Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Visgi @ 2016 11 10, 00:43)
O ką tas komisaras? Jis gi smulkus, tik kad galva gauruota, didelė.
Tai komisaro dar neatmetu, dar palieku prie įtariamųjų, prie visos tos šutvės mastau.gif

Įdomu kas gi toks ar tokia, jį išgelbėjo. Kažkam buvo labai svarbu, kad jis liktų gyvas.
Matyt kažkas nori žarijas žarstyti svetimomis rankomis, t.y.
reikalingas Sarpas kaip marionete suvedant asmenines sąskaitas. Gal.

Aš tai net ir apie jo brolį pagalvojau, ir net apie mėsininko žmoną.
Man įstrigo dar 2 dalykai, apart tų batukų biggrin.gif
Kai jį traukė iš bagažinės, parodė to žmogaus diržą. Tas diržas man labiausiai užkliuvo.
Na ir tas nuvažiuojantis baltas automobilis. Baltas. Ar ne jo brolis juo važinėja?

V ž aišku, kad nieko neaišku.

Na, matyt tas kalnierius toks turi būti biggrin.gif

P.s. gražus labai Çağatay Ulusoy tavo paraše mirksiukas.gif


Nu jei komisaras,tai cia jau butu ziauru labai unsure.gif

Merto masina ne tokia,ji sidabrine ir forma kitokia.Dabar mastau,kad Davutas greiciau jam kontrolini butu paleides,ir tuom butu pasibaige.bet kazkas is ju,nes Mestanas,ar kaip ten jis biggrin.gif ji pazino arba ja,juk nusisypsojo ir pamojavo g.gif

O, siaip tos mustynes man komedija buvo,bando ale amerikonus islauzt su efektais,bet dar s*****s gaunasi lotuliukas.gif
Ir su Melek ta meile man nea,kitai porelei sekasi labiau,mano akimis ax.gif

Taip labai grazus wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 11 10, 08:20)
Ir su Melek ta meile man nea,kitai porelei sekasi labiau,mano akimis ax.gif
Ir man su Melek anei per kur schmoll.gif Negaliu suprast kodėl taip neįtikinamai. Ar aktorė nelabai tinkama parinkta ar čia kas...
Nematau aš juose jokios poros iš jos pusės. Nei mažiausių kibirkštėlių, nei jokios chemijos. Visad sausa, rimta, susirūpinus.
Suprantu, kad mafija, kad nėr čio ko baisiai džiūgaut, na bet vis vien... Nebent kažkas dar ateity kardinaliai pasikeis.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 11 10, 18:33)
Ir man su Melek anei per kur schmoll.gif Negaliu suprast kodėl taip neįtikinamai. Ar aktorė nelabai tinkama parinkta ar čia kas...
Nematau aš juose jokios poros iš jos pusės. Nei mažiausių kibirkštėlių, nei jokios chemijos. Visad sausa, rimta, susirūpinus.
Suprantu, kad mafija, kad nėr čio ko baisiai džiūgaut, na bet vis vien... Nebent kažkas dar ateity kardinaliai pasikeis.

drinks_cheers.gif ir Caga su ja sausai kazkaip lotuliukas.gif tikekimes,kad keisis,nes jei taip toliau tai nieko gero ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 11 10, 15:47)
drinks_cheers.gif ir Caga su ja sausai kazkaip lotuliukas.gif tikekimes,kad keisis,nes jei taip toliau tai nieko gero  ax.gif

Matyt realiam gyvenime labai jua antipatija jaucia vienas kitam ir neiseina niekaip suvaidinti smile.gif
Ir tikrai kazkaip nera tos kibirksties, kitos poros buna kai kartu, tai kartais net siurpuliukai atrodo eina, kaip jauciasi meile ir aistra, nors ir suvaidinta wub.gif
Atsakyti
Panos, žiūriu tiesiogiai Cesur ve Güzel. Pradžia pačio serialo nuo pirmos sekundės stulbinanti!
O jau kokybė, o jau spalvų gamos, o jau gamtovaizdžio įspūdingumas_tobulas, muzika, garso takelis,
o jau kokio grožio pagrindiniai aktoriai! Tobula. Bomba!
Verta buvo tiek laukti. Aktorių išrankumas suprantamas ir visiškai pateisinamas.
Jei jau grįžt po ilgos petraukos, tai tik su trenksmu wub.gif Vienu žodžiu viskas, visa visuma labai graži.
Matosi iš karto, kad aktoriai žiauriai vienas kitam labai tinka. Visomis prasmėmis.
Abu ambicigi, principingi, temperamentingi, o ir Kıvanç Tatlıtuğ balso tembras sodresnis dabar jau toks.
O jau jo tas akių grožis, mamma mia !!!! Niekur nedingo, toks ir išliko biggrin.gif

V ž žiūriu ir negaliu patikėti ką matau wub.gif Pirmas įspūdis labai geras, 12 points.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 11 10, 19:09)
Panos, žiūriu tiesiogiai Cesur ve Güzel. Pradžia pačio serialo nuo pirmos sekundės stulbinanti!
O jau kokybė, o jau spalvų gamos, o jau gamtovaizdžio įspūdingumas_tobulas, muzika, garso takelis,
o jau kokio grožio pagrindiniai aktoriai! Tobula. Bomba!
Verta buvo tiek laukti. Aktorių išrankumas suprantamas ir visiškai pateisinamas.
Jei jau grįžt po ilgos petraukos, tai tik su trenksmu wub.gif Vienu žodžiu viskas, visa visuma labai graži.
Matosi iš karto, kad aktoriai žiauriai vienas kitam labai tinka. Visomis prasmėmis.
Abu ambicigi, principingi, temperamentingi, o ir Kıvanç Tatlıtuğ balso tembras sodresnis dabar jau toks.
O jau jo tas akių grožis, mamma mia !!!! Niekur nedingo, toks ir išliko biggrin.gif

V ž žiūriu ir negaliu patikėti ką matau wub.gif Pirmas įspūdis labai geras, 12 points.

vartotojo įkelta nuotrauka

Nu nereali reklama serialui smile.gif o cia tiesiogiai tai per kur? As speju jau aisku paveluota tiesiogiai darbar. Kazi kada rusai ides, labai noriu ir as paziureti. Bet turkiskai nesinori, nes tiek tesuprantu dar rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2016 11 10, 21:38)
Nu nereali reklama serialui smile.gif o cia tiesiogiai tai per kur? As speju jau aisku paveluota tiesiogiai darbar. Kazi kada rusai ides, labai noriu ir as paziureti. Bet turkiskai nesinori, nes tiek tesuprantu dar rolleyes.gif
Mūsų laiku 22 val, jų laiku 23 val vėl Čia rodys
Prašom smile.gif Patikėkit, manau esmę tikrai suprasit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 10 lapkričio 2016 - 21:51
Cesur ve Güzel 2. Bölüm Fragman
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 11 10, 20:47)
Mūsų laiku 22 val, jų laiku 23 val vėl Čia rodys
Prašom smile.gif Patikėkit, manau esmę tikrai suprasit smile.gif

Kelias minutes pavelavau pradziai smile.gif Bet negaliu patiketi kad turkiskai ziuriu ir netgi kazka suprantu blink.gif biggrin.gif

Bet tai kiek laiko rodys, reklamos kokio ilgumo, kaip Lietuviskos blink.gif Nes jei serija 2 valandu, tai ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 10 lapkričio 2016 - 22:55
QUOTE(mazuliux @ 2016 11 10, 22:50)
Kelias minutes pavelavau pradziai smile.gif
Bet negaliu patiketi kad turkiskai ziuriu ir netgi kazka suprantu blink.gif biggrin.gif
Aš gi sakaiu, kad esmę tikrai suprasit mirksiukas.gif
Bet kai bus su titrais ar rusišku įgarsinimu_būtinai pažiūrėkit, jūs nieko neprarasit.
Todėl, kad čia dabar, šiuo metu, kartoja ir suglaustai rodo, su reklamomis.
Nes patį pirmąjį kartą rodė be reklamų ir 2 val 20 min (maždaug). Turėkit omeny smile.gif
Papildyta:
P.S. todėl, kad kartoja jį, t.y. antrą kartą rodo.
Atsakyti
Tai kad rodo normaliai antra karta, lygiai taip, kaip ir pirma. Visada premjera rodo du kartus is eiles ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2016 11 10, 23:09)
Tai kad rodo normaliai antra karta, lygiai taip, kaip ir pirma. Visada premjera rodo du kartus is eiles ax.gif
Visas gėris, kad premjera be reklamų ax.gif
Atsakyti