vyro sūnėnui/sūnėną).
Blaškėsi visais įmanomais ir neįmanomais būdais, išbandė pasitelkus visas jausenas ir emocijas (meilėje kaip ir kare):
ambicinga, mylinti, ciniška, jausminga, valdinga, nelaiminga, jautri, kerštinga,
galų gale išbarsčiusi save, nusižeminusi, ir vis vien be proto atsidavusiai mylinti.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 11 24, 21:36)
O man pagrindinė aktorė - gerietė su charakteriu. Tik nelaiminga jauna moteris išgyvenusi savo meilės tragediją,
kuri tiesiog degė noru kaip įmanydama išlaikyti savo nuodėmingą meilę (vyro sūnėnui/sūnėną).
Blaškėsi visais įmanomais ir neįmanomais būdais, išbandė pasitelkus visas jausenas ir emocijas (meilėje kaip ir kare):
ambicinga, mylinti, ciniška, jausminga, valdinga, nelaiminga, jautri, kerštinga,
galų gale išbarsčiusi save, nusižeminusi,  ir vis vien be proto atsidavusiai mylinti.


Tikrai itin vykęs ir įdomus personažas. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 11 24, 20:36)
O man pagrindinė aktorė - gerietė su charakteriu. Tik nelaiminga jauna moteris išgyvenusi savo meilės tragediją,
kuri tiesiog degė noru kaip įmanydama išlaikyti savo nuodėmingą meilę (vyro sūnėnui/sūnėną).
Blaškėsi visais įmanomais ir neįmanomais būdais, išbandė pasitelkus visas jausenas ir emocijas (meilėje kaip ir kare):
ambicinga, mylinti, ciniška, jausminga, valdinga, nelaiminga, jautri, kerštinga,
galų gale išbarsčiusi save, nusižeminusi,  ir vis vien be proto atsidavusiai mylinti.


Kaip graziai ir teisingai parasete wub.gif
Atsakyti
Mano labiausiai patikusių serialu sąrašiukas:
1. Turbūt jau šitų iš šios vietos niekas neišstums smile.gif Fatmagül'ün Suçu Ne? (viskas man šitame seriale tobula nuo A iki Z) ir Kara Para Aşk ( nepaisant scenarinių ir režisūrinių sprendimų, kurie mane kartais žiauriai nervino, šitą serialą, ypač klipus, galėčiau ištisai žiūrėt smile.gif).
2. " Öyle Bir Geçer Zaman ki" - Bėgantis laikas. (nors be trečio sezono galėjo tikrai apsieiti).
3. " Aşk-ı Memnu" - Uždrausta meilė.
4. "Kuzey Güney" - Ugnis ir Ledas biggrin.gif
5. " 20 Dakika" - 20 minučių.
6. "Ezel" - Atpildas.
7. " Bir Bulut Olsam"

O kiti nors ir nelbogai susižiūrėjo. Bet šiaip eiliniai serialiukai, niekuo neišsiskiriantys.
P.s. tokių vasarinių ir " tralaliuškinių" aš nemėgstu ir nežiūriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 11 24, 21:36)
O man pagrindinė aktorė - gerietė su charakteriu. Tik nelaiminga jauna moteris išgyvenusi savo meilės tragediją,
kuri tiesiog degė noru kaip įmanydama išlaikyti savo nuodėmingą meilę (vyro sūnėnui/sūnėną).
Blaškėsi visais įmanomais ir neįmanomais būdais, išbandė pasitelkus visas jausenas ir emocijas (meilėje kaip ir kare):
ambicinga, mylinti, ciniška, jausminga, valdinga, nelaiminga, jautri, kerštinga,
galų gale išbarsčiusi save, nusižeminusi,  ir vis vien be proto atsidavusiai mylinti.



Kaip tiksliai parašėte. Tiesiai į dešimtuką 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Kaio faina, kad karts nui karto serialus topinius pasižymim čia smile.gif
Tai pradedam:
1. Neprilygstamasis Ezel-Atpildas.
2. Ask i Memnu- Uždrausta meilė.
3. 20 minučių.
4. Bėgantis laikas.
5. Kuzey Guney - Ugnis ir ledas.
Atsakyti
as isitraukiau i Песня жизни, bet ziuriu jusu sarasuose jo nera biggrin.gif biggrin.gif

aciu uz sarasus tongue.gif wub.gif oi kiek man dar yra ka ziureti, gal i dekretines eiti huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2016 11 27, 12:29)
as isitraukiau i Песня жизни, bet ziuriu jusu sarasuose jo nera  biggrin.gif  biggrin.gif

aciu uz sarasus  tongue.gif  wub.gif oi kiek man dar yra ka ziureti, gal i dekretines eiti  huh.gif



Tik gaila kad antro sezono rusiskai igarsinto nera.
Atsakyti
Kaip jums Cesur ve Guzal? Man tai toks foninis filmas - pasijungiu per teliką ir kažką veikiu vis akį užmesdama. Nėra dialogų ar įtempto siužeto, kad reikėtų detalių nepraleisti. Ir labai nusivylusi Kivanč išvaizda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2016 11 27, 18:46)
Kaip jums Cesur ve Guzal? Man tai toks foninis filmas - pasijungiu per teliką ir kažką veikiu vis akį užmesdama. Nėra dialogų ar įtempto siužeto, kad reikėtų detalių nepraleisti. Ir labai nusivylusi Kivanč išvaizda biggrin.gif
Man nėra wau, bet estetinis ir vizualinis reginys, fonas, ir visas derinys man labai gražus.
Išvaizda, į pabaigą, manau dar pasikeis, ne kartą taip yra buvę biggrin.gif
Atsakyti