Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Man tai gėrio mažai, kai 2,5 val prie teliko reikia sėdėt biggrin.gif
Atsakyti
Na tai galima ir nesedėt, tada gėrio bus daugiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2016 11 10, 23:50)
Kelias minutes pavelavau pradziai smile.gif Bet negaliu patiketi kad turkiskai ziuriu ir netgi kazka suprantu   blink.gif biggrin.gif

Bet tai kiek laiko rodys, reklamos kokio ilgumo, kaip Lietuviskos  blink.gif Nes jei serija 2 valandu, tai ..

Reklamos tai ilgokos būna, lietuviško ilgumo. Tik turkų Man smagesnes ax.gif ir šiaip kartais jos praverčia ( wc reikaliukams, vynelio taurės ar alucio bokaliuko papildymui biggrin.gif ). Šiaip jei ruosiates online žiūrėti. Pasiruoskit 4 valandom būti uzimta biggrin.gif nes " ozetas" , reklamos, plius nesvietisko ilgumo serija, tiek laiko uzima ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 10 lapkričio 2016 - 23:27
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2016 11 10, 23:24)
Reklamos tai ilgokos būna, lietuviško ilgumo. Tik turkų Man smagesnes ax.gif
Šiaip jei rysites online žiūrėti. Pasiruoskit 4 valandom būti uzimta biggrin.gif  nes " ozetas" , reklamos, plius nesvietisko ilgumo serija, tiek laiko uzima ax.gif
Dėl šito tai pritariu.

Na jau ne, 4 val net ir man jau nesvietiškai daug.
Puse mano darbo laiko biggrin.gif Darbe tai bent jau man algą moka biggrin.gif
Atsakyti
Na ka paziurejau. Patiko, tikrai bigsmile.gif Ir juokeliu buvo, ir nuo pirmos serijos jau zvilgsniai kokie rolleyes.gif Siaip noretusi daugiau suprasti, nes esme, zinoma, supratau, bet kai ilgesni pokalbiai, tai jau ne kas. Kai bus su titrais reikes paziurineti epizodais, nes visos serijos jau tikrai nebeziuresiu.

Ir ne 4 val, 2.5 uztruko. Pirma reklama koks 15 min buvo, paskui pora akrtu, bet tikrai zymiai trumpiau, gal kokias 5-7 min. Ir tikrai dauguma smagios.

Beje, nesupratau kodel ta brolio zmona? apsimete kad laukiasi? Ir ko jie ten pykosi del to namo Cezuro, kad ji net uzanstapudavo. Ten lyg kazka apie skolas ar ka ten snekejo?


Ai, dar patiko kai pirstis uzsimane, Suhan ne tai kad apsidziaugtu ar ka, bet aciu sako biggrin.gif Primine kai per Medcezir Mira prisipazino Yamanui kad myli, o tas sako aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 11 lapkričio 2016 - 00:45
QUOTE(mazuliux @ 2016 11 11, 01:44)
Na ka paziurejau. Patiko, tikrai  bigsmile.gif Ir juokeliu buvo, ir nuo pirmos serijos jau zvilgsniai kokie  rolleyes.gif  Siaip noretusi daugiau suprasti, nes esme, zinoma, supratau, bet kai ilgesni pokalbiai, tai jau ne kas. Kai bus su titrais reikes paziurineti epizodais, nes visos serijos jau tikrai nebeziuresiu.

Ir ne 4 val, 2.5 uztruko. Pirma reklama koks 15 min buvo, paskui pora akrtu, bet tikrai zymiai trumpiau, gal kokias 5-7 min. Ir tikrai dauguma smagios.

Beje, nesupratau kodel ta brolio zmona? apsimete kad laukiasi? Ir ko jie ten pykosi del to namo Cezuro, kad ji net uzanstapudavo. Ten lyg kazka apie skolas ar ka ten snekejo?


Ai, dar patiko kai pirstis uzsimane, Suhan ne tai kad apsidziaugtu ar ka, bet aciu sako biggrin.gif Primine kai per Medcezir Mira prisipazino Yamanui kad myli, o tas sako aciu  smile.gif

Tai čia premjera buvo. Per ją seniau isvis nelabai rodydavo reklamų smile.gif o vėlesnėse serijose pusė valandos rodo serijos pakartojima ir reklamos ilgos buna. Kuo labiau norisi uzdirbt iš projekto tuo daugiau reklamos. Bet gal pasikeite viskas, nes jau pusantrų metų praktiškai online nieko neziurejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2016 11 10, 23:44)
Na ka paziurejau. Patiko, tikrai  bigsmile.gif Ir juokeliu buvo, ir nuo pirmos serijos jau zvilgsniai kokie  rolleyes.gif  Siaip noretusi daugiau suprasti, nes esme, zinoma, supratau, bet kai ilgesni pokalbiai, tai jau ne kas. Kai bus su titrais reikes paziurineti epizodais, nes visos serijos jau tikrai nebeziuresiu

Jau galit žiūrėt su titrais biggrin.gif
O tuoj ir įgarsinimas bus.
PS. Reitingai tai šiaip sau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2016 11 11, 09:30)
Tai čia premjera buvo. Per ją seniau isvis nelabai rodydavo reklamų  smile.gif o vėlesnėse serijose pusė valandos rodo serijos pakartojima ir reklamos ilgos buna. Kuo labiau norisi uzdirbt iš projekto tuo daugiau reklamos. Bet gal pasikeite viskas, nes jau pusantrų metų praktiškai online nieko neziurejau ax.gif

Icerde, man rodos, buvo dvi serijos be reklamu.
Atsakyti
Na va, ir įgarsinimas yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2016 11 11, 12:27)
Na va, ir įgarsinimas yra  ax.gif


O kur yra igarsinimas?
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2016 11 11, 11:50)
O kur yra igarsinimas?
Pvz Čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2016 11 11, 10:50)
O kur yra igarsinimas?

Kad ir ČIA

Man žiūrėti online, kai kitą dieną yra įgarsinimas, yra visiška nesamonė ir laiko gaišimas biggrin.gif
O gal tiesiog jau išaugau iš to amžiaus biggrin.gif Dabar va ramiai galima fone pažiūrėti, įdomesniais momentais prieinant prie teliko. Nes siužetas tikrai ne iš tų, kai negali atsitraukti nuo ekrano ax.gif Banalybių banalybė 1000 kartų matyta. Tikiuosi, kad skambūs vardai išveš visa tai ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 11 lapkričio 2016 - 12:12