Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(daibava @ 2016 11 07, 21:51)
ne ne ne nereikia
neturiu kantrybės šimtaserijiniams serialams
Eik sau, apmaudu gi....
Vadinas nesi tu 100% turkų serialų gerbėja biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 11 07, 23:33)
Eik sau, apmaudu gi....
Vadinas nesi tu 100% turkų serialų gerbėja biggrin.gif ?

turi jau labai sudominti
ir jokiu būdu jokių titrų, tik įgarsinimas
iki galo jaučiu gal du tris esu pažiūrėjusi,
bet su prasukimais ir serijų praleidimais,
nervina tas gumos tempimas
Atsakyti
Siaubas. Baigiau žiūrėti İçerde 8 seriją. Tai kaip dabar reiks Sarpui toliau vyniot meškeres? unsure.gif
Suprantu, kad įvyks mainai, bet toliau_mistika, netelpa galvoje. Damuš mane šis kriminalas-detektyvas.
Jei dar bus bloga pabaiga kažkuriam iš vienų pagr. vyrukų, o nuojauta man kužda,
kad taip ir bus ko gero (tikiuosi klystu), tai apskritai mirtis alyvose
doh.gif
Jaučiu iki 39-40 serijos bus galima ir išprotėti, jei tik iki to laiko nepabos ir į lankas nenusivažiuos.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 11 09, 00:36)
Siaubas. Baigiau žiūrėti İçerde 8 seriją. Tai kaip dabar reiks Sarpui toliau vyniot meškeres? unsure.gif
Suprantu, kad įvyks mainai, bet toliau_mistika, netelpa galvoje. Damuš mane šis kriminalas-detektyvas.
Jei dar bus bloga pabaiga kažkuriam iš vienų pagr. vyrukų, o nuojauta man kužda,
kad taip ir bus ko gero (tikiuosi klystu), tai apskritai mirtis alyvose
doh.gif
Jaučiu iki 39-40 serijos bus galima ir išprotėti, jei tik iki to laiko nepabos ir į lankas nenusivažiuos.

O aš kaip sustojau ties 6 serija taip sustojau doh.gif Bet reikia susiimti ir vėl pradėti žiūrėti rolleyes.gif Nors turkiškai prabėgom peržiūrėjau 7 ir 8 serijas. Tikiuosi, kad filmas nenueis šunkeliais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 11 09, 02:36)
Siaubas. Baigiau žiūrėti İçerde 8 seriją. Tai kaip dabar reiks Sarpui toliau vyniot meškeres? unsure.gif
Suprantu, kad įvyks mainai, bet toliau_mistika, netelpa galvoje. Damuš mane šis kriminalas-detektyvas.
Jei dar bus bloga pabaiga kažkuriam iš vienų pagr. vyrukų, o nuojauta man kužda,
kad taip ir bus ko gero (tikiuosi klystu), tai apskritai mirtis alyvose
doh.gif
Jaučiu iki 39-40 serijos bus galima ir išprotėti, jei tik iki to laiko nepabos ir į lankas nenusivažiuos.

Nu dabar gali pasitampyt del mainu,o siaip visakas aisku,senis gi nezino,kad jis krotas,zinojo tik tas Mesutas,bet jo nera,ir daugiau niekas nezino,zodziu dabar isaiskes kas suzaide su Sarpu,ir senis vel patikes juo.Idomu ar ilgai temps su Merto DNR g.gif
Pirma serija kuri visai patiko,neskaitant leksciu dauzymo,iesmu lankstymo ir sirduciu siuntinejimo lotuliukas.gif Kitos tokios monotoniskos buvo,reikedavo prisiverst ziuret.

Ai dar! nu Sarpas su tuo kepuriuku ir ta zalia striuke wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 09 lapkričio 2016 - 16:27
QUOTE(lauravala @ 2016 11 09, 16:26)
Nu dabar gali pasitampyt del mainu,o siaip visakas aisku,senis gi nezino,kad jis krotas,zinojo tik tas Mesutas,bet jo nera,ir daugiau niekas nezino,zodziu dabar isaiskes kas suzaide su Sarpu,ir senis vel patikes juo.Idomu ar ilgai temps su Merto DNR g.gif
Pirma serija kuri visai patiko,neskaitant leksciu dauzymo,iesmu lankstymo ir sirduciu siuntinejimo lotuliukas.gif Kitos tokios monotoniskos buvo,reikedavo prisiverst ziuret.

Ai dar! nu Sarpas su tuo kepuriuku ir ta zalia striuke wub.gif wub.gif wub.gif
Man net pačiai dabar smalsu. Aš ir tą Davudą įtarinėju, ir ta ryžą barzda prikimusiu balsu (pamiršau vardą),
ir net tą jo policininką vadą, irgi ten velnių priėdęs nemažai.
Bet šiaip tai nelogiška, kad vienas žmogus įstengtų užvilkt iki palubių ir pakabint žmogų ant šviestuvo, ir dr žemyn galva.
Sakyčiau kaip vilkolakis koks biggrin.gif V ž galvoju gal čia vis tik tas vaikų skriaudėjęs, na kur gyvas likęs.

Taip, ir man jau buvo truputi pabodęs, sakiau mesiu žiūrėt jei ir dar jie vietoj makaluosis tą patį per tą patį

Man jis su tuo paltu pilku patiko, na kur vakar laiptais lipo pas tą berniuką, kad pažiūrėt USB smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2016 11 07, 16:40)
o jis tik su titrais yra?

pabaigiau "diena kai nulemtas mano likimas" (kaderimin kazkaip ten toliau). patiko. ypac, kad su pabaiga


Aš žiuriu pirma su lietuvišku igarsinimu, per filmai.club ten 61 serija lygtais yra, o poto ieškosiu kur toliau žiurėti gal rusiškai jeigu lietuviškai nerasiu smile.gif

QUOTE(Lux @ 2016 11 07, 18:25)
Kai kurios taip ir turkiškai pramoko smile.gif
Papildyta:
Ale čia visi atrodo kaip iš kokios Ralph Lauren reklamos - tokie spalvoti

user posted image
Papildyta:
Ar aš gerai suprantu, kad rodys nuo šio ketvirtadienio bigsmile.gif


Taip turkiškai ir aš suprantu keleta žodžiu, kalba ju labai graži ir tradiciniai patiekalai man patinka biggrin.gif

Man labiau Benetton tos visos spalvos ir stilius primena biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo otea: 09 lapkričio 2016 - 16:48
QUOTE(Visgi @ 2016 11 09, 18:42)
Man net pačiai dabar smalsu. Aš ir tą Davudą įtarinėju, ir ta ryžą barzda prikimusiu balsu (pamiršau vardą),
ir net tą jo policininką vadą, irgi ten velnių priėdęs nemažai.
Bet šiaip tai nelogiška, kad vienas žmogus įstengtų užvilkt iki palubių ir pakabint žmogų ant šviestuvo, ir dr žemyn galva.
Sakyčiau kaip vilkolakis koks biggrin.gif V ž galvoju gal čia vis tik tas vaikų skriaudėjęs, na kur gyvas likęs.

Taip, ir man jau buvo truputi pabodęs, sakiau mesiu žiūrėt jei ir dar jie vietoj makaluosis tą patį per tą patį

Man jis su tuo paltu pilku patiko, na kur vakar laiptais lipo pas tą berniuką, kad pažiūrėt USB smile.gif


As linkus galvot,kad Davutas,bet gali ir tas senis is kersto,kazkodel pasirode,kad mazas zmogus,nes batukai tai nedideli buvo biggrin.gif Komisara atmetu kategoriskai,buvo minciu,net apie Melek, kile lotuliukas.gif irgi nenustebciau lotuliukas.gif

Skonio reiklai,bet man tas paltas nea biggrin.gif labai kalnierius didelis buvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 09 lapkričio 2016 - 16:50
QUOTE(lauravala @ 2016 11 09, 16:49)
As linkus galvot,kad Davutas,bet gali ir tas senis is kersto,kazkodel pasirode,kad mazas zmogus,nes batukai tai nedideli buvo biggrin.gif Komisara atmetu kategoriskai,buvo minciu,net apie Melek, kile lotuliukas.gif irgi nenustebciau lotuliukas.gif

Skonio reiklai,bet man tas paltas nea biggrin.gif labai kalnierius didelis buvo biggrin.gif
O ką tas komisaras? Jis gi smulkus, tik kad galva gauruota, didelė.
Tai komisaro dar neatmetu, dar palieku prie įtariamųjų, prie visos tos šutvės mastau.gif

Įdomu kas gi toks ar tokia, jį išgelbėjo. Kažkam buvo labai svarbu, kad jis liktų gyvas.
Matyt kažkas nori žarijas žarstyti svetimomis rankomis, t.y.
reikalingas Sarpas kaip marionete suvedant asmenines sąskaitas. Gal.

Aš tai net ir apie jo brolį pagalvojau, ir net apie mėsininko žmoną.
Man įstrigo dar 2 dalykai, apart tų batukų biggrin.gif
Kai jį traukė iš bagažinės, parodė to žmogaus diržą. Tas diržas man labiausiai užkliuvo.
Na ir tas nuvažiuojantis baltas automobilis. Baltas. Ar ne jo brolis juo važinėja?

V ž aišku, kad nieko neaišku.

Na, matyt tas kalnierius toks turi būti biggrin.gif

P.s. gražus labai Çağatay Ulusoy tavo paraše mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ka, baigiau siandien Seref Meselesi ziuret. Pablioviau gerai, nes jau tokia liudna pabaiga unsure.gif

Dabar einu Icerde ziuret nauja serija, nes nieko nesuprantu ka cia snekat biggrin.gif o taip idomu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 09 lapkričio 2016 - 23:29
QUOTE(mazuliux @ 2016 11 09, 23:28)
Na ka, baigiau siandien Seref Meselesi ziuret. Pablioviau gerai, nes jau tokia liudna pabaiga  unsure.gif

Dabar einu Icerde ziuret nauja serija, nes nieko nesuprantu ka cia snekat biggrin.gif o taip idomu  rolleyes.gif
Aš ir pamenu ašarojau cray.gif

Na va biggrin.gif Kai pažiūrėsit, parašykit kaip jums tas rebusas atrodo, ką įtariat, kas ten per šiuškė toks.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 11 09, 22:38)
Aš ir pamenu ašarojau cray.gif

Na va biggrin.gif Kai pažiūrėsit, parašykit kaip jums tas rebusas atrodo, ką įtariat, kas ten per šiuškė toks.

Hmm, cia geras klausimas.

Tikrai ne Melek, turi buti vyras pagal viska. Is pradziu labai itariau komisara, bet dabar dar atsisukau ta momenta kai Sarpui trenke per galva, tai Mestanas labai apsidziauge pamates kas - vadinasi turi buti kazkas is Dzelialio sutves.

Labai abejoju kad Davutas, nes net jei del kokiu nors priezasciu jis noretu palikti Sarpa gyva, jis tikrai taip nepasielgtu su Mestanu, nes galima sakyti isniekino.

Ryzas - visai galimas daiktas,nes Sarpas jam patinka, be to jis nori suzinoti del to brolio ir tt. Taip pat manau gali tureti kazkokiu sneu saskaitu su Dzelialiu. Arba galvoju Mertas gali buti, nes jis itaria/tikisi, kad gal jis yra Sarpo brolis, ne veltui DNR tyrima sugalvojo daryti.

Taip pat galvojau gal tas vaiku isnaudotojas, bet labai abejociau ar Mestanas butu apsidziauges ji pamates.

Zodziu kol kas mintyse ryzas arba Mertas, nors ir sunku patiketi, kad kazkuris is ju galetu su Mestanu taip pasielgti.

Idomu is tikro labai kas unsure.gif
Atsakyti