Įkraunama...
Įkraunama...

***Mažasis Amerikoniukas***

QUOTE(Kaira @ 2016 10 17, 21:08)
gal kas žinot ar new balance batai nemažinti? visai gal ir prigriebčiau saviškiui, bet šios firmos nesam turėję smile.gif


Bent aš pati dėviu šiaip 38, koja 24,5 Tai NB kedukai 39 dydžio, 25cm rašo. US8, UK6 smile.gif
Berniukas mano dėvi 30 dydį (12US), tai nusiunčiau su 13 dydžio užsakimu, gal vasarai nebus maži biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2016 10 17, 22:58)
Bent aš pati dėviu šiaip 38, koja 24,5 Tai NB kedukai 39 dydžio, 25cm rašo. US8, UK6 smile.gif
Berniukas mano dėvi 30 dydį (12US), tai nusiunčiau su 13 dydžio užsakimu, gal vasarai nebus maži  biggrin.gif

aš 19 cm pėdai nusiunčiau 2 dydį, jaučiu bus dideli unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2016 10 17, 23:07)
aš 19 cm pėdai nusiunčiau 2 dydį, jaučiu bus dideli  unsure.gif


Aš su tokia pačia pėda ėmiau 13 biggrin.gif
Arba bus maži arba tiks biggrin.gif Reikia gal atsargai dar kokį 1 paimti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2016 10 17, 23:16)
Aš su tokia pačia pėda ėmiau 13  biggrin.gif
Arba bus maži arba tiks biggrin.gif Reikia gal atsargai dar kokį 1 paimti  unsure.gif

Va va, tikrai gal reikia imt porą dydžių biggrin.gif Žiūriu 2 dydis jau ir papigo smile.gif Mes jei ką sunaudotume juos kitais metais mokykloj sportui, nes eis į 1 klasę, tik galvoju, kad kažin ar mokės pats raištukus užsirišt, turbūt pirmokams dar su lipukais perkama. O šiaip aš atsidariau new balance dydžių lentelę, paskaičiavau inčus, tai išėjo, kad 1 dydis yra šiek tiek virš 19 cm. Pagalvojau, kad reikėtų imt 1,5 dydį, bet 2 kainavo pigiau, tai susigundžiau 2tru biggrin.gif
Papildyta:
Čia, kaip suprantu, tokie patys http://www.newbalanc...Blue_with_White , yra dyžių lentelė, 1 dydis mano skaičiavimu išeina apie 19,5 cm. Tai ir nežinau, jei dabar, tai gal gerai, jei vasarai, tai gal maži. Žodžiu, loterija.
Atsakyti
Aciu Kaira uz uzrodytus NB kedukus 4u.gif as irgi savo berniukui prigriebiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2016 10 17, 23:57)
Va va, tikrai gal reikia imt porą dydžių biggrin.gif Žiūriu 2 dydis jau ir papigo smile.gif Mes jei ką sunaudotume juos kitais metais mokykloj sportui, nes eis į 1 klasę, tik galvoju, kad kažin ar mokės pats raištukus užsirišt, turbūt pirmokams dar su lipukais perkama. O šiaip aš atsidariau new balance dydžių lentelę, paskaičiavau inčus, tai išėjo, kad 1 dydis yra šiek tiek virš 19 cm. Pagalvojau, kad reikėtų imt 1,5 dydį, bet 2 kainavo pigiau, tai susigundžiau 2tru biggrin.gif


Jau susimaišiau ir aš biggrin.gif
Nes šiemet ir maniškis dar toks nemokantis rištis, o kitais metais bus pirmokas. Na pabandysim kažkaip išmokti rištis biggrin.gif Nors jis įsigudrina, surištus įsimauti biggrin.gif
Nu paėmiau abiems bernams dar po vienus, dydžiu didesniaiss biggrin.gif Nu gal vistiek kažkurie tiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deima15 @ 2016 10 18, 08:38)
Aciu Kaira uz uzrodytus NB kedukus 4u.gif  as irgi savo berniukui prigriebiau smile.gif

Nėra už ką, ačiū jums už galimybę įsigyti kokybiškus daiktus tikrai super kainom, apie kokias pas mus net nesvajotum 4u.gif
Atsakyti
AMAZON - adidas kuprinyte sportui ar laisvalaikiui, kaina $17.29, ebags parduotuveje kaina $39.99:
https://www.amazon.c...0...PHTN7N&th=1
http://www.ebags.com...backpack/212366
Atsakyti
Dėkoju komnadai už siuntą, vis laukiau kada tema atsiras smile.gif

Australia Luxe odiniai su kailiu nu suuuperr pirkti uz 37 su centais dolerius, dabar po 215 dol jie. Labai ir ant kojos grazu ir dydis super.

Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Ar galite skubiai paimti is amazon uzsakyma kuri nusiunciau i pasta. Liko paskutine pora. 4u.gif
Atsakyti
Gal žinote kur būtų galima rasti neutralių, bet gerų mamų tašių prie vežimo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deima15 @ 2016 10 17, 08:16)

LANDSEND -40% viskam, free shipa nuo $50;



Vakar siunčiau Landsend, bet negavau jokio patvirtinimo. Ar jau nupirkote ar ne? Nes šiandien jau lyg nuolaidos nėra? unsure.gif
Atsakyti