Įkraunama...
Įkraunama...

Pamatai, 11 tema

QUOTE(cibulis @ 2018 01 08, 08:54)
Nesikabinėju, jei taip pasirodė tikrai nieko pikto nenorėjau. Pakeisk foną, padaryk normalią nuotraukų galeriją, kiekvieną nuotrauką aprašyk keliais sakiniais, visus rėmėjus ir piniginius reikalus sudėk į atskirą bloką ir turėsi super švarų tekstą.

Cibuli, aš visiškai nepykstu ir esu dėkingas. Surasiu laiko ir dar šį įrašą kiek pakoreguosiu tiems, kas skaitys jau vėliau.
Kitas dalykas - aš nesakau, kad tu naudoji reklamas, o tokios nuorodos tekste, kai kalbi apie Danfoss termostatą ir nukeliauji į jo foto ar gamintojo nuorodą aš laikau palengvinimu, o ne reklama - skaitytojas nestatybininkas supranta, kad termostatas - tai ne kažkoks sudėtingas įrenginys, o kultūringas, į el. termometrą panašus daikčiukas, galintis kabėti ne tamsiame kambaryje ar katilinėje, bet svetainėje.
O jau žvyro ar račioko tiekėjai tai patikėk nei žino, kad rašau, nei skaito - čia grynai konkreti info, kuri aktuali realiai statančiam žmogui, bet sutinku - šie tiekėjai dirba tokiame regione, kuris mažai aktualus 98 proc. skaitytojų. Dėl to čia tikrai į temą pastaba. Nuoširdžiai dėkui - viską turėsiu omeny.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzūkiška pirkia: 08 sausio 2018 - 16:32
QUOTE(biesas66 @ 2018 01 08, 15:55)
Dar vienas niuansas uzkliuvo.. Kodel zvyras pamaisytas su moliu? Statybininkai taip norejo...  unsure.gif

Statybininkai to norėjo, nes lengviau tankinasi ir pasiekiamas aukštesnis sutankinimo laipsnis įmaišius šiek tiek molio. Kelininkai irgi žvyrą maišo su moliu, kad geriau susitankintų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzūkiška pirkia: 08 sausio 2018 - 17:19
QUOTE(biesas66 @ 2018 01 08, 16:55)
Smelis tai smelis,neblgi. Dar vienas niuansas uzkliuvo.. Kodel zvyras pamaisytas su moliu? Statybininkai taip norejo...  unsure.gif


Kaip praėjęs šitą etapą, atsakysiu - grynas smėlis/žvyras sunkiai tankinasi ar išvis nesitankina (Palangos pliažo smėliuką pabandykit sutankinti). Reikia, kad ten būtų šiek tiek ir molio, tada gruntas žymiai lengviau 'susiriša' ir iki reikiamo tankio užsikelia.
Atsakyti
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2018 01 08, 17:55)
Statybininkai to norėjo, nes lengviau tankinasi ir pasiekiamas aukštesnis sutankinimo laipsnis įmaišius šiek tiek molio. Kelininkai irgi žvyrą maišo su moliu, kad geriau susitankintų.


As tik seip domiuos,nekreipk demesio. idomu susidurti su skirtingom situacijom.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2018 01 08, 18:36)
As tik seip domiuos,nekreipk demesio.  idomu susidurti su skirtingom situacijom.

Tai viskas labai tvarkoj - jei jums kyla klausimas, kyla ir kitiems. Juk ir man jis buvo - na tikrai, kam gi tas molis:)
Atsakyti

Pavasarį gali tekti daryti pamatus ir reikia patarimų. Senas namas nugriautas, seni pamatai taip pat (armatūros nerasta), liko apie 1-1,20 gylio duobė. Norime ją užpildyti žvyrų su molio primaišomis ir sluoksniais sutrombuoti, ar galima toliau sau ramiai ant tokio sumuštinio įrenginėti gręžtinius pamatus su rostverku :) ?  gruntas aplink nejudintas molis, rusys buvo tik po dalim namo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tylaa: 09 sausio 2018 - 14:24
QUOTE(tylaa @ 2018 01 09, 14:24)
<p>Pavasarį gali tekti daryti pamatus ir reikia patarimų. Senas namas nugriautas, seni pamatai taip pat (armatūros nerasta), liko apie 1-1,20 gylio duobė. Norime ją užpildyti žvyrų su molio primaišomis ir sluoksniais sutrombuoti, ar galima toliau sau ramiai ant tokio sumuštinio įrenginėti gręžtinius pamatus su rostverku smile.gif ?  gruntas aplink nejudintas molis, rusys buvo tik po dalim namo.</p>

"Dirbame ir plečiamės":) Aprašinėsit statybas? Atleiskit, kad ne į temą. Beja plokštuminius tai tikrai galima. Bet klausimas buvo konkretesnis.
Atsakyti
Protingi žmonės moka protingai reaguoti į kritiką. Įvertinkite - man žiauriai patiko. Dar kelis dalykus reikėtų patobulinti, bet tuoj šis Lauryno blogas taps chrestomatiniu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2018 01 11, 11:17)
Protingi žmonės moka protingai reaguoti į kritiką. Įvertinkite - man žiauriai patiko. Dar kelis dalykus reikėtų patobulinti, bet tuoj šis Lauryno blogas taps chrestomatiniu. smile.gif

Dėkui Cibuli. Iki chrestomatijų reikia dar rašytojo gyslelę turėt. Norisi sutvarkyti, bet kiek laiko statytojams lieka rašymams mes gi žinome:)
Atsakyti
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2018 01 11, 12:20)
Dėkui Cibuli. Iki chrestomatijų reikia dar rašytojo gyslelę turėt. Norisi sutvarkyti, bet kiek laiko statytojams lieka rašymams mes gi žinome:)

Geriems darbams ir geriems norams reikia gero žodžio, kad nedingtų noras rašyti ir dalintis. Tai tikrai varginantis dalykas.
Atsakyti
pakasto temperaturinio daviklio po nesildomo garazo grindimas lauke apie -8, po grindimis +8.9 laipsnio, pamatai juostiniai apsiltinti bendrai 20cm eps 100 1 m gylio
Atsakyti
QUOTE(Rimvis @ 2018 01 14, 18:28)
pakasto temperaturinio daviklio po nesildomo garazo grindimas lauke apie -8, po grindimis +8.9 laipsnio, pamatai juostiniai apsiltinti bendrai 20cm eps 100 1 m gylio


kokia temp garaže?
Atsakyti