Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(mazuliux @ 2016 11 20, 19:35)
Kadangi trumpas tai paziurejau  rolleyes.gif Bet tikrai neivardinciau kaip labiausiai patikusio, mylimiausio ir pan. Tiesiog laiko praleidimui buvo  ax.gif

Tai pagal sutarti turejo butinai nufilmuot 28 serijas maziausiai,o paskui pagal reitingus ziuret turejo,bet reitingai buvo tokie prasti,kad nutrauke ties 17 serija lotuliukas.gif

Kas ziurit Icerde,kaip jum ar patinka? Kaip vertinat paskutine serija? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 11 20, 16:43)
Tai  pagal sutarti turejo butinai nufilmuot 28 serijas maziausiai,o paskui pagal reitingus ziuret turejo,bet reitingai buvo tokie prasti,kad nutrauke ties 17 serija lotuliukas.gif

Kas ziurit Icerde,kaip jum ar patinka? Kaip vertinat paskutine serija?  ax.gif

As taip ir supratau, nes jau pirmas sezonas 12 seriju tebuvo. Ir antram tik 5, taip staigiai viskas pasibaige. Bet ir gerai, eisiu kokio kito ieskoti. Nezinau ka, nes sunku rasti toki, kuris labai labai patiktu. Kazi gal Kuzey Guney visgi pradeti rolleyes.gif

O Icerde, ka ten manysi, labai gudriai issisuko Sarpas. As net neabejojau, kad senis nemire, tik kazi kiek ilgai sleps visa tai. Oi bus cia reikalu manau, ypac kai issaiskejo kad ryzas cia sukele visa sumaisti.
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2016 11 20, 20:00)
As taip ir supratau, nes jau pirmas sezonas 12 seriju tebuvo. Ir antram tik 5, taip staigiai viskas pasibaige. Bet ir gerai, eisiu kokio kito ieskoti. Nezinau ka, nes sunku rasti toki, kuris labai labai patiktu. Kazi gal Kuzey Guney visgi pradeti  rolleyes.gif

O Icerde, ka ten manysi, labai gudriai issisuko Sarpas. As net neabejojau, kad senis nemire, tik kazi kiek ilgai sleps visa tai. Oi bus cia reikalu manau, ypac kai issaiskejo kad ryzas cia sukele visa sumaisti.

Juk pabaigoj rode,kad gyvas,kitoj serijoj jau pasirodys,kad gyvas,ryzui bus sakutes.Bet man tai nzn,vienas jaunas bachurelis isdurineja galinga mafija totaliai biggrin.gif vynioja kaip jam reikia.Truksta man rimtumo kazkaip,ir liapu yra. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 11 20, 17:09)
Juk pabaigoj rode,kad gyvas,kitoj serijoj jau pasirodys,kad gyvas,ryzui bus sakutes.Bet man tai nzn,vienas jaunas bachurelis isdurineja galinga mafija totaliai  biggrin.gif  vynioja kaip jam reikia.Truksta man rimtumo kazkaip,ir liapu yra. ax.gif

Aaa, as anonso nemaciau dar naujos serijos. Na, siaip manau cia su mintim, kad protingas jaunas bachurelis, kuriam tiesiog labai sekasi. Ir dar komisaras padeda. Bet kazkaip jauciu pabaiga nebus tokia dziaugsminga, nu negali taip buti. Nes kaip ir sakot visgi galinga mafija, veikianti jau daug metu. Man bent atrodo, kad Mertas suzinos tiesa apie seima, ir galbut netgi pasiliks su mama kartu, o Sarpui daug liudnesne pabaiga unsure.gif
O siaip as pradejau ji ziureti del Cagatay'aus. Siaip patinka sitas serialas, bet nemanau kad paklius i mylimiausiu sarasa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2016 11 20, 20:46)
O siaip as pradejau ji ziureti del Cagatay'aus. Siaip patinka sitas serialas, bet nemanau kad paklius i mylimiausiu sarasa  ax.gif

As jau Medczr vien del jo atkentejau lotuliukas.gif,nzn kaip su situo bus.Jei taip ir toliau,tai vel teks kankintis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 11 20, 18:59)
As jau Medczr vien del jo atkentejau lotuliukas.gif,nzn kaip su situo bus.Jei taip ir toliau,tai vel teks kankintis biggrin.gif

Na, Medcezir man labai patiko ax.gif Prie mylimiauiu jis rolleyes.gif
Atsakyti
Ziuriu Kuzey Guney, 6 serijas perziurejau, nieko kazko idomaus, toks istestas, galvoju mesti ar toliau ziureti, negi taip tampysis visa filma ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2016 11 22, 20:49)
Ziuriu Kuzey Guney, 6 serijas perziurejau, nieko kazko idomaus, toks istestas, galvoju mesti ar toliau ziureti, negi taip tampysis visa filma  ax.gif  rolleyes.gif

topsecret.gif Nesakykit taip, nes gausit pylos biggrin.gif Man asmeniškai jis nebuvo kažkas vau, bet su gilia mintimi ir analizuotinas jis.
Daugeliui turkiškų filmų megėjų, SM narių šis serialas Nr.1
Atsakyti
As irgi pagaliau prisiruosiau ji ziureti. Kol kas ziuriu 7 serija. Na, patinka, idomu, bet irgi nezinau kol kas ar bus tarp paciu paciausiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2016 11 22, 21:11)
As irgi pagaliau prisiruosiau ji ziureti. Kol kas ziuriu 7 serija. Na, patinka, idomu, bet irgi nezinau kol kas ar bus tarp paciu paciausiu  ax.gif

Man irgi nebuvo prie paciu paciausiu, bet kazkaip suziurejau. Kiek pamenu, tai neitikino meiles linija biggrin.gif

Merginos,gal parasykit, kas netingint, savo mylimiausiu serialu penketukus. Tikrai idomu bus paziuret, palygint kas pirmaus tarp megstamiausiu serialu bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2016 11 22, 19:59)
topsecret.gif Nesakykit taip, nes gausit pylos biggrin.gif Man asmeniškai jis nebuvo kažkas vau, bet su gilia mintimi ir analizuotinas jis.
Daugeliui turkiškų filmų megėjų, SM narių šis serialas Nr.1
Tikrai? Aš galvojau, kad dauguma svaigsta/svaigo dėl Aşk-ı Memnu, kad būtent jis number one biggrin.gif Vadinasi klydau.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 11 23, 11:47)
Tikrai? Aš galvojau, kad dauguma svaigsta/svaigo dėl Aşk-ı Memnu, kad būtent jis number one biggrin.gif Vadinasi klydau.

chi chi, matyt yra dvi svaigstančiųjų stovyklos biggrin.gif
Atsakyti