Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Lux @ 2016 11 23, 12:58)
chi chi, matyt yra dvi svaigstančiųjų stovyklos biggrin.gif
biggrin.gif Ko gero matyt, kitaip ir nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2016 11 22, 21:49)
Ziuriu Kuzey Guney, 6 serijas perziurejau, nieko kazko idomaus, toks istestas, galvoju mesti ar toliau ziureti, negi taip tampysis visa filma  ax.gif  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif

Peržiūrėjau gal 15 serijų ir mečiau.
Atsakyti
Labos 4u.gif

As Ask I Memnu dar nemaciau, tai nieko negaliu pasakyti rolleyes.gif Na, o Kuzey Guney manau suziuresiu iki galo, nes igarsintas biggrin.gif Igarsinti puikiai sueina kai dar norisi pazaisti Farm Heroes Saga per telefona, arba kai darau papuosimus tortams, puikus fonas buna bigsmile.gif Taciau bent kol kas nemanau, kad busiu kurioje nors is tu dvieju stovyklu, tuo labiau, kad kaip vyras Kivanc nera man kazkas toookio smile.gif

Vabaliuke, mano penketukas butu toks (nors tikriausiai 10-uko reiktu, kad visus mylimiausius/labiausiai patikusius surasyciau blink.gif ):

1. Kara Para Ask
2. Adanali
3. Gunesi Beklerken
4. Medcezir
5. Gonulcelen

Siaip dar prie mylimiausiu buvo O Hayat Benim, bet jau pradeda nervinti, labai jau viskas istesta, matyt gerai uzdirba tai ir kuria ax.gif Na, ir dar keletas yra kurie tikrai labai patiko.

Siaip man dauguma matytu patiko, nors buvo keli kuriuos pradejau ir numeciau arba ziurejau tik del to, kad laiko daug turejau, na, arba del aktoriaus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 23 lapkričio 2016 - 18:17
QUOTE(mazuliux @ 2016 11 23, 19:15)
Labos  4u.gif
1. Kara Para Ask
2. Adanali
3. Gunesi Beklerken
4. Medcezir
5. Gonulcelen


Geras bigsmile.gif man nei vienas is ju nematytas.
Mano sarasas:
1. Uzdrausta meile
2. 20 minuciu
3. Atpildas
4. Didingas amzius
5. Roziu karas.
Atsakyti
QUOTE(VABALIUKE @ 2016 11 23, 20:00)
Geras  bigsmile.gif man nei vienas is ju nematytas.
Mano sarasas:
1. Uzdrausta meile
2. 20 minuciu
3. Atpildas
4. Didingas amzius
5. Roziu karas.

Uzdrausta meile cia su Murat Yildirim? Jei tas, tai man sitas irgi labai patiko.
20 minuciu viena serija paziurejau, nu visai nepatiko unsure.gif Net nezinau kodel, keistas kazkoks pasirode.
Atpildas (Ezel) tai irgi labai patiko siaip. Ji pradejau ziureti del Cansu Dere ir labai uzkabino.
Didingas amzius kazkur apie 20 seriju paziurejau ir meciau. Pasirode istestas, o ir kitu labiau patikusiu tuo metu radau, tai taip ir negryzau kol kas jua koki pusmeti.
Roziu karas neziurejau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 23 lapkričio 2016 - 21:06
QUOTE(mazuliux @ 2016 11 23, 22:05)
Uzdrausta meile cia su Murat Yildirim? Jei tas, tai man sitas irgi labai patiko.
20 minuciu viena serija paziurejau, nu visai nepatiko  unsure.gif Net nezinau kodel, keistas kazkoks pasirode.
Atpildas (Ezel) tai irgi labai patiko siaip. Ji pradejau ziureti del Cansu Dere ir labai uzkabino.
Didingas amzius kazkur apie 20 seriju paziurejau ir meciau. Pasirode istestas, o ir kitu labiau patikusiu tuo metu radau, tai taip ir negryzau kol kas jua koki pusmeti.
Roziu karas neziurejau  ax.gif

Uzdrausta meile tai cia ask i memnu ax.gif
Man tai dauguma ju istempti, daugiau kaip fonas buna ijungta kai kazka veikiu. Dbr O hayat benim ziuriu 20 serija. Jei ne tos skarotos bobos ir ju pezalai, tai visai idomu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VABALIUKE @ 2016 11 23, 20:22)
Uzdrausta meile tai cia ask i memnu  ax.gif
Man tai dauguma ju istempti, daugiau kaip fonas buna ijungta kai kazka veikiu. Dbr O hayat benim ziuriu 20 serija. Jei ne tos skarotos bobos ir ju pezalai, tai visai idomu.  ax.gif

Aaa, tai kada nors paziuresiu ax.gif
O jeeei, tik 20 serija, as jau 109 paziurejau blink.gif
O siaip, jei patiko 20 minuciu, kazkodel manau patiktu Suskunlar (Tylejimas berods lietuviskai). Jis toks gana sunkus emociskai, bent man, bet prasmingas, priverciantis susimastyti ir rodo apie tikra gyvenima, jo blogaja puse. Realiai apie tai, kaip menkas atsitiktinumas gali viska pakeisti.
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2016 11 23, 22:40)
Aaa, tai kada nors paziuresiu  ax.gif
O jeeei, tik 20 serija, as jau 109 paziurejau  blink.gif
O siaip, jei patiko 20 minuciu, kazkodel manau patiktu Suskunlar (Tylejimas berods lietuviskai). Jis toks gana sunkus emociskai, bent man, bet prasmingas, priverciantis susimastyti ir rodo apie tikra gyvenima, jo blogaja puse. Realiai apie tai, kaip menkas atsitiktinumas gali viska pakeisti.

O idomu, reiks paskaityti apie ta Suskunlar. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VABALIUKE @ 2016 11 23, 08:41)
Merginos,gal parasykit, kas netingint, savo mylimiausiu serialu penketukus.
Man sunku 5-tuką išskirti, nes žiūriu tik tai kas man patinka, o kas nepatinka_nesikankinu ir nebežiūriu.
Iš žiūrėtų man yra patikę šie (nenumeruoju eilės tvarka, tai reiškia, kad tas kuris yra pirmas,
nebūtinai yra geresnis už penktą, ir atvirkščiai):

• Şeref Meselesi
• Kara Para Aşk
• Menekse ile Halil
• Bir Bulut Olsam
• Sadece Sen
• Fatmagül'ün Suçu Ne?
• Çilek Kokusu
• Gümüş
• Medcezir
• Aşk-ı Memnu
• Hayat Mucizelere Gebe
• Kuzey Güney

Ko gero, kad šie du šiuo metu žiūrimi, taip pat pateks į mano sąrašą:

◘ Icerde
◘ Cesur ve Güzel

Yra tokių, kurie kaip ir patiko, bet padėjau kuriam laikui į šalį, atsargai.
Mažum grįšiu prie jų jei neturėsiu ką žiūrėti arba norėsis baisiai ko lengvo:

♦ Hayat Şarkısı
♦ Kiralık Aşk
♦ Yuksek Sosyete

Yra ir tokių, kuriuos noriu pažiūrėti, bet negaliu, laiko trūksta, pasilikau ateičiai rezervui.

O yra nemažai ir tokių kurie visai nepatiko, tai nevargau ir mečiau lauk, bet šitų jau nebevardinsiu.
Atsakyti
Mano tvirtas dešimtukas, kurį sujudinti gali tik šio mėnesio naujiena - Cesur ve Guzel. Visuose ne kartą teko ir ašarą nubraukti, ir taip nusikriokti, kad atsikeldavau užtinusiom akim ir visą dieną mintys tik apie serialą sukdavosi. Kiti lengvi, žaismingi, kai norėdavosi tik aşk aşk aşk ax.gif
Tiesa, tokių grandų kaip Fatmagiul, Didingas amzius, Ezel, 20 minuciu nežiūrėjusi ir kolkas neplanuoju net žiūrėti.

1.Kuzey Guney (Ugnis ir ledas)
2. Ask-i-memnu (Uždrausta meilė)
3. Merhamet
4. Seref Meselesi
5. Kara sevda
6. Kiralik Ask
7. Kara para ask
8. Kiraz Mevsimi
9. Cilek Kokusu
10. Samanyolu

Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2016 11 24, 00:16)
Mano tvirtas dešimtukas, kurį sujudinti gali tik šio mėnesio naujiena - Cesur ve Guzel. Visuose ne kartą teko ir ašarą nubraukti, ir taip nusikriokti, kad atsikeldavau užtinusiom akim ir visą dieną mintys tik apie serialą sukdavosi. Kiti lengvi, žaismingi, kai norėdavosi tik aşk aşk aşk ax.gif
Tiesa, tokių grandų kaip Fatmagiul, Didingas amzius, Ezel, 20 minuciu nežiūrėjusi ir kolkas neplanuoju net žiūrėti.

1.Kuzey Guney (Ugnis ir ledas)
2. Ask-i-memnu (Uždrausta meilė)
3. Merhamet
4. Seref Meselesi
5. Kara sevda
6. Kiralik Ask
7. Kara para ask
8. Kiraz Mevsimi
9. Cilek Kokusu
10. Samanyolu



Va, čia jau kažkas panašaus į mano skonį biggrin.gif

Man tik truputį kitaip pasidėlioja mintyse smile.gif
1. Kuzey Guney/Merhamet (neišsiskiria vienas aneikaip biggrin.gif )
2. Ask i memnu
3. Suskunlar

O visi kiti tokie apyvienodžiai. Jeigu būtų galima prasukti nesamones, tai Kiralik ask ir Ask ve ceza dar įrašyčiau smile.gif Arba kitų būna pirmas sezonas WOW, o antram pravalas, tai tokių irgi į sąrašą traukt ranka nekyla. Tada metu juos ir nebežiūriu.
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2016 11 24, 00:16)
Mano tvirtas dešimtukas, kurį sujudinti gali tik šio mėnesio naujiena - Cesur ve Guzel. Visuose ne kartą teko ir ašarą nubraukti, ir taip nusikriokti, kad atsikeldavau užtinusiom akim ir visą dieną mintys tik apie serialą sukdavosi. Kiti lengvi, žaismingi, kai norėdavosi tik aşk aşk aşk ax.gif
Tiesa, tokių grandų kaip Fatmagiul, Didingas amzius, Ezel, 20 minuciu nežiūrėjusi ir kolkas neplanuoju net žiūrėti.

1.Kuzey Guney (Ugnis ir ledas)
2. Ask-i-memnu (Uždrausta meilė)
3. Merhamet
4. Seref Meselesi
5. Kara sevda
6. Kiralik Ask
7. Kara para ask
8. Kiraz Mevsimi
9. Cilek Kokusu
10. Samanyolu



Joo, is situ viena tik esu visa kol kas paziurejusi - Seref Meselesi. Is pradziu labai sunkiai ziurejosi, tikriausiai todel, kad netycia dar pries pradedama ziureti paskaiciau kokia pabaiga. Bet nuo kokios 7 ar 8 serijos isitraukiau, o paskutine kai ziurejau tai jau asarojau asarojau cry.gif

O siuo metu ziuriu Kuzey Guney - jau 10 seriju paziurejau, panasu, kad vis labiau itraukia bent kol kas. Paskui matysim kokia nuomone bus kai visa paziuresiu ax.gif
Atsakyti