Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Aciu, mergaites. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2016 11 11, 13:47)
Aciu, mergaites 4u.gif
Nėr už ką, visad prašom mirksiukas.gif Gero žiūrėjimo.
Atsakyti
QUOTE(Ziedlapiux @ 2016 11 08, 00:51)
Pastebejau.18 serija ziuriu jau pradeda atsibost ir man tas maivymasis huh.gif  angel_sadangel.gif
Papildyta:

As ir laukiu nesulaukiu kada ikels 62 serija doh.gif  doh.gif

Yra jau iki 74 lyg wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2016 11 11, 17:39)
Yra jau iki 74 lyg wub.gif

yra yra jau serijos wub.gif Na tos, kurios mate tolimesnes serijas TAI MANO GYVENIMAS, atskleiskit paslapti kokia ten paslaptis tarp Iljaso ir tos naujos kaimynes? bigsmile.gif kas liecia Efsune tai prisidedu prie pagyru jai, nuostabi aktore, toj serijoj kai kalejime ja muse ir sparde OMG kaip gaila jos buvo verysad.gif vos neverkiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinelis1: 11 lapkričio 2016 - 17:49
Oho, kaip greitai igarsinimas blink.gif Kitu siaip dazniausiai reikia bent pora dienu palaukti, kita diena buna tik subtiktrai.

QUOTE(ritinelis1 @ 2016 11 11, 16:43)
yra yra jau serijos  wub.gif  Na tos, kurios mate tolimesnes serijas TAI MANO GYVENIMAS, atskleiskit paslapti kokia ten paslaptis tarp Iljaso ir tos naujos kaimynes?  bigsmile.gif kas liecia Efsune tai prisidedu prie pagyru jai, nuostabi aktore, toj serijoj kai kalejime ja muse ir sparde OMG kaip gaila jos buvo verysad.gif vos neverkiau  biggrin.gif

Jei gerai atsimenu, tai apie tai, kad Zeynep yra ne jos dukra. Paskui paaiskes, kad ji yra Efsunes tetos dukra rolleyes.gif
Kiek is tikro daug nematet jus dar smile.gif As jau 107 paziurejau. Sios savaites naujos dar tik nemaciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2016 11 11, 18:07)
Oho, kaip greitai igarsinimas  blink.gif Kitu siaip dazniausiai reikia bent pora dienu palaukti, kita diena buna tik subtiktrai.
Jei gerai atsimenu, tai apie tai, kad Zeynep yra ne jos dukra. Paskui paaiskes, kad ji yra Efsunes tetos dukra  rolleyes.gif
Kiek is tikro daug nematet jus dar smile.gif As jau 107 paziurejau. Sios savaites naujos dar tik nemaciau  rolleyes.gif

Aciu labai 4u.gif o kurios tetos? Sultanos? ar dar kokia nauja atsiras?
Atsakyti
Jau mastau pradet ziuret O hayat benim.. kas ziurit, sakykit, prasau, ar nelabai istemptas? Veiksmo yra ten?? ax.gif

Panasu, kad mesiu Kara sevda. Primityvus iki skausmo, aktores veidas kaip vaskinis, patines..paakiai baisus ir dar vaidina nekaip.. visai nesiziuri. biggrin.gif reikia kazko naujo, kad uzkabintu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2016 11 11, 17:21)
Aciu labai  4u.gif  o kurios tetos? Sultanos? ar dar kokia nauja atsiras?

Aha, Sultanos 4u.gif

Beje, pasirodo Cezur ve Guzel vakar nemaciau viso pusvalandzio, o ne kelias minutes kaip galvojau blink.gif Dabar paaiskejo atsakymai i mano vakarykscius klausimus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 11 lapkričio 2016 - 18:46
QUOTE(mazuliux @ 2016 11 11, 18:45)
Aha, Sultanos  4u.gif

Beje, pasirodo Cezur ve Guzel vakar nemaciau viso pusvalandzio, o ne kelias minutes kaip galvojau  blink.gif Dabar paaiskejo atsakymai i mano vakarykscius klausimus  smile.gif

geras, tikrai netiketa, nemaniau kad tokia bus ta paslaptis ax.gif
Vabaliuke nuostabus filmas, aktoriai grazus, istemptas ir vietomis pagalvoju kad vaiku filma as cia ziuriu, bet kad idomu nors tu ka biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VABALIUKE @ 2016 11 11, 17:44)
Jau mastau pradet ziuret O hayat benim.. kas ziurit, sakykit, prasau, ar nelabai istemptas? Veiksmo yra ten?? ax.gif

Panasu, kad mesiu Kara sevda. Primityvus iki skausmo, aktores veidas kaip vaskinis, patines..paakiai baisus ir dar vaidina nekaip..  visai nesiziuri. biggrin.gif reikia kazko naujo, kad uzkabintu. bigsmile.gif

Istemptas galima sakyti, visgi 4 sezonas jau rolleyes.gif Bet tikrai labai idomu, kad ir panasu i vaiku darzeli kartais, kaip ritinelis sako. Ivykiu labai daug, kartais net galvoju, nu kiek tie scenaristai begali prigalvoti vienam zmogui blink.gif
O trecio sezono pabaiga isvis kokia, ogogo. Jau galvojau viskas, nu ka dar galima, bet pasirodo galima smile.gif Netiketai vel naujam sezone pasisuko ivykiai, ir manau jau paskutinis cia bus sezonas.

ritinelis1, netiketumu bus dar labai labai daug ir ivairiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 11 lapkričio 2016 - 19:19
QUOTE(VABALIUKE @ 2016 11 11, 20:44)
Panasu, kad mesiu Kara sevda. Primityvus iki skausmo, aktores veidas kaip vaskinis, patines..paakiai baisus ir dar vaidina nekaip..  visai nesiziuri. biggrin.gif reikia kazko naujo, kad uzkabintu. bigsmile.gif

Nezianu kelinta serija ziurit,as ir buvau metus,nes mane buvo uzknises superKemalis,bet antro sezono atsiprasiau ir ziuriu toliau (nors pirmo sezino nemaciau kokiu 10 seriju) biggrin.gif man dabar labai patinka 4u.gif kuo toliau vis idomiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VABALIUKE @ 2016 11 11, 18:44)
Panasu, kad mesiu Kara sevda. Primityvus iki skausmo, aktores veidas kaip vaskinis, patines..paakiai baisus ir dar vaidina nekaip..  visai nesiziuri. biggrin.gif reikia kazko naujo, kad uzkabintu. bigsmile.gif



as ir buvau galvojusi mesti, bet kadangi dabar i savaite po serija ziuriu, tai patinka, va ir dabar vaikai filmuka ziuri, o as maciau nauja serija jau ikelta biggrin.gif Siaip jei reiktu kasdien ziureti po serija, per sunku butu...man kazkaip dusiai per sunku darosi, nekalbu jei dar tankiau ziureciau...o va i savaite po serija man pats tas biggrin.gif
Atsakyti