Įkraunama...
Įkraunama...

Žemakulniai nauji batai ir bateliai

UGG Alloway Studded, nauji, kokybiški ir patogūs, žinau, nes pati jau metus nešioju juodus, norėjau ir šviesių, bet supainiojau dydį doh.gif Kaip tik rudeniui ar pavasariui, kai norisi lengvesnių batelių, bet padai šąla smile.gif
US 9 (40) dydis,
53 eurai su siuntimu
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Nauji Reebok kedukai, US 8 dydis, vidpadis 25 cm. REEBOK X FACE STOCKHOLM CLASSIC LEATHER FASHION
65 €
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Parduodu naujas ispanų brendo gerai žinomas PRETTY BALLERINAS balerinas dyd. 39 eur. bet jos mažintos, tik kas nešioja 8-38,5 eur. pėdai 24,5-25 cm. Versta oda, vitpadis oda. guminis padas. Manau rašyti apie šio brendo kokybę, patogumą ir visas kitas savybes neverta. Spalva - Beige. Tokia ir realybėje yra spalva šių gražuolių. Priekinė dalis dekoruota bronzine detale. Šių metų must-have. PRETTY BALLERINAS brendo batais prekiauja Dolita. Kaina tokių balerinų 150 eur. Likusi paskutinė pora 37 dyd. išparduoda po 113 eur. -37 dyd. visi dydžiai išpirkti jau. Pirktos yoox.com. Neparduočiau aš jų niekada, bet nesižiūri man šitas modeliukas ant mano pėdos, nes turiu kauliukus, tai tik išryškina mano pėdos problemą, todėl su liūdesiu įdėjau į pardavimą po ilgų svarstymų. Kaina 110 eur.

pirktos čia ir info čia

Dolitoje tokios balerinos jau ispirktos beveik

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

realios foto
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


siunčiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga_: 06 gegužės 2017 - 09:26
Nauji Michael Kors Poppy Leather Slip-On Sneaker 8.5 dydis.Kaina 65eur 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Nauji sezoniniai Enzo Angiolini Daniana Wide Calf juodi odiniai batai US 6 (EU 36-37) dydis, ilgis ~ 40 cm. 50 Eur. Kokybė super, bet laaabai gaila maži.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Pilnai odinės Wrangler balerinos. Universalios smėlio spalvos. Pilnai atitinka 37 dydį. Dar su dėžute. Pradinė kaina buvo 70 eurų, parduodu už 12 eurų su įskaičiuotu paprastu siuntimu. Nuotraukas atsiųsiu asmeniškai. smile.gif
Atsakyti
Naujuteliai Nine West bateliai-lengvučiai wub.gif ,pagauti su didele nuolaida mirksiukas.gif .vidpadis 25cm..atiduosiu uz 55e su reg.siuntimu 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti


Nauji kūno spalvos lakuotos odos Stuart Weitzman Mach1 US 8,5 dydžio bateliai
vartotojo įkelta nuotrauka

mokėjau labai brangiai, man ankštoki, norėčiau nors 55 eurų

Atsakyti
Nauji batai 39 dydis, usa 8.5. Vidpadis 25.5cm. 60eur
vartotojo įkelta nuotrauka

Kedukai Splendid nauji, 8.5 dydis. 30eur
https://www.nordstro...9?color=BLUE-FC
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Parduodu naujus New Balance, modelis 490, Dydis 39, vidpadis 25.3 cm, kaina 38 eur => 35 EUR
Vilnius

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka


Parduodu naujus New balance 396, U396BO, dydis 45, vidpadis 29.3 cm, kaina 38 EUR -> 35 EUR
tinka siauresnei kojai.
Vilnius

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

IESKAU 38 dydzio!

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Vagabond bateliai. Kartą užsidėti - deja mažoki. Labai patogus mirksiukas.gif wub.gif Audinuką puošia stilingos dailių spalvyčių gėlytės wub.gif Padas pintas - stilingai paaukštintas wub.gif Pado aukštis - 3 cm. Dydis - 37. Kaina tik 25 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti