Įkraunama...
Įkraunama...

***Mažasis Amerikoniukas***

LANDSEND - dar ir siandien uzsakysime su papildoma -50%, free shipas, nuolaida taikoma visoms prekems;
Atsakyti
QUOTE(Contessa @ 2016 10 21, 09:58)
O kaip tu Landsend flysiniu pirstiniu dydziai? 7 metu vaikui ?  4u.gif


Turiu M dukrai (ūgis ~124cm), tai didokos truputį, bet gal bus gerai.
Sūnui (~116cm ūgis) užsakiau S dydį. Čia apie kumštines.
Ten Size Chart išmatavimai yra 4u.gif
Atsakyti
SIERRA -25%, shipas 0.99 nuo $50, kodukas - HVT2615U.
Atsakyti
Mergaitės, gal kas pirkote tokius džemperius? Ar čia kaip striukė?
http://www.landsend....402?sku_0=::H6R
Atsakyti
MACYS -papildoma -30%, free shipas nuo $50;

CARTERS -25$ nuo $50, free shipas, nuolaida netaikoma doorbusters ir clearance prekems;

GYMBOREE -20%, free shipas;

BUYNAIL -10%, free shipas nuo $100;

HANES/MAIDENFORM - renkame free shipa;

Groupon - papuosalai su swarovskiais nuo $4, free shipas nuo $50:
https://www.groupon....fashion-jewelry
Nuolaidos liemenelems:
https://www.groupon.com/goods/bras

Belk -25%, free shipas nuo $50;
Atsakyti
Gal kuri patartumėt kokį dydį imti LANDSEND kuprinės antrokei su ūgiu 122 cm? SMALL ar MEDIUM? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 21 spalio 2016 - 12:34
CHILDREN PLACE -20%, free shipas;
Atsakyti
Crazy8 gal turite -30 koduka?
Atsakyti
Sveiki,
ar teisingai supratau, kad Landsend taiko papildoma 50% nuolaida net ir sale prekems?
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2016 10 21, 14:34)
Gal kuri patartumėt kokį dydį imti LANDSEND kuprinės antrokei su ūgiu 122 cm? SMALL ar MEDIUM? ax.gif


jei mergaite smulki, tai small, nes as berniukui turiu Medium landsend, tai zonokite mano kuda mergaite 127 cm ugio paskendo joje, ne ji kuprinę neštų, o kuprinė ją biggrin.gif

esu užsakius small su širdelėmis, laukiu atplaukinat, kol neuždėjau negaliu daugiau pasakyt. bet small tikiuosi naudot tik paruošiamojoje ir max i pirmą klasę dar.

Tik va antrokej small, kad nebutu maža daiktam susidėt, nes jie ten visko kraunasi...mano sūnus antrokas eina su medium nuo pirmos klasės landsend, jis ir ne iš storųjų, prie kūdų, bet gal dėl to, kad berniukas jam ji nebuvo didele, kaip sesei kūdutei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deima15 @ 2016 10 21, 13:25)
[b]MACYS -papildoma -30%, free shipas nuo $50;



O viskam taiko?
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2016 10 21, 13:55)
jei mergaite smulki, tai small, nes as berniukui turiu Medium landsend, tai zonokite mano kuda mergaite 127 cm ugio paskendo joje, ne ji kuprinę neštų, o kuprinė ją  biggrin.gif

esu užsakius small su širdelėmis, laukiu atplaukinat, kol neuždėjau negaliu daugiau pasakyt. bet small tikiuosi naudot tik paruošiamojoje ir max i pirmą klasę dar.

Tik va antrokej small, kad nebutu maža daiktam susidėt, nes jie ten visko kraunasi...mano sūnus antrokas eina su medium nuo pirmos klasės landsend, jis ir ne iš storųjų, prie kūdų, bet gal dėl to, kad berniukas jam ji nebuvo didele, kaip sesei kūdutei  4u.gif

na smulki ji mirksiukas.gif ir va mąstau ką čia daryti, nes dabar nešioja poternybarnkids small dydžio kuprinę, tai ne viskas jau telpa smile.gif tokia tik tik smile.gif 4u.gif
Atsakyti