Įkraunama...
Įkraunama...

Žemakulniai nauji batai ir bateliai

Nauji CafeNoir aulinukai, dydis 40. Vilnius, 75Eur.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Parduodu kartą avėtus, išvalytus ir tvarkingus batus, dydis 39, 25€
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
[B]Siūlykite savo kainytę šiems gražuoliams šį savaitgalį pačios, nes balandį- gegužę, juos tikrai kažkas nupirks, tai šį savaitgalį galite jūs nusipirkti už jūsų siūlomą kainą, na tikrai liksite patenkitos, kas įsigys EMPORIO ARMANI oxfordukus wub.gif wub.gif [/B]

Kas ruošiasi pavasariui ir vasarai lakiniai bateliai žymiai pigiau nei pati mokėjau 165 eur.

Parduodu naujus originalius, odinius, lakinius EMPORIO ARMANI oxfordukus. dyd. 39 eur. atitinka. Spalva - light grey. Tokia ir realiai batukai. Veršelio oda. Padas - guma. Ant liežuvėlio logotipas. wub.gif wub.gif Labai gražūs, amžina klasika. Gaila man didoki, nes baletkės esu du sykius pirkus 38 eur. EA buvo mažos, rizikavau oxfordukus imti su plačia pėda 39 eur. vis dėl to batelių surišamų reikia savo dydžio 38 eur. Tai jie savo dydį atitinka 39 eur. s. Žiauriai gaila net parduoti ax.gif ax.gif Pirkti su nuolaida 204 dol. mokėta 229,52 eur. Parduosiu pigiau. Kaina 199 185 175 169 165 eur.


pirkti čia yoox.com

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
siunčiu
Atsakyti
Frye Dylan sneaker su kailio apdaila, US9 dydis (EUR40), 90 Eur 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Lorenzo odiniai lakuotos odos batai (nemainau) buvo užsidėti vos kelis kartus. Natūrali oda. rašo dydis 37, didinti, manau, atitinka 38 dydį, vitpadis ~25 cm. kaina 58,99 eur.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Nauji Nike kedai, originalūs. nauji, nenešioti, originalumą garantuoju 100%. rašo 38 dydis, tikrai mažinti ir atitinka 37 dydį. 108,99 eur.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Nauji aulinukai, dydis-40. Ne natūralios odos. 25 €
Vidpadis 26 cm
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Parduodu naujas, originalias, odines UGG baletkes dyd. 8 usa eur 39 uk 6,5,5 vitpadis 25 cm. Tiks pėdai 38-38,5 eur. kieno pėda 24,5-25 cm. Vitpadis - natūrali oda. Padas - guma. Labai gerai, nereikės nešti pas batsiuvius :super dėti apsaugų. Labai lengvutės, patogios, minkštos. Parduodu dėl to, kadangi turiu kauliukus, tai negražiai žiūrisi jos ant mano pėdos. Man su plačia pėda ir kailiukais netinka man balerinos, todėl nusprendžiau parduoti, kas turi normalias pėdas arba siauras:)))šiaip jos man labai gražios ir patogios, ilgai svarščiau dėl pardavimo, bet tenka susitaikyti. Spalva - juoda. Reali jų kaina 130 dol. [COLOR=red]Kaina 59 [size=14][/size]eur.

ugg baletkes

vartotojo įkelta nuotrauka
siunciu 4u.gif
Atsakyti
parduodu NAUJAS natūralios odos basutes TALBOTS Persis Metallic Rosette Gladiators

dydis 7, atitinka mūsų 37


25,00 €

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Gal jau kas ruošiasi pavasariui ir vasarai iki sezono pradžios parduodu pigiau, nes man mažos,man per siauros, su plačia pėda wub.gif wub.gif


Parduodu naujas Michael kors odines basutes usa8 eur. 38 atitinka Spalva - Optic White. Labai ergonomiškos, patogios. Pakulnės aukštis 1,9 cm.Guminis padas. Basutės turi gerą sukibimą su danga ir bus ilgaamžės. Parduodu dėl to, kad jos siauresniai pėdutei, neįkišu pilnai pėdos, nes mano plati pėda. Tikrai neparduočiau unsure.gif unsure.gif Reali kaina 99dol. Kaina 75 69 65 tik] 59 eur. [/color]

MK
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

siunčiu 4u.gif
Atsakyti
Nauji, odiniai 38 dydžio Ecco aimee batai, vidpadis 25 cm. Labai lengvi, patogūs, užsisega užtrauktuku arba susivarsto 4u.gif 54 eurai, Vilnius, siunčiu 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka


Nauji, tik po kambarį matuoti klasikiniai Hogl bateliai, odiniai, su dėžute 4u.gif 4.5 dydis arba mūsų 37.5. Kulniukas 4,5 cm

vartotojo įkelta nuotrauka

Pirkta iš čia, galite geriau apžiūrėti 4u.gif Kaina - 38 eurai 54 eurai, Vilnius, siunčiu 4u.gif
http://www.amazon.co...ords=hogl shoes



Nauji, originalūs Vans bateliai, US7, t.y. 37-38 dydis, 29 eurai, Vilnius, siunčiu 4u.gif
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Nauji rudeniniai - pavasariniai G by Guess ilgaauliai, US10 dydis, vidpadis iki 26.5 cm, kaina 49 eur arba mainyciau i naujus vienu dydziu didesnius rudeninius batukus smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Parduodu naujus CONVERSE moteriškus batelius. Dydis 6Usa. Vidus 23 cm. Kaina 30 eurų.siunčiu+ 2eurai
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
http://www.6pm.com/p...89/color/601885
Atsakyti